الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

حربه جدید سازمان سیا : عروسک دست سازی بنام چپ دانشجویی
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٥ آذر ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

چند وقت پیش در مناظره وبلاگی با مدیر یک وبلاگ مدعی چپ بودن ، بصراحت ، از این موضوع پرداه برداشته شد که آنچه که امروز به نام "چپ" در ادبیات سیاسی جریان دانشجویی مخالف خوان ، ظهور کرده ، تنها یک پوسته بسیار تنگ و ناساز ، برای هیکل خپل و گنده و تابلوی راست گرایی افراطی آمریکایی است.   

روشن شد که تمامی کدها ، ادبیات ، شاخص ها ، محورها و دیدگاههای جریان مدعی امروزین چپ گرایی ، دقیقا معادل با تمامی کدهای مورد نظر نظام سلطه است و رنگ قرمز و سیاه مورد استفاده در فضاسازی های رسانه ای جریان چپ دست ساز آمریکایی تنها مولفه شبیه ساز آن با چپ ژنریک کمونیست است.  

امروز می خواهم با صراحت از این "مهره های دست یکهزارم" غرب بپرسم ، مگر نمی بینند که علت بکارگیری آنها ، این است که جریان راستگرای افراطی مدعی "اصلاح طلبی" ، دیگر آنها را با محورهای قبلی کارآمد نمی بیند و فاتحه آنها را در قالب گذشته بارها خوانده و با توجه به رخوت کامل و بی تحرکی جریان راست افراطی در دانشگاهها ، سعی می کند تا این پتانسیل را در پوشش چپ ، اما با همان جهت وفلش و محتوای راست گرایانه ، فعال کند.  

در اینجا ، روشن کنم که مفهوم چپ و راست مورد استفاده در این متن ، چپ و راست جهانی است ، نه چپ و راست مصطلح ایرانی. زیرا که مفاهیم اینگونه اصولا در ایران معنا نمی دهد.  

جالب آنجا است ، هنگامی که جریان چپ ، با ماهیت ژنریک خود با هدایت از حزب توده و عناصر اینگونه به فعالیت می پرداخت ، بازهم در مبارزه با انقلاب اسلامی ، بهن فصل مشترکی کاملا آشکار با جریان راست امپریالیستی می رسید ، وای بحال حالا که جریان راست ، رسما امروزه بخاطر متولی بین المللی نداشتن جریان چپ جهانی ، از خلاء بوجود آمده پس از فروپاشی اردوگاه چپ بین المللی استفاده کرده و سرباز پیاده های خود را با لباس جریان چپ به میدان می فرستند ! و در این وضعیت است که با این راستگرایی عمیق عملی ، در پوشش شعارها و پرچم ها و بیدقهای سرخ ، مواجه می شویم !  

جالب آنکه ، این چپ دست ساز آمریکایی و آن راست ژنریک آمریکایی ، هردو ، با نزدیک شدن به مواعدی همچون شانزده آذر ، با فرورفتن در یک فراموشی و انکار زشت و بی معنا ، دو چیز را ( یعنی 1- ذات ، ساخت ، ماهیت ، پارادایم ، جهت و سوگیری کاملی آمریکایی و امپریالیستی خودشان 2- دات ، ماهیت و محتوای کاملا ضد آمریکایی حادثه 16 آذر ! )  فراموش کرده و بسمت مصادره چنین حرکت ضد امپریالیستی تاریخی در راستای برنامه ها و اهداف کاملا آمریکایی خود می روند . آخر چگونه ؟ آیا این منطقا ممکن است؟  

بد نیست به این نکات توجه کنیم که برخی از مهمترین عناصر این جریان دانشجویی ، امروز در مرکز حاکمیت نظام سلطه ، میهمان سازمان جاسوسی آمریکا هستند و بنا بر افشاگریهای منتشره از سوی تعدادی از عناصر همین طیف ، حتی به لطفا کمکهای کنگره آمریکا خانه دار شده اند و به مشاوره مستقیم به کاخ سفید و همکاری در پروژه های براندازانه علیه انقلاب اسلامی مشغولند . همچنین ، موضعگیری های این جریانات مدعی حرکت و فعالیت ضد امپریالیستی ، در حمایت از گروهک جنایتکار از بن فاسد منافقین خلق که تبدیل به آلت دست نظامیان اشغالگر آمریکایی در عراق شده و در زمان صدام نیز نقش یک بازوی امنیتی برای عملیات خارج از کشور را بازی کرده و بنا بر اخبار متعدد منتشره از منابع آزاد عراقی ، در کشتار مردم عراق نیز در کنار استخبارات عراق فعال بوده اند. خنده دار تر از آن ، وضع رقت بار سایت های اینترنتی حامی این جریان است که برای نمونه ، یکی از آنها در مسیر تبلیغ و پیگیری مسیر سیاستهای سازمان مرکزی جاسوسی ایالات متحده ، به سیم آخر زده و رسما سازمان سیا را در صفحه اول خود به زبان انگلیسی تبلیغ می کند !  

حالا ، با توجه به این نکات باید دعا کرد که زنگ خطری هرچند دیرهنگام برای سرباز پیاده های این جریان کندزهن بصدا در آمده و تناقض عیان شعارها و ذات جریانی که در آ نغوطه ورند را به چشم خود دیده و برای نجات خود از این گردبا سقوط فکری کنند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه