الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

مظلومیت شیخ احمد یاسین پرچم مظلومیت فلسطین را به اهتزاز درخواهد آورد
ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٥ فروردین ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

'> 

'>در پی شهادت شیخ احمد یاسین رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین( حماس) حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر فرمودند .

متن پیام معظم له به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم 

'>دل همه مسلمانان در غم شهادت شيخ احمد ياسين بدرد آمد

اطلاع یافتیم که دست گنهکار رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب جنایتی بزرگ شده و عالم مجاهد مرحوم شیخ احمد یاسین بنیانگذارو پیشوای جنبش حماس را به شهادت رسانیده است.
شهادت بی‌گمان آرزوی همیشگی این شیخ مجاهد پارسا بود و کشته شدن در راه خدا در کام بندگان مخلص او شیرین است ولی این نمی‌تواند از عظمت گناه تبهکاران غاصب صهیونیست بکاهند و وزر این جنایت بزرگ را بر دوش آنان سبک کند.
خون شیخ احمد یاسین درخت تناور مقاومت اسلامی را آبیاری وآتش خشم ملت فداکار فلسطین را شعله ‌ورتر خواهد کرد و مظلومیت او پرچم مظلومیت فلسطین را به اهتزاز درخواهد آورد
.
آنچه از شیخ احمد یاسین و ملت فلسطین با این جنایت ستاندند جسمی نحیف وعلیل بود. فکر او را و خطی را که او ترسیم کرد و راهی را که او گشود نخواهند توانست از ملت فلسطین بگیرند.
روح شیخ زنده است و درس او که اینک با خون مظلومانه ‌اش ماندگارتر و برجسته ‌تر شده زمزمه‌ جوانان و نوجوانان نسل آینده فلسطین خواهد بود.
تبهکاران غاصب فلسطین بدانند که قدرت نمائیهای احمقانه آنان بزرگترین شاهد ضعف و شکست آنهاست و رژیم غاصب و دولت مجعول صهیونیستی محکوم به فناست.
فلسطین متعلق به ملت فلسطین است و هر لجاجتی در برابر این حق مسلم سرنوشتی جز ناکامی و شکست ندارد
.
"
لیحق الحق و یبطل الباطل و لو کره المجرمون "
اینجانب شهادت این شیخ مجاهد فی‌ سبیل الله را به روح بلند او تبریک و به ملت فلسطین و به ویژه به جوانان سرفراز مبارز فلسطینی و نیز به خاندان مکرم او تسلیت می‌گویم و سربلندی امت اسلامی و پیروزی مجاهدان فلسطین و لبنانی را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم

سید علی خامنه‌ای 
فروردین 1383


 
 
 
تبلیغ ویـژه