الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

استراگیجـی ضد انقلابی :))
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

قابل درکه.

میرحسین که با بیانیه دومش ، به خون هرچی شهید ( :)) ) جنش خودشون خیانت فرمود و اعتراف به قانونی بودن دولت کرد

از فریدام هاوس آمریکایی هم که فرمان انتقال رهبری ظاهری جریان به خارج از مرزها صادر شده

بیانیه ها هم که دیگر از لندن صادر میشود

آبرویی هم که برای این ماجرا نمانده و حتی مراجعی که نظاره گر بودند هم به میدان آمده اند

حق دارید.

به این وضع می گویند استرا گیجی .

وقتی استراتژی نداشته باشی ، استراگیجی می گیری.

...

مثل اینکه آنچه که من بر اساس ادراک و شناخت شخصی خودم نوشته بودم ، بسیار برای این حضرات استراگیجیست ضد انقلاب خیلی گران تمام شده . چند نکته را از خلال مطالبشان می توان یافت :

1- اصرار فراوانی بر دروغگو معرفی کردن پلیس دارند. یعنی هزاربار هم بگویی اصولا پلیس فقط در مورد حادثه خیابان خوش و انقلاب که یک دستگاه خودروی شخصی بوده   - اما سرقتی- اظهار نظر کرده ، دست بر نمی دارند. این بار نام احمدی مقدم را می اورند. در حالیکه هم سردار احمدی مقدم فرمانده کل ناجا و هم سردار احمدرضا رادان جانشین فرمانده ناجا فقط در مورد ماجرای خیابان خوش اظهار نظر کرده اند. کلید واژه ای که اینجا افشا کننده است ، اشاره پلیس به کشته شدن دو نفر است. در حالیکه حضرات اپوزیسیون زور زده فقط نام یک نفر را اعلام کرده اند.

2- متوسل به فحاشی اند. فحش. فحش. همین . استدلالی در رد مطالب اقامه نمی کنند. باز البته خدا پدر و مادر یکی دوتاشان را بیامرزد لابلای فحاشی سعی کردند کمی ادعاهایی بکنند. کامنت ها را ببینید. ازشان تشکر کردم و جوابهایی دادم .

3- بجز یکی دو دوست خیرخواه ، از دیوار یک خطای تایپی و یک عدم توافق بر سر املای یکی از خطوط آویزانند. اگر راست می گویند به اصل مطلب برسند.

اما در آخر ، عکسی جدید را ارسال کرده اند که سوژه این مطلب جدید من شده . در ادامه آن را هم با هم می خوانیم...


عکس خیلی بزرگتر است و توسط اپوزیسیون به سبک خود من علامت گذاری و شماره گذاری و زیرنویس شده :)) ذخیره اش کنید تا بتوانید نوشته هایی را که ضد انقلاب زیر آن نوشته بخوبی بخوانید...

در مورد این عکس هم چند نکته وجود دارد :

بخش اول تاکید مجدد ضد انقلاب بر حیله ای است که در بند یک تشریح کردم . بازهم ماجرا را به اظهارات پلیس"درمورد خیابان خوش" پیوند می دهند. اظهارات پلیس هنوز روی سایت پلیس موجود است. پلیس در مورد این ماجرا (میدان ولی عصر عج ) فقط اعلام کرده چون ضد انقلاب عادت به جعل دارد ، ماجرا "در دست بررسی" است.

بخش دوم هم بررسی خود این عکس است. همانطور که می بینید - و مطابق آنچه که در زیرنویس ضد انقلاب هم وجود دارد - اصل و چهارچوبه پایه این عکس از منظر شمالی از ضلع جنوبی میدان ولیعصر گرفته شده است. روزنامه فروشی کناری و اوضاع مهندسی وسط میدان گویاست.

اما نکات جالب جدید چیست ؟

1- ویرایش کننده ی این عکس مدعی است این عکس لحظاتی قبل از فیلم گرفته شده . ایشان از کجا می داند ؟ :)) مگر اینکه ایشان خودرو را تعقیب کرده باشد. ببخشید ایشان کف خوان است که در پیشانی این خودرو چیزی را حس کرده که آن را تعقیب کند؟ مگر اینکه بیخیال این مسئله شویم و بگوییم ایشان شوخی کرده و از خود در آورده.

2- همانطور که در فیلم قابل مشاهده است ، در ضلع جنوبی میدان ولیعصر در زمان ورود این دو خودرو اصلا هیچ نیرویی حضور ندارد. حالا این نیروهایی که - لحظه ای قبل - آنجا بوده اند چه شدند ؟ :)

3- می بینید که در این عکس این خودرو رو به جنوب ایستاده . نیروهای پلیس نیز همینطور. اما حادثه ی مورد اشاره ی فیلم در شمال ( یعنی پشت سر این نیروها ) قرار است اتفاق بیفتد ! از این عکس اینگونه قرار است بفهمیم که اغتشاشگران در زاویه جنوبی این نیروها ( و میدان ولیعصر ) قرار دارند. پس چطور ناگهان در ظلع شمالی کیوسک پلیس آتش می گیرد ؟! :) تصادف مورد اشاره فیلم هم که در مقابل کیوسک پلیس - ضلع غربی میدان و شمال غربی این منظر - (تقریبا) انجام می شود

مسئله این است که روشن است تناسب زمانی بین این فیلم و این عکس وجود ندارد. فریادهای فوتوشاپی مربوطه را هم در کانت ها هم نوشتم . سئوالات پرحجمی به ازای هر دروغ اینها اطرافشان جمع می شود. ترتیب زمانی و منطق ماجرا را اینها باید توضیح بدهند و ربطش به ماجرای خیابان خوش را هم بگویند. حالا این هم نکاتی که در کامنت ها نوشتم :

بسم الله . فریـــــــــــــاد فوتوشاپ در این تصویر : 1- پلیس هایی که قرار است کنار این خودرو باشند نصف بدنشان انگار رفته درون خودرو 2- خودروی مذکور در این عکس هیچ پلاکی پلاک پلیس هم حتی ندارد . صد رحمت به خودروی درون فیلم که پلاک دارد . خوب دقت کنید.  3- خودروی مذکور در این عکس راننده ندارد. 4- مشخص شد این فریب را خیلی با فشار می خواهید ادامه بدهید. معلوم شد خوب جایی زدیم . 5- معلوم شد برای بار هزارم که شما تلاش می کنید بگویید گفتگوی پلیس در مورد این حادثه بوده در حالیکه الان همه کشور می دانند پلیس در مورد تصادف تقاطع خیابهای خوش و انقلاب حرف زد. خودتان هم که در این عکس می گویید تصویر مربوط به میدان ولیعصر است :)) 6- عجب. عکاس شما چه جالب بنا به ادعای خودش این خودرو را لحظه به لحظه تعقیب کرده و از ترتیب زمانی عکس ها هم خبر می دهد :)) این خبر را به صفحه اول وبلاگ می برم تا حیثیتی از شما به جای نگذارم.

این هم تصویر آن خودروی پلیس که دقیقا هم مدل همین خودروی موجود در این عکسهاست:

1- اسپرت نیست ( نداشتن قاب گلگیر رو می بینید ؟ )

2- گارد جلویی اختراعی :)) را ندارد .

3- شیشه های طرفین و جلوی آن دودی نیستند 0 می توانید از روی شیشه جلو در یکی از عکسا متوجه بشید.

4- عکاس آن هم ضد انقلاب است :))

5- عکس کاملا واضح و شفاف است :)) چون ماشین واقعا مال پلیس است :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه