الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

هنوز دشمن می خواهد خود را مخفی کند
ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٩ آذر ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

بسم الله .

به این عکس ، خوب نگاه کنید. حرفهای بسیار مهمی این عکس با ما دارد.

اولین نگاه و فکر ، ما را به این فکر می اندازد که دانشجویی، در حال اعتراض به تکرار الفاظی توهین آمیز علیه خود و هم صنف های خودش است. امضای دانشجویان دانشکده هنر زیر این برگه هم می خواهد بر آن تاکید کند. خوب روی این عکس فکر کنید. به مطلبی دیگر خواهم پرداخت  تا هم ذهن شما برای پی بردن به عمق پنهان این تصویر آماده شود و هم حرف من را بهتر متوجه شوید.  

خبر عجیبی را در کیهان خواندم . خبر این بود. روزنامه مردمسالاری به همراهی گروهکهای برانداز و محارب با جریان دوم خرداد و حضور این طیف ها در جریان دوم خرداد و هم طیف بودن آنها در دوران خاتمی اعتراف کرده است. متن خبر را بخوانید.  

روزنامه کیهان 29/9/86 نوشت :  

روزنامه مردمسالاري در شماره ديروز خود طي مطلبي كه در ستون ايستگاه، جمعي از مدعيان اصلاح طلبي كه با خاتمي همراهي مي نمودند را «برانداز» خواند و چنين نوشت: «در جريان اصلاحات دوم خرداد كساني به توهم اين كه خاتمي مي خواهد براندازي كند او را همراهي نمودند، اما ديدند كه چنين نبود و آن زمان هم نخواستند بپذيرند كه خاتمي چنين پنداري در سر ندارد. اما باز گفتند و گفتند تا بالاخره ثمره اش را در آخرين مراسم 16 آذر در دوران رياست جمهوري خاتمي ديدند!» 

مردمسالاري در ادامه تحليل خود بخشي ديگر از همراهان خاتمي را كه در «ابتدا برانداز نبودند اما بعداً برانداز شدند» چنين توصيف كرده است:«برخي ديگر از ترس اين كه شرايط سخت تري پيش نيايد اصلاحات را همراهي كردند. برخي از اين دوستان با حمله آمريكا به عراق و افغانستان ترسشان ريخت و به تضاد خويش پايان دادند و به كسوت براندازان درآمدند! البته اين دو جريان با يكديگر ارتباطاتي دارند اما اهميت اين ارتباطات در آن حدي نيست كه نتوان به تفكيك آنها اقدام نمود، چرا كه اتفاقاً نتايج حاصل از اين تفكيك دقيق تر خواهد بود. به نظر مي رسد جريان اصلاحات بار ديگر در جريان باز توليد و ثمردهي جديد اين دو جريان قرار گرفته است.» 

حالا چی فکر می کنید ؟  

این را بگذارید کنار اظهار علنی میزان دقیق حمایتهای مالی آمریکا از اپوزیسیون ایرانی ، (خصوصا آنکه توسط خود کاخ سفید هم اعلام شد) و بیائیم به این فکر کنیم که چند سال پیش ، حضرات هرچه به وجود عناصر برانداز در لایه های دوم خردادی اعتراض می شد ، آن را نتیجه توهم توطئه و دشمن تراسی و هیچ کس را دوست ندانستن جز خود اعلام می کردند ، و همچنین هروقت از حمایت علنی و رسمی و پرحجم مالی آمریکا از ایشان صحبت می شد و از جیره خواری آنها از جیب دشمن فریادی بر می آمد، باب تمسخر و انکار و اختفاء را می گشودند . یادمان بیاید هنگامی که حضرت آیت الله مصباح ، در نماز جمعه ، از توزیع حجم کلانی دلار بین اپوزیسیون ایرانی پرده برداشت ، ابراهیم نبوی باب تمسخر را گشوده و برذای تمسخر ، شکایت نامه ای خطاب به سازمان سیا در مطبوعه متبوعه خود چاپ کرده از دست شمس الواعظین برای نرساندن پولها شکایت کرد که بعله ، سهم ما رو نداده !  

حالا چی ؟  

...

. 

بر می گردیم به اون عکس.

خوب تر نگاه می کنیم .

حالا چی ؟ انکار چی ؟ انکار کی ؟ آیا اظهارات سخنگوی کاخ سفید را هم منکر می شوند ؟ آیا مطالب روزنامه مردمسالاری را هم منکر می شوند ؟ چه خبر است در درون این دوم خردادیها ؟ چرا تکلیفشان را برای همیشه با خودشان معلوم نمی کنند ؟ اینجوری می خواهند دوباره سکاندار شوند؟  

اما آن چیزی که من ، در عمق پنهان این عکس می بینم چیز دیگری است.

جریانی خودفروختهء روشنفکر نما ، جاسوس و مخل امنیت عمومی و گاها ناآگاه فریب خورده و عامل آشوبهای اجتماعی دست آویز بیگانه ، برای آنکه بتواند کماکان خود را زیر عنوان "دانشجو" مخفی کند ، ضمن آنکه این الفاظ را به دانشجو نسبت می دهد، خود را نیز دانشجو معرفی می کند. پنهان این عکس ، این است. نظر تو چیست ؟ 


 
 
 
تبلیغ ویـژه