الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

دروغگویی رادیو تلویزیونی
ساعت ۱:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٩ امرداد ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

به عکس شهید همت که روی میز کارم در منزل قرار دارد ، نگاه می کردم ، صدای حاج سعید حدادیان در گوشم می پیچید :اگر با دیگرانش بود میلی ، چرا جام مرا بشکسته لیلی . بگذریم... 

عصر روزی که قرار بود برنامه دوم آن مجری سبک تلویزیونی با سردار رادان پخش شود ، در حال حرکت از محل کار به منزل، در ماشین رادیو جوان ( را که انگار برای جوانهای آمریکا پخش می شود ) را باز کردم . شاید باور نکنید ، اما آنهایی که برنامه های آن روز این رادیو را شنیدند ، متوجه شدند که عیناً همان حرفهایی که این مجری سبک و خنک در برنامه روز قبل به سمت سردار رادان با عصبیت و فشار روحی بالا پرت کرده بود ، با نزدیک ترین عبارات و جملات و گاها با تکرار عین کلمات زشت ، بشکل قرائت یک کیفرخواست علیه پلیس درحال انتشار بود. همان روز یا مدتی بعد هم ، در برنامه ای ، داشتند حدود منطقی و تعارف واقعی که از نقدپذیری و نقادی مطرح است را به تمسخر می گرفتند. در حالیکه مصداق بارز نکاتی که روی آن دست می گذاشتند قطعا خودشان بودند.  

در حین برنامه دوم تلویزیونی سردار رادان ، امتداد حرکت زشت این مجری بی شخصیت در همان برنامه ، با موج اعتراضات اجتماعی و عمومی مواجه شد. این مجری ، از همه ابزارهایی که احتمال می داد منجر به خلاصی وی از این وضعیت و عبور از تنگی قافیه شود استفاده کرد. از جمله این حرکات ، می توان به ادبیات زشتی که در قبال آن شهروند تهرانی مطبوعاتی ( آقای دشتی که به جهت حمایت منطقی از سردار رادان در حال گفتگو بود ) بکار گرفته شد و همچنین قطع کردن خط تلفنی وی ، همچنین روی خط آوردن معاون دادستان نظامی تهران و البته بعد از خبر دارشدن از حمایت قاطع وی از پلیس ، مجددا قطع کردن خط تماس تلفنی معاون دادستان نظامی تهران ( و انداختن مشکل به گردن خطوط تلفنی تهران ! ) اشاره کرد. حتی روز بعد ، وی تلاش کرد با تا استفاده از هویت دادستان عمومی و انقلاب محترم تهران خود را از این مخمصه نجات دهد که البته حمایت منطقی آقای مرتضوی ( که با شیطنتی خاص ، از سوی وی قاضی مرتضوی – لفظی که اپوزیسیون به وی نسبت می دهند – نامیده می شد ) مواجه شد و مجبور شد تا بصراحت نظر دادستان تهران را در خصوص عملکرد خودش در برنامه های قبلی بداند که آقای مرتضوی هم با ادب و منطق مناسب ، علنا روال تخریبگر برنامه را مورد انتقاد قرار داد.  

اینها را در حالی داشته باشید که روز سوم وقتی رادیو جوان مذکور را مجددا گوش می دادم ، یکی از همان مجری های معروف مرد ، به طرز بسیار مبتذل و زننده ای در حال تشکر از سردار رادان و درود فرستادن به شرف و مردانگی و غیرت و مدیریت و توانمندی و و و و سردار رادان بود. اینقدر پشت سر هم ، پشت سرهم این کلمات را تکرار کرد که حقیقتا نتیجه معکوس می داد. احساس می کنم این هم تعمد جالبی بود که بکار رفته بود. بعدا متوجه شدم ، برنامه رادیویی مذکور نیز به مدیریت همان مجری با ادا و اطوار زنانه تهیه می شود... 

امیر مومنان می فرمایند : دو نفر حتما دروغ می گویند . یکی کسی است که بسیار عذرخواهی می کند ودیگری کسی که بسیار تشکر می کند.  

آقایان بند باز ، در حال سقوطید.

سقوط آزاد. اصلا متوجیهد ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه