الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

استقبال چشم گیر ( آخ چشمم ! ) هاله سبز توهمی ها از کروبی ! :))
ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: کروبی ،نمایشگاه مطبوعات ،استقبال ،اخراج

مطلب در ادامه ! :))


 

بنا به گزارش تمــــــــامی سبزها که اصولا مدتی است در کشور ما نماد و سمبـــــــــل صداقت و راستگویی و توهم ( ببخشیدد ... چیز ، منظورم واقع بینی بود ! ) شده اند ، شیخ حواس پرت ( آخ منظورم حواس جمع بود ! ) اصلاحاتتتتت ! ، امروز ساعت سه بعد از ظهر ، 15 دقیقه بعد از مطلع کردن حراست نمایشگاه مطبوعات ، به این نمایشگاه رفت !

گروهی از طرفداران کروبی هم که اصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلن توسط کسی قبلن هماهنگ نشده بودند ، هنگام ورود ، منتظر وی بوده ( منظورم نبوده است ! ) و با شعارهای زرد ( ای وای ، همون سبز منظورم بود اما مگه فرقیم داره ؟ ) از وی استقبال کردند ! اما به محض ورود کروبی به بخش اصلی نمایشگاه مطبوعات ، اینـــــــــــــــــــــــقدر حامیان اصلی کروبی زیاد بودند ، اینقدر زیاد بودند ، اینقددددددددددددر زیاد بودند ، که حامیان قبلی کروبی ، به این جمع بندی رسیدند ، ادامه استقبال را در منازل خود انجام بدهند ! :))

در نهایت ، اینقدر محبت بین جمعیت طرفداران اصلی آقای کروبی و ایشان بالا رفت که از ایشان با شعارهایی مثل مرگ بر منافق ( منظور همون درود بر کروبی بودش ! :)) ) پذیرایـــــی کامل را از این شیخ شجاع !!! بعمل آورده و شجاعت !! ایشان را با نعلیــــن ها و دمپائی های در حال پرواز بسمت ایشان ، پاس ( گاهی هم باطری سازی ، گاهی هم فجر سپاسی ! ) داشتند !

این ابراز محبت جمعیت مخالفان ( منظورم همون حامیان بودها ! ) به جایی کشید که محافظین آقای کروبی مجبور شدند برای هرچه گرمتر و نزدیک تر و فشرده تر کردن جمعیت حامیان و علاقمندان و عشاق آقای کروبی به ایشان ، دست به اسلحه برده ، به رسم مناطق لرستان ، چند عددی گوللللله!!!! در بفرمایند که خب در اینجا مجلس کاملا حالت لری بخود گرفته شیخ به وجد آمده از این استقبال ویژه و شعارهای مخالفان ( ای وای منظورم موافقان بود ) به وجد آمده از همگی مخالفین ابراز تشکر نمودند ! برای همین به احترام آنان عمامه از سر برداشته تا در خروجی مسابقه دوی هشتاد متر سرعت را برگزار نموده و کاپ برتر این مسابقه ی فرار را از دست شهرام جزایری (منظورم مردم مخالف بود ) ربودند !

در اینجا محافظین محترم ، فضای کاملا محلی و بومی به جلسه داده ، تیرهای جنگی را بسمت اسمان رها نموده تا بزم تکمیل شود. همانگونه که در تصویر قبلی هم می دیدید آقای کروبی هم گلوله ها را که برای گرم کردن محفل و برقراری جلسه حرکات موزون لری  نه برای پراکنده کردن جمعبیت مخالف ( آخ منظورم همون موافق بود ) به سوی آسمان آبی رها شده بود را جدی گرفته ، بشدت به تشکر و ابراز و محبت نسبت به مخالفان مشغول شدند . در عکس بعدی کاملا محفل حرکات موزون لری تشکیل شده و قابل مشاهده است :)))))))))) دسســــــــــا بالا ، آ ، حالا بیاد ، آه ، آه ، بیا آه !

در تصویر بعدی ، شیخ کروبی در حال برگزاری مسابقه دوی سرعت فرار از دست حلقه محبت جمعیت موافقان که کل نمایشگاه را همچی بگی نگی در برگرفته بود و در حالیکه محافظ محترم برای به وجد آوردن ایشان در همانجا اقدام به تیراندازی هوایی به سبک لرستان نموده بود ، مشاهده می شوه ! در ای عکس بعدی شیخ موفق شیه که د زیر ای تیرای هوایی که همچی شیخه شاد و شنگول کرده بیده ، روبان زرده به پی سر بی زاره و مسابقه د فراره  برنده بوه ! ( با فونت لری بخونید ! :)) )

ای جا شما ای د نعلینه که به مناسبته استخبال گرم و تبریک ای همه خالی بندی و و ای همه رفاخت با شهارام جان خانه جزایری به سمته ای شیخ قهرمان پرتاو و رها بوده مشاهده بوین !همی مشاهده هم بوین که ای شیخ با چه جسارت و با چه پررویی داره تلاشه مئنه که در تصاویر عکساسی ، در حال خوش و بش مشاهده بمانده ! و در همین حین محافظ محترم از ترس نعلین بعدی ای دسه بالا سر خوئش گرفته بیه تا دمپا بعدی بجا شیخ تو کله خوئش فرود نیاد !

بری با خبر شون از بخیه اخبار صحیح و راسته به ای سایتو زردا ، منظورم همی کل سایتا سبزائه مراجعه بوین ! :)) - با همون فونت لری بخونین ! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه