الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

و بازهم ...
ساعت ۸:٢٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٠ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

این مطلب رو باید همین الان هم روی صفحه اول وبلاگ بتونید بخونید. چند تا دختر از این سبزها که مثلن چادرین دارن پرچم ایران رو پاره می کنن که قسمت سبزشو دستشون بگیرن ...

فکر نمی کردم مثل ماجرای مجید توکلی که با چادر در رفت و گرفتنش و بعد پسرای اینا شروع کردن به چادر سر کردن ! :)) ، این ماجرای پرچم پاره کردن رو هم به سمبل مبارزاتی خودشون تبدیل کنن ، این عکسو یکی از بچه ها برام فرستاده ، کنار این عکسای قبلی میگذارمش همه ببینن ...

عکس خیلی بزرگه . سیوش کنید تا بتونید درشت ببینیدش ...پرچم های پاره شده از همون نوعی که دست این دو تا دختره پایینی هست رو می بینید ؟ قشنگ پرچم رو پاره کردن فقط قسمت سبزش دستشونه . اینها از ایران فقط ان قسمت که همزبان اینها باشد را می خواهند و حتی در ملی گرایی هم بشدت دروغگو هستند...

یادتونه در مورد حجاب فریبکارانه و سراسر ریا و منافقانه ی اینا چی نوشتم ؟

نوشتم : "...این چادری هایشان است. به این حجاب ها اعتماد نکنید.همانطور که می بینید ، از حجاب متعارف مانتویی ها هم بسیار بیشتر پوشیده است و البته البسه هم کاملا دمده است. این ، تیپ عناصر سازمان منافقین خلق است. همینطور که می بینید، در حال پاره کردن پرچم جمهوری اسلامی ایران و جدا کردن نوار سبزرنگ هستند... توضیح بیشتری لازم نیست. خدا کند بیدار کننده باشد..."

حالا این خبر را هم با هم بخوانیم:

در حالی که اغتشاشگران در یک برنامه سازماندهی شده، تلاش دارند تا با حضور در تیپ‌‌ها و قیافه‌های مختلف، از جمله استفاده از پوشش چادر و قرار گرفتن در مقابل دوربین‌های رسانه های غربی، حاضرین در آشوب‌های تهران را از همه اقشار مردم معرفی کنند، بررسی‌های رجانیوز ابعاد جدیدی از این ظاهرسازی را فاش کرد.

به گزارش رجانیوز، در حالی که حامیان موسوی، در روز عاشورا با هتک حرمت مقدساتی که حتی هموطنان غیر مسلمان ایرانی نیز احترام آنرا رعایت می‌کنند، خون ملت ایران را به جوش آوردند، انتشار تصاویری از این جماعت بی‌دین با پوشش چادر آنهم در حال هتک حرمت و شادی در روز عاشورای حسینی، مایه تعجب افکار عمومی شده است. با این حال، بررسی‌های رجانیوز و مراجعه به صفحات بلاگ های شخصی این آشوب طلبان نشان داد، که استفاده از این نوع پوشش ظاهرسازی بوده و این افراد، نه تنها اهل استفاده از پوشش چادر نیستند، بلکه به اولیات شرعی نیز پایبند نیستند.

برای نمونه، بهاره که به همراه یکی از دوستانش به عنوان دو زن محجبه با پوشش چادر در مراسم تشییع منتظری حاضر شده و عکس‌های خود را در اینترنت نیز منتشر کرده‌اند، در صفحه شخصی خود در وبسایت یاهو در کنار تصاویر خود با پوشش چادر در این مراسم، اقدام به انتشار تصاویر مبتذل و زننده خود در شهر دوبی نیز نموده است. این در حالی است که پیش از این نیز عکس هایی از حضور برخی زنان با پوشش چادر و به گونه ای بسیار مضحک در این تجمعات منتشر شده بود.

حالا ،‌این رو من می نویسم :

این دو خبر رو داشتید‌؟ حالا میخوام حتی نوع حجاب ظاهرسازی شده ی این عناصر منافق صفت رو ، با "مردم" واقعی ، نشون بدم :

این دو تصویر از خانوم های با حجاب پوشیده !! یا چادری !!! این جمعیت روباه صفت در روز عاشوراست : به بی اعتقادی این افراد به اصل حجاب دقت کنید و تضادش را با نوع پوششی که به تن کرده اند ببینید :

دستهای لخت ! موهای پوشیده ! واقعا حجاب کامل است. نتیجه حجاب مصلحتی!

حالا ، این منافق های روباه صفت با حجاب مصلحتی ! رو با مردم واقعی و بقول معروف چادری های همیشگی مقایسه می کنیم :

حرفی برای گفتن باقی نمانده ، روز عاشورا ، با انتحار سیاسی ضد انقلاب که ناشی از حماقت آنان است ، صحنه برای مردم یک طرفه شد. مرگ منافقین فرا رسیده.


 
 
 
تبلیغ ویـژه