الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

صفحه جنبش سبز علوی از فیس‌بوک Facebook حذف شد
ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

فیس بوک در خدمت معاندین مردم ایران

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، صفحه جنبش سبز علوی به عنوان یک حرکت خود جوش مردمی را بدون ارایه دلیل حذف کرد.

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، الف نوشت؛ بنابراین گزارش، تلاش‌های مسوولان صفحه این حرکت برای اطلاع از دلیل اقدام این سایت به جایی نرسیده است.
اقدام تبعیض‌آمیز فیس‌بوک در حالی صورت می‌گیرد که سایر گروه‌های سیاسی مخالف به راحتی قادرند اقدام به انتشار اخبار و اطلاعات خود بر روی این سایت کنند.
فیس بوک در حوادث بعد از انتخابات اعلام کرد، با درک اهمیت موضوعاتی که در ایران رخ می‌دهد، برای اینکه کاربران ایرانی بتوانند اقدامات و اخبار خودشان را بدون وقفه منتشر کنند، اوقات تعمیر و رفع مشکل خود را به گونه تنظیم می‌کند که با ساعات فعالیت در ایران تداخل نکند. وزارت خارجه دولت امریکا نیز در همین دوران اعلام کرد که از این سایت و سایت تویتر حمایت خواهد کرد.

یکی از تلاش‌های مسوول صفحه جنبش سبز علوی برای آگاهی از دلیل این اقدام سایت فیس بوک در زیر آمده است.

در این نامه با توجه به اینکه حرکت جنبش سبز علوی به عنوان یک ارگان مردم نهاد در ایران ثبت شده است و این نکته که حرکت این گروه در صدد انتشار هیچگونه محتوای مربوط به برهنگی، مواد مخدر و ... نبوده است، اقدام فیس بوک در مسدود کردن این صفحه، بدون وجه و مغایر با اصول آزادی بیانی دانسته شده که این سایت ادعای گسترش آن را دارد.

مسوول صفحه جنبش سبز علوی در فیس‌بوک در پایان به نمایندگی از سایر اعضای این گروه از فیس بوک مصرانه خواسته است که به این اقدام پایان دهد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه