الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بالاخره سناریوی "کشف حجاب" کار کی بود؟ :)
ساعت ٥:٢۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٢ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

مدتی قبل ، چند روز تمام ، طرفداران جنبش سبز جمهوری اسلامی را به راه اندازی برنامه ای بنام مبارزه با حجاب اجباری تهدید کردند. قرار بود برنامه شان را در روز 17 دی اجرا کنند. دیوار نویسی ها و ایمیل ها و مطالب مختلف بود که از سر و روی صفحات اینترنتی شان میبارید. توجیهات مفصل و مرکبی را هم برایش داشتند، اما یادشان رفته بود که رضاشاه پهلوی ، دقیقا در همین روز ، با سرنیزه ، بشکل اجباری ، چادر از سر زنان مسلمان برگرفته بود.

شروع تبلیغ برای این روز ، مربوط به قبل از روز 9 دی بود. اما با ارزیابی آنچه که در 9 دی به سرشان آمد ، تبلیغ برای برگزاری این برنامه را کنار گذاردند و شروع به اجرای سناریوی ننگین و رنگین دیگری کردند.

یکی از پایگاههای اینترنتی این جریان مدعی شد قرار است چیزی بنام "کارناوال کشف حجاب" توسط جمهوری اسلامی برای بدنام کردن این جنبش بوجود بیاید. بعد هم که این پایگاه دروغ پراکن فیلتر شد ، پایگاه اصلی این جنبش فریبکار ، ادعا کرد فیلتر شدن این پایگاه بخاطرافشای این سناریو بوده است!

با کمک تصاویر و اطلاعات ارسالی یکی از دوستان انقلابی بنام آقای محبعلی که در یکی از شبکه های اجتماعی سبزها عضویت دارد ، روشن می گردد که این عناصر ، خود از قبل این برنامه ضد انقلابی را تبلیغ و بعدا بخاطر محاسبه های جدید ، از قبول مسئولیت برگزاری این حرکت تبری جستند :

یکی از عناصر حامی این جریان با کد کاربری عین الله که در صفحات پایگاه اینترنتی فرندفید پرچمی از ایران آغشته به خون را نماد گرافیکی خود قرار داده است ، مانند بقیه دوستان سبز خودش چند روز تمام اقدام به تبلیغ ماجرای کشف حجاب روز 17 دی می نماید.

پس از تکذیب این ماجرا توسط سایت راه سبز ، برادر دانشجوی انقلابی و مذهبی مان آقای افشین محبعلی ، تصاویر تبلیغات قبلی این حضرات را در همین سایت منتشر می نماید و این نتیجه گیری طنز که "قاعدتا بر اساس اعلام سایت راه سبز ، آقای عین الله باید عامل نظام اسلامی باشد " را اعلام می کند.  کاربر کد عین الله پس از آن با "مسدود کردن" دسترسی آقای محبعلی ، گفتگو با وی را کامل قطع و مطالب خود را از دید وی پنهان و اصطلاحات آنها را "خصوصی" می کند .

آقای محبعلی این تصاویر را برای بنده ارسال کرده اند . حالا سایت راه سبز توضیح دهد با اثبات کذب بودن ادعای قبلیش ، بالاخره سناریوی "کارناوال کشف حجاب" کار کی بوده و علت فیلترینگ وبسایت دوستشان چه بوده است؟ :)

***

حضرات ضرت انقلاف ! یک کم مرد باشید. خب ؟

نمی میرید. تضمین می کنم . تازه زنده می شوید.


 
 
 
تبلیغ ویـژه