الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

جماعت ضد دروغ ! بازم دروغ ؟ آخه بازم دروغ ؟
ساعت ٩:۱٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٠ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان ، سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با انتشار تصویر دختری با سر و روی خونین، ادعا کرد که وی در ناآرامی‌های روز عاشورای تهران به این حال و روز افتاده است و در کنار آن ، پیام حمایت مریم قجر عضدانلو ( مریم رجوی ) از هتک حرمت روز عاشورا را نیز درج کرده است !

جالب آنکه برای بالابردن ضریب القاء این دروغ مسخره ، روی چشمهای این دختر نوار سیاه رنگ گذارده اند تا مخاطب فکر کند این کار برای حمایت از وی است تا وی قابل شناسایی و دستگیری توسط جمهوری اسلامی نباشد !

این

در حالی است که عکس یاد شده تصویری معروف از یک دختر عرب تبار در حال قمه‌زنی است که از چند سال پیش در سایت‌های شیعی و ضدشیعی بازتاب گسترده‌ای داشته است. با اندکی دقت در اصل تصویر می‌توان دریافت که گروهک منافقین برای سوء استفاده از این تصویر که به لحاظ زمانی و مکانی هیچ سنخیتی با حوادث اخیر ندارد، حاشیه‌های آن را که نوشته‌هایی به زبان عربی در آن مشهود است، حذف کرده است. تصویر اصلی، دختری را به همراه عده‌ای دیگر نشان می‌دهد که در شهر نبطیه در جنوب لبنان مشغول قمه‌زنی هستند.

تابلوی مؤسسه بیت الهدی ـ مرکز فروش لوازم حجاج در شهر نبطیه ـ و تابلوهای دیگر به زبان عربی نیز در زمینه تصویر کاملاً مشهود است.

جعل تصاویر از شیوه‌های قدیمی منافقین برای فریب افکار بوده است. پیش از این، گروهک تروریستی منافقین برای تحریک احساسات مردم و توجیه جمع‌آوری کمک‌های مالی در اروپا ـ که از سوی خود منافقین «گدایی شرافتمندانه» خوانده می‌شود ـ با جعل عکس‌هایی از کتاب «کودک، ایمان، رهایی»، مدعی شده بود که والدین این کودکان به دست حکومت ایران اعدام شده‌اند. این در حالی است که کتاب یاد شده در بردارنده شکار لحظاتی از زندگی کودکان نقاط مختلف ایران توسط عکاسان صاحب نام کشورمان است که از سوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است. برخی عکس‌های این کتاب، پیش از آن در نشریات کشور از جمله روی جلد مجله «اطلاعات هفتگی» نیز به چاپ رسیده بود.

چند سال پیش نیز گروهک منافقین با انتشار گسترده عکس بازدید سید محمد خاتمی ـ رییس‌جمهور وقت کشورمان ـ از موزه عبرت در سایت‌های عربی، صحنه‌های بازسازی شده شکنجه نیروهای انقلابی توسط ساواک را شکنجه اسرای عراقی در ایران عنوان کرده بود. جالب آنکه خبرسازیهای سازمان منافقین در رسانه های رسمی غربی بعنوان خبر قطعی پوشش داده می شود که از جمله خبرگزاریهایی که در این مورد خبر سازمان منافقین را پوشش دادند ، می توان به خبرگزاری فرانس 24 متعلق به فرانسه اشاره نمود.


 
 
 
تبلیغ ویـژه