الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

کدام دست شکسته ای این مطلب را نوشت؟
ساعت ٩:٥٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

بدروغ می گویند ما از روی نظرسنجی ها ، ‌رشد روزافزون اراء‌ میرحسین را دیدیم . برای ما قبل از انتخابات روشن شده بود که پیروزی با ماست.

این دروغ بسیار کثیف را چطور رویتان شد بگویید ؟


نظرسنجی هایتان که مثل نظرسنجی های انتخابات قبل بود. ساخته شده برای باور کردن . نه اطلاع پیدا کردن . اما بفرمایید ببینم ، کدام دست قلم شده از بازویی ، این مطلبی را که در ادامه می آورم ، تهیه کرد تا بچه های مردم از طریق ایمیل ، پخش کنند؟

چند جای این مطلب ، تاکید مکرر بر این موضوع دیده می شود که برای شماها ، دقیقن ۴٨ ساعت مانده به انتخابات ، ‌نتیجه انتخابات دقیقا به ضرر شماها است ؟ نتیجه ای که نیازدارید تا آن را با شرکت در پروژه ای موسوم به پروژه تغییر سرنوشت ، "عوض" کنید؟‌

جالب آنکه ، ‌دقیقن داخل این متن ،‌روشن و واضح است که توسط دستی کاملا سیاسی و مطلع از وضعیت حقیقی چینش و گسترش آراء نگاشته شده است. زیرا وی دقیقا می دانسته است وزن اصلی آراء دکتر محمود احمدی نژاد این بار روی روستاها و شهرهای اطراف مراکز استانها متمرکز شده ! روشن است. نظرسنجی های القایی را برای زودباوران منتشر می کنند و نظرسنجی های اصلی را برای خودشان نگاه می دارند.

این متن را با هم می بینیم :

************************

فوری و اضطراری: در این چهل و هشت ساعت آخر چطور می توانیم سرنوشت انتخابات را عوض کنیم

 

 

پروژه ی " تغییر سرنوشت "

سلام

وقت زیادی نمانده. اگر به تغییر سرنوشت کشورتان علاقه مندید و دلتان می­خواهد به اندازه خودتان در این تغییر سهم داشته باشید ، معطل نکنید. همراه این ای­میل 20 تراکت (همان اطلاعیه) تبلیغاتی هست. تراکت ها به صورت فایل PDF یا Word  است و فقط باید از آنها پرینت بگیرید. تراکتها را بخوانید و آنهایی را که به نظرتان تاثیرگذارترند برای تکثیر انتخاب کنید. لیست فایلها را هم همراه یک توضیح کوچک اینجا گذاشته ایم تا اگر سرعت اینترنتتان پایین است قبل از دانلود بتوانید انتخاب کنید.

هر کاری می کنید، زود باشید!

-         پرینت بگیرید و کپی کنید و به دوستان و آشنایان بدهید!

-         پرینت بگیرید و کپی کنید و به غریبه ها بدهید!

-    بسیار مهم است که این تراکت ها، به شهرستان ها و روستاها برسد. این ای میل را به دوستانی که در روستاها یا شهرستانهای دور از مرکز دارید، بفرستید و سپس با آنها تماس بگیرید. به آنها توضیح بدهید که این چهل و هشت ساعت آخر چقدر مهم و سرنوشت ساز است. به آنها بگویید که اگر فقط تراکت به دست مردم برسد ، نتیجه ی انتخابات تغییر پیدا خواهد کرد.

-          این ای میل را برای هر تعداد از دوستانتان که می توانید بفرستید و از آنها بخواهید همین کارها را انجام بدهند. یادتان نرود که حتما تا آنجا که می توانید با آنها تماس تلفنی بگیرید؛ اهمیت این ای-میل و این 48 ساعت آخر و این تراکت ها را توضیح دهید و ازشان بخواهید که کار را یک لحظه هم عقب نیندازند.

 

-         اگر هر نفر این تراکت ها را فقط به 7 نفر برساند ، بعد از 8 مرحله، تعداد افراد مطلع میشود 6.5 میلیون نفر! خودتان را دست کم نگیرید. یادتان باشد که چهار سال پیش، چند تراکت، که در تیراژ وسیع و در 48 ساعت آخر تکثیر شده بود، سرنوشت آرای بسیاری از روستاها و شهرها را عوض کرد.

-         به صفحه ی این پروژه در فیسبوک بروید و آن را در فیسبوک با دوستانتان به اشتراک بگذارید. http://www.facebook.com/topic.php?uid=85066858611&topic=9535

-         استاتوس فیسبوکتان را به عبارتی شبیه این تغییر دهید:

"در این چهل و هشت ساعت آخر با مشارکت در "پروژه تغییر سرنوشت" سرنوشت انتخابات را به نفع میرحسین موسوی عوض می کنم. به آدرس زیر بروید: http://www.facebook.com/topic.php?uid=85066858611&topic=9535"

-          این ای میل را برای هر تعداد از دوستانتان که می توانید بفرستید و از آنها بخواهید همین کارها را انجام بدهند.

-     از 5 شنبه ساعت 8 صبح، تبلیغات سازمان یافته ممنوع است. ولی هیچ کس نمی تواند  جلوی حرف زدن دو تا آدم با همدیگر را بگیرد.

-         عجله کنید! عجله کنید و عجله کنید؛ الان، قبل از خواندن این ایمیل چه کار می کردید؟ رهایش کنید. این یکی دو روز باقیمانده، جز به نجات کشورتان به چیز دیگری فکر نکنید.

 ************************

ادرس ایمیل فرستنده این مطلب نزد اینجانب محفوظ است


 
 
 
تبلیغ ویـژه