الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بیگانه پرستی افراطی و وطن پرستی نمایشی !
ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٠ دی ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

مطلب وبلاگ بچه های قلم را در رجانیوز لینک شده دیدم . کلیک کردم تا ببینم چی نوشته . با کمال تعجب ( البته فقط تعجب برای سی ثانیهء اول ) دیدم که بعله ، چشمتان روز بد نبینه، دوستان عالم و محققمان درمرکز مطالعات فیزیک نظری ، چیز عجیبی بنام اسرائیل را کامبو باکس انتخاب نام کشور وارد کرده و به رسمیت می شناسند.  

حالا این موضوع بماند برای داد وبیداد ، یک چیز دیگری یادم آمد که استخوانم درد گرفت. یادتون هست ، سر ماجرای نشنال جئوگرافی ( که ای ملت آی دنیا ای مسلمونا ای ایرانیا بخدا یه نشریه انگلیسی یود نه عربی ! ) و استفاده از نام بی پشتوانه و مسخره و کاملا سیاسی بنام خلیج عربی توسط این مجموعه انگلیسی درمورد خلیج همیشه فارس ، بعضیا چه دستک تمبکی کردند ؟ یادتونه چند تا کلیپ ضد عرب ( از سر حماقت دردشمن شناسی ، یا دقیقا از سر هماهنگی با مرجع صدور خطا !) ساختند؟ یادتونه به تنها چیزی که اعتراض نشد ، انگلیس بود ؟ یادتونه همه فحش هارفت روی کلمه عرب ؟ این رو یادتونه ؟  

حالا چقدر هم حضرات به کل مملکت فخر فروختند که اره ، ما از نام ایران حمایت کردیم ! چرا دروغ میگید ! شما حامی نام ایرانید ؟ زکی ! چرا دروغ می گید. شماها  یا از رگ ضد عربی تون ، یا از رگ انگلیس پرستی تون این کار رو کردید. والا چرا باید من حسنقلی رو برای این کتکت بزنم که حسینقلی اسم او رو روی درب خونه من نوشته ؟ گیرم که حسن قلی هم کمی قلقلکش شده که بدرک ! اما کسی که این کار رو کرده چی ؟ خب اون حسینقلی که این کار رو کرده ، هم خبر داشته که حسنقلی از سر حماقت یک کم قلقلکش میشه ، هم می دونسته من هم بجای اینکه یخه خودشو بگیرم ، می رم یخه حسنقلی رو می گیرم و بعدشم یک دست مشمان و فحشمان حسابی برقرار میشه ! یادتونه خدایی این ماجرا رو ؟  

حلا یک نیگا کنید ببینید سر قضیه یاهو چی شد ؟ چرا تکون نخوردن ؟ چرا جم نخوردن ؟ چرا لال شدن ؟ چرا یک حرکت جدی ای تو وجودشون جمع نشد؟ چیه راز ماجرا چی حقیقت چیه پشت پرده که تو یک موضوع واحد اوضاع فرق می کنه. تازه ، اگه اونموقع نام فارس رو از روی خلیج فارس – که همه اش مال ایران نیست اما بنام فلات ایران و فارس نام گرفته – مثلا عوض کردن ، این بار کل کشور ایران رو حذف کردن !  

حالا ، یک چیزی دیگه هم من اضافه کنم .

فکر کردین بغیر از یاهو دیگه چه شرکتها و موسسات آی.تی دیگه اومدن و نام ایران رو حذف کردن ؟ آخه اگه بگم که آبرو برای حضرات پان ایرانیست افراطی که نمی مونه که ! چون این دفعه دیگه عربستانی نیست که یخه کنند. کویتی نیست که فحش بدن . اماراتی نیست که ذوق زده شه . برای همین ، حضرات نامرد شبکه وابسته آی تی ایرانی هم که دمشون عمیقا با دم گروهکهای نجس وابسته به غرب و شرق تو کشور ما گره خورده ، چیزی برای دستک و تمبک کردن ندارند. بنا براین ، با رفتاری که اینا می کنند معلوم شد که بعله ، اگه چیزی بود ما باهاش یه جوری بزنیم تو سر عرب که بعدش مثلا بخوره تو سر اسلام - که این هم حماقته . چون فقط عرب به معنای اسلام نیست- ، می زنیم . اما اگه نبود ، اگه یه درب کمپوت بازکنی بندازی دور کله این حضرات ، چیزی که توش می بینی چیه ؟ می بینی با اسپری قرمز ، بزرگ رو دیفال عقل حضرات نوشته شده : ایران و ایرانی سیخی چند !  

حضرات وابسته ، میگین نه ؟ میگین نه ؟ بابا عجب رویی دارین ! خب چرا شترسواری دولا دولا ! حالا که میگین نه ، بیا. این هم یک مورد دیگه من اضافه می کنم . یک جایی هم هست که اگه واقعا حاضرید همه چیز را فدای نام ایران کنید ( جون عمه تون ارواح شیکمتون ) بفرمائید ببینم چه غلطی می کنید.  

دیروز به آقا مهدی بوترابی هم گفتم .

مایکروسافت هم ایران را جدیدا بلد نیست کجای دنیاست! ببینید عکس رو . از صفحه جهانی  مایکروسافت گرفتم . حالا ببینم چه غلطی می کنند بی شرف های بی وطنی که دائم نام ایران رو می گند اما پشت پرده فقط با دشمن ایران پیوند خورده اند. موقع منافع ملی ایران مثل انرژی اتمی که می شود ، می شوند یک پا صهیونیست دو آتیشه نجس خور و عین یک عضو گروهک جانی بی آبروی بین المللی منافقین . موقع انتخابات که می شود ، بعد از گرفتن سرخط حمله از رادیو اسرائیل در مورد سلامت انتخابات !!!! نگران سلامت میشن . اما شرف که ندارن یک لحظه که جواب بدن پس کجا تابحال شما یک موضعگیری داشتین که منافع ملی توش رعایت شده باشه ؟ باز بگین جیره خور نیستیم ! بابا سند جیره خوریتون رو هم که خود کاخ سفید همی چند وخ پیش منتشر کرد. پس دیگه چی میگین ؟ آخ یادم نبود دیگه از نظر شما پول اچجنبی از شیر ننه هاتون هم گوارا تره !  

حالا برگردیم به مطلب بچه های قلم ! از اون طرف اونا این طوری می کنن از این طرف ما تنش زدایی !!! :)) می ترسیم با مقابله ، منافع ملی مان به خطر بیفتد ؟ عموووو منافع ملی ما به خطر افتااااد ! دیر اومدی ! یه تکونی به اون مخت بده !


 
 
 
تبلیغ ویـژه