الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اشراف كامل اطلاعاتي سپاه نسبت به وضعيت نظامي و تسليحاتي رژيم صهيونيستي
ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳ آبان ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

ذوالقدر: اسراييل دست از پا خطا كند، زرادخانه‌ اتمي‌اش را می زنیم

جانشين فرمانده كل سپاه با اشاره به اشراف كامل اطلاعاتي سپاه نسبت به وضعيت نظامي و تسليحاتي رژيم صهيونيستي تاكيد كرد: پاسداران در دفاع از منافع ملت ايران ملاحظه‌ي چيزي را نخواهند كرد. چنان چه اسراييل بخواهد دست از پا خطا كند و به مراكز هسته‌اي كشورمان حمله كند، زرادخانه‌هاي اتمي او را مورد هدف قرار خواهيم داد.

به گزارش «شریف نیوز»، سردار سرتيپ محمد باقر ذوالقدر، جانشين فرمانده كل سپاه، با اشاره به مركز هسته‌اي ديمونا اظهار داشت: در صورت شليك اولين موشك به نيروگاه اتمي بوشهر، اسراييل بايد از مركز هسته‌اي ديمونا كه محل توليد و نگهداري سلاح‌هاي هسته‌اي در سرزمين‌هاي اشغالي است، براي هميشه چشم پوشي نمايد و در آن صورت مسووليت عواقب وحشتناك آن، بر عهده آن رژيم خواهد بود.

جانشين فرمانده‌ي كل سپاه تهديد رژيم صهيونيستي براي حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران را يك توطئه‌ي تبليغاتي براي مرعوب ساختن مردم و مسوولان جمهوري اسلامي و جلوگيري از دستيابي كشورمان به فن‌آوري صلح‌آميز هسته‌اي دانست و گفت: ده‌ها كشور دنيا از فناوري هسته‌اي استفاده مي‌كنند و ما بارها اعلام كرده‌ايم از اين امكان در موارد صلح‌آميز استفاده خواهيم كرد. اين حق ملت بزرگ ماست كه همه‌ي ظرفيت‌هاي علمي و فن‌آوري را به خدمت بگيرد.

جانشين فرمانده كل سپاه هم‌چنين اظهار داشت: با توجه به بحران‌هاي فزاينده‌ي داخلي رژيم صهيونيستي و آسيب‌پذيري‌هاي نظامي، امنيتي و جغرافيايي آن كشور، رژيم صهيونيستي به هيچ وجه قادر نيست به جمهوري اسلامي ايران حمله كند و تهديدات آن كشور تبليغاتي و جنگ رواني است. وي گفت: كشور بزرگ ايران با حكومتي مقتدر و ملتي ايثارگر و فداركار و تجربه‌ي پيروزمند هشت سال دفاع مقدس با تكيه بر دو نيروي مسلح پرقدرت و جنگ آزموده و خيل عظيم بسيجيان جان بر كف پاسخ هرگونه تهديدي را خواهد داد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه