الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

پيامبر جديد روشنفکران وطنی
ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٧ دی ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

متن زیر را در وبلاگی دیدم که هیچ تناسبی با آن نداشت. این متن معنای گزنده و جالبی برای بعضی ها !! دارد. پیشا پیش از ادبیات قبیح نویسنده عذرمیخواهم . لینک وبلاگ را هم بدلیل ادبیات زشت و محتوای منفی اش نمی گذارم تا چند کلیکی از اینجا نصیبش نشود.  

من یک پیامبر جدیدم به من ایمان بیاورید! 

در زير اصول و آموزه‌های دین خود را بر می‌شمارم، اگر مایل بودید به دین من ایمان بیاورید. 

من پیامبر روشنفكری هستم و خودم را خاتم نمی‌دانم. شما حتی می‌توانید به پیامبرانی كه بعد از من مبعوث می‌شوند نیز ایمان بیاورید. 

در آیین من هیچ قاعده و قانون و فقهی وجود ندارد و كلا انسان باید آدم باشد. قدرت بشر از همه قدرت‌ها فراتر است و بشر نباید زیر بار هیچ قدرت دیگری قرار گیرد. اصولا خدایی وجود ندارد كه قدرت مطلق باشد. خدا زائیده ذهن بشر است. 

در دین من نه تنها حقوق زن و مرد برابر است بلكه حقوق همه چیز با همه چیز برابر است. حتی حقوق حیوانات و درختان و سنگ‌ها با انسان برابر است و حقوق گاوها نیز در اعلامیه حقوق گاوها بیان شده است. مردها حق دارند به فرزندان خود شیر دهند و حتی حق دارند حامله شوند. انسان حق دارد مانند حیوان در ملاعام دفع كند و حیوانات هم حق دارند اتومبیل شخصی داشته باشند. 

دین نباید مانع آزادی بشر شود. دین نباید مانع صلح و گفتگو شود. دین نباید باعث خشونت شود. دین من با جنگ و اسلحه مخالف است، حتی اگر برای گرفتن حقی باشد. دین نباید با فراورده‌های مدرنیته مخالفت كند. دین نباید مانع برقراری دموكراسی شود زیرا دموكراسی بالاترین و بهترین چیز است و هیچ چیزی حق ندارد جلوی آن را بگیرد. از آن فراتر دین به هیچ وجه حق ندارد شهوت و غریزه انسان را كنترل كند. در دین من همان طور كه در فیلم "امریكن پای" مشاهده می‌شود، همه ساله جشنی برگزار می‌شود كه مرد و زن به صورت لخت مادرزاد در آن شركت خواهند كرد و مسیر مسابقه را در حال مستی و كاملا عریان می‌دوند و شاد خواهند شد. 

اساس دین من بر بی‌خیال بودن استوار است. هر انسانی كه احساس كرد كمی دغدغه و ناراحتی پیدا كرده است باید با مشروبات و مخدرات خود را مست و بی‌خود كند. همچنین همه انسان‌ها باید در حالی كه مست هستند با هم گفتگوی تمدن‌ها كنند و همه دختر و پسرها باید با هم در حال گفتگوی تمدن‌ها باشند. مخصوصا دخترانی که شلوار کوتاه و مانتوی تنگ و چسبان و چکمه‌های بلند می‌پوشند در اولویت هستند و حتما باید مورد گفتگوی تمدن‌ها واقع شوند. 

در دین من هیچ انسانی نباید به فكر انسان دیگری باشد و به او كمك كند. مظلومان و محرومان هم اگر خیلی محروم و مظلوم‌اند باید بروند سراغ همان مشروب و مخدر تا بی‌خیال شوند. در دین من هیچ‌كس نباید مجازات شود، نه اراذل و اوباش و نه مفسدین اقتصادی و نه جاسوس‌ها، زیرا انسان كرامت دارد. 

در دین من قیمت گوجه‌ فرنگی از همه چیز مهم‌تر است. مقولاتی چون شرف و عزت و استقلال به هیچ وجه جایی ندارد و تنها قیمت گوجه فرنگی است که اهمیت دارد. 

جالب است بدانید متن را در وبلاگی پیدا کردم که مصداق بازری از ایمان آوردندگان به همین پیامبر بود !


 
 
 
تبلیغ ویـژه