الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

لابی قدرت و ثروت ، در تهران ، حامی مسافر انتخاباتی
ساعت ۳:٠۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸٦   کلمات کلیدی: حسین درخشان ،ضد انقلاب ایرانی ،لابی قدرت و ثروت

بسم الله.  

کاش معنا و مفهوم لینک قبلی که حسین درخشان بامن داده بود را همه فهمیده باشند. 

حسین درخشان در حقیقت نوشت : ؛؛من را جدی نگیرید؛؛  اما این را نوشت برای اینکه همه آن را اینگونه بخواند : ؛؛مطالب ابوذر در مورد من را جدی نگیرید؛؛

اگر در هماهنگ بودن حسین درخشان با لایه هایی از عناصر شاغل از مشاغل حساس این کشور - که همانطور که گفتم صد البته با نظام و انقلاب و مبانیش همسویی ندارند و البته حتما عناصر منافق صفت و عمیقا خطرناک هستند- ذره ای شک داشتم- که نداشتم - ، با دیدن همین مطلبی که در وبلاگش دیده ام، دیگر ذره ای شک باقی نمانده .


شما این معادله را مسالمت آمیز حل کنید :  فردی در وبلاگش، روشهای مقابله نرم افزاری - منظورم براندازی نرم است - را مدت زیادی آموزش دهد و مقابله های موسوم به مدنی را در خصوصا میان وبلاگ نویسان و فعالان اینترنتی ایرانی ترویج دهد.  توسط بی.بی.سی ، بنگاه اصلی خبرپراکنی نظام سلطه ، رپرتاژ و پرسوناژ شود .  مشکلات متعددی با مبانی اعتقادی این نظام ، از جمله اهلبیت عصمت وطهارت مانند فاطمه زهرا سلام الله علیها ، اسلام ، امام راحل (قدس سره الشریف ) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای( مدظله العالی ) و مبانی واجراء دیگر این انقلاب اسلامی داشته باشد وبارها دست به جسارت به ساحت مقدس فاطمه زهرا ، امام راحل و رهبر معظم انقلاب زده باشد . بشدت فاسد الاخلاق بوده و حتی در میان اپوزیسیون ایرانی نیز مطالبی در این خصوص پیرامون او پخش و منتشر باشد و بشخصه چند سایت بسیار مبتذل با محتوای اختصاصا فاسد را تاسیس و اداره نماید . با هماهنگی یک بنیاد خارجی عامل توزیع بودجه های ناتوی فرهنگی اروپایی علیه ایران اسلامی میان اپوزیسیون ایرانی و با برنامه ریزی آنها به مناطق تحت اشغال رژیم اشغالگر و سفاک قدس سفر کرده و سعی در حساسیت زدایی از این وجود این جنایتخانه و غده سرطانی در میان جوانان ایرانی کرده و بنا به اعتراف تصریحی خود در راستای "ارائه تصویری انسانی" از رژیم حیوانی اسرائیل برای ایرانیان تلاش کند . در راه اندازی و تاسیس و اداره چندین سایت اینترنتی عناصر اپوزیسیون خارج از کشور همکاری جدی داشته و دائما به همین امر مشغول شده و البته آن را هرگز انکار نکند.  بارها و بارها در رسانه های مختلف بیگانه به بلندگوی لابی اسرائیلی در غرب تبدیل شده و ادعای عدم تامین حقوق اولیه شهروندان در ایران اسلامی را همیشه فریاد کند !  دائما گذشته انقلاب اسلامی را بارها مورد حمله قرارداده و سعی در ارائه تصویری غیر انسانی از انقلاب اسلامی وسالهای اولیه پس از پیروزی ان داشته باشد. جربان جدیدی از براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران و استحاله نرم فرهنگی سیاسی آن را با هدف تاثیر گذاری بر لایه های حکومتی و اجرایی کشور پیگیری و تبلیغ کند  و ... 

 آنوقت اینقدر با خیال راحت ، بیاید و به همه بگوید که قرار است به تهران بیاید و آب از آب هم تکان نخورد و ... 

بازهم فکر کنیم که توسط هیچ کسی از عناصر بسیار ذی نفوذ در این ایران ، مورد حمایت قرار ندارد ؟  

خب ، حالا یک سئوال دیگر.

معمای دوم را حل کنید . چه کسانی هستند که دائما در این کشور جرم می کنند و مرتکب تخلفات متعدد می شوند و به هیچ وجه مورد برخورد امنیتی ، قضایی و قانونی قرار نمی گیرند ؟ کدام لایه از جریانات سیاسی این کشور است که از امنیت آهنینی برخوردار شده و با وجود آنکه حتی نهادهای امنیتی کشور بر پیشانی آنها مهر وطن فروشی و جنایت علیه این ملت کوبیده ، بازهم می توانند از یک انسان بدون جرم و جنایت هم راحتر تر تنفس و حرکت کنند ؟ کدام لایه از جریانات سیاسی این کشور هستند که دائما خود را به بدنه نظام اسلامی متصل کرده و دائما در حال ارتزاق از آن هستند و  همیشه با تکیه به برخی تکیه گاه ها ، خود را زالو صفتانه در لابلای بدنه نظام وارد می کنند ؟ این کدام جرایان سیاسی در کشور است که بی نهایت کاسب کار و جوشکار است و با هرکسی که بشود ، بر اساس منافع خودش ، هماهنگ می شود و با هر کس که خوشش نیاید و او را افشا کند منافقانه و در تاریکی شب درگیر می شود ؟ کدام لایه سیاسی آلوده و خطرناک برای منافع حقیقی ملی است که حاضر است چنین وجود خرابی را تامین داده و به کشور وارد کند ؟  

و سر آخر ، کسی جز لایه های بسیار قدرتمند از جریان فاسد و الوده "حزب کارگزاران سازندگی" و "حزب مشارکت ایران اسلامی" قرار است چنین جنایتی کند ؟  

دیدید در وبلاگ او چه یافتم ؟

این اطمینان ، آیا واقعا متعلق به یک آدم منفرد بدون پشتوانه است؟

این ، بخشی از پاسخ او به کامنتی در وبلاگش است. او جواب نمی دهد که اگر اهل این نوع حسابگری ها نیست ، این حاشیه قوی امنیتی را از کجا یافته که چنین به مخاطبش نوید بازگشتش به ایران را می دهد !  

خودمان را گول نزنیم . به دستگاه های قضایی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران تبریک می گویم .


 
 
 
تبلیغ ویـژه