الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بخش اول : حسين درخشان منافق خنده دار !
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ تیر ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

حوادث گذشته ، از دو سال پیش – حسین درخشان با چه کسی همکار است ؟ :  

حسین درخشان با نوشتن متنی بفارسی و درج اشاره هایی به وضعیت محل زندگی پدری خود ، تقریبا به همه می فهماند که در ایران قرار دارد. وی بی سر و صدا به تهران رفته است . اما در وبلاگ فارسی اش با انتشار یک عکس مونتاز شده مدعی میشود که پست های قبلی اش دروغ بوده و کماکان در خارج از کشور بسر می برد.

چند روز قبل از ورود حسین درخشان به ایران ، وی در وبلاگ آشکار انگلیسی خود ، ورودش به ایران را اعلام می کند. وی هرچند در وبلاگ فارسی اشاره ای به آن متن نمی کند ، اما با نوشتن اشاره ای از سوی نیک آهنگ کوثر ، وی را به "بخطر انداختن جان خودش و لو دادن او به ج.ا.ا" متهم می کند. این درحالیست که اصولا برای هیچ کس محدودیتی در رابطه با مطالعه ء آن متن انگلیسی وجود نداشته و در واقع ، مطلب نیک آهنگ هم در راستای همان متن حسین درخشان قرار دارد. 

عکس هایی از وی در مورد حضور در تجمع زنان حوالی میدان انقلاب منتشر می شود که وی را در حال فرار کردن نشان می دهد. جالب اینجاست ، عکس ها از فاصله بسیار نزدیک و با کیفیت بسیار خوب تهیه شده است. وبلاگ تخته سیاه ُ‌با فونت بسیار درشت، وی را رهبر اپوزیسیون وبلاگ نویسان معرفی و عکس های وی در میدان انقلاب و دانشگاه تهران را منتشر می کند.

وی بناگاه ، چند روز مانده به مرحله اول انتخابات نهم ریاست جمهوری در میدان هفتم تیر تهران حاضر شده و از طرف حزب مشارکت در میتینگ تبلیغاتی به نفع معین شرکت می کند. وی به محض اعلام نتایج انتخابات مرحله اول ، از کشور خارج می شود. وی پس از خروج از کشور در وبلاگ خود مدعی برخورد مقطعی وزارت اطلاعات با خود می شود. جالب آنجا است ، با مشاهده تصاویر سایت فلیکر ، معلوم می شود که وی لباس سبز رنگ همیشگی خود را که بشدت در عکس های قبلی اش مشهور شده است ، در میدان هفتم تیر پوشیده بوده است . می توان گفت به عبارتی ، او دائما حضور خود در تهران را فریاد می کرده است. 

نکته تمسخر آمیز تحرکات حسین درخشان ، تلاش این است که مدعی شده ، بدون هماهنگی لایه های ویژه و امنیتی اپوزیسیون در قدرت ( حزب مشارکت) به کشور وارد و خارج شده است ! البته وی در مورد اینکه این موضوع چگونه رخ داده است ، توضیحی نمی دهد...

مدتی از این موضوع می گذرد...رویکرد بسیار تند وی علیه دولت نهم و نظام اسلامی، تا چند ماه پس از اتمام انتخابات حفظ می شود. حسین درخشان پس از این مدت ، از آمریکا خارج شده و به اروپا می رود . وی آرام آرام پروژه و ماموریت جدید خود برای ضد انقلاب را کلید می زند.

مطالب مابقی را حتما تعقیب کنید. در پست بعدی، ‌به تغییر ناگهانی حسین درخشان خواهیم پرداخت


 
 
 
تبلیغ ویـژه