الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

گروه هکرهای جهاد مجازی
ساعت ٥:٤۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٥ امرداد ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

سرویس خبری جدید التاسیس جهان نیوز اولین خبر سرویس وبلاگ خود را به خبر فعالیتهای یک گروه هکری اسلامی اختصاص داد که اقدام به هک و حذف وبلاگ های مبتذل ، ضد اخلاقی ، ضد دینی و ضد انقلابی می کند. در خصوص این گروه هکری که بنام "جهاد مجازی" به فعالیت می پردازد خبر زیر توسط جهان نیوز منتشر شد :  

یک هکر  تاکنون تعداد 50 وبلاگ ضد انقلابی، مبتذل، ضد دینی و ضد اخلاقی را هک نموده است ، در وبلاگ خود پس از نقد عملکرد سرویس وبلاگ نویسی بلاگفا و توضیح علت تغییر رویکرد خود خطاب به مخاطبان می نویسد: 

 

بعد از هك كردن حدود 50 وبلاگ غير اخلاقي و ضد نظام مقدس جمهوري اسلامي شكاياتي از مديران سرويس دهنده هاي وبلاگ بخصوص بلاگفا به دستمان رسيد. نظر به اين كه هر دو طرف خواهان يك هدف يعني پاكسازي وبلاگ هاي ضد اخلاقي و ضد نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستيم و همچنين هيچ كدام از اين سرويس دهنده ها بخش گزارش تخلفات ندارند (بلاگفا اين بخش را دارد كه آن كار هم نمي كند) اقدام به راه اندازي بخشي به نام گزارش تخلفات وبلاگ ها و وب سايت هاي ايراني كرديم.

طبق صحبتي كه با سرويس دهنده ها شد قرار شد ما وبلاگ هاي متخلف را به آنها معرفي و آنها اقدام به مسدود كردن آنها نمايند. اين طرح فعلا به صورت آزمايشي اجرا مي شود اگر سرويس دهنده ها همكاري كردند كه هيچ در غير اينصورت گروه جهاد مجازي مجدد عمليات هاي خود را از سر مي گيرد." لازم به ذکر است ، بنا بر مندرجات وبلاگ جهاد مجازی ، بخش دریافت گزارش تخلفات ، در آدرس www.takhalof.somee.com  قرار دارد. 

آدرس وبلاگ این گروه هکری به این شرح است : www.vjihad.parsiblog.ir

و این هم خبری دیگر از سرویس جهان نیوز :  زني ايتاليايي كه بر اساس يك فيلم منتشره در برخي سايت ها ، با سيد محمد خاتمي رئيس جمهور سابق ايران دست داده است ، در مصاحبه اي چگونگي رو در رو شدن خود و دخترش با خاتمي و دست دادن با او را تشريح نمود و از اينكه اين اتفاق موجب ايجاد جنجال شده ابراز تاسف كرد. به گزارش سرويس بين الملل «جهان» خانم مائوريتزا 51 ساله و از فعالان صلح در مصاحبه با روزنامه كوريره دلاسرا تصريح مي كند كه او با خاتمي دست داده و دخترش نيز كه در كنارش بوده همين كار را كرده است. وي مي گويد: «من در قسمت خروجي منتظر ماندم تا وي نزديك شود ، سپس دستم را مودبانه و به طور عادي دراز كردم تا با او دست دهم. اين حركتي عادي و مودبانه بود و من هرگز فكر نمي كردم كه اين دست دادن بتواند عكس العملي اين چنين ايجاد كند. من هرگز نشنيده بودم كه كه طبق قوانين اسلامي تماس دست مردان با زنان ممنوع است.» مائوريتزا مي افزايد:« من به كنفرانس خاتمي رفته بودم زيرا مي بينم كه رئيس جمهور سابق ايران نقطه مهمي ارتباطي ميان دو جهان متفاوت است و از آنچه اتفاق افتاد متاسفم . فكر مي كنم كه يك مسئله براي هيچ ايجاد شده باشد. يك مسئله مربوط به آنها كه نمي خواهم وارد آن شوم.» گفتني است پس از انتشار فيلم دست دادن خاتمي با دو زن ايتاليايي در برخي سايت هاي داخلي و خارجي ، دفتر رئيس جمهور سابق چنين موضوعي را تكذيب كرد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه