الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

من عذر می خواهم :)
ساعت ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

من ، ‌به طرفیت از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران ، وحید یامین پور عنصر رسانه ای خوشفکر و آوانگارد انقلاب اسلامی ، نیروهای ارزشی و ولایتمدار حاضرشده در برنامه رو به فردا و خصوصا اصلاح (!) طلبان حاضر در این برنامه از لیست زیر عذرخواهی می کنم:

1- منشه امیر پیرمرد رادیو صدای رژیم صهیونیستی
2- جمشید چالنگی پیرمرد صدای آمریکا
3- مهدی اردلان جوون تلویزیون دولتی انگلیس (بی بی سی) ( کسی بنام سیاوش اردلان در بی بی سی هم وجود ندارد. سیاوش اسم اصلیش مهدی است . چرا با نام مستعار برنامه اجرا می کنی ؟ )
4- مسئولان نامحترم دفتر دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه آمریکا
5- مسئولان نامحترم دفتر امور ایران وزارت امورخارجه آمریکا
6- اعضای نامحترم لابی اسرائیل در آمریکا (آی پک بروزن آیس پک !)

حالا چرا ؟

بالاخره وحید کلّی مشتری پرانده ! خب ما که می دانیم ، این حضرات و البته بسیاری دیگر از دوستانشان هم می دانند ، از خدا هم که پنهان نیست از شما چه پنهان که این آقا وحید ما ، این چند وقته کاسه کوزه برای این نادوستان بجا نگذارده ..

جمشید چالنگی پیرمرد صدای آمریکا در کنار جوان احمد باطلبی گوگل را تا زیر گروه دهم و بیشتر رفتم ، هنوز 80 درصد مطالب موجود ، بدون آنکه نام فارسی برنامه رو به فردا را در Qoute قرار دهم، مربوط به این برنامه بود.

ضد انقلاب و ضرت انقلاف ( با هم فرق دارند ! ) و حزب اللهی ، همه مشتری اند. شدیدا غریبا ! بابا ملت خب دوست دارند ببینند اینها که همه اش ادعا می کنند ما حرف داریم و حرفهایمان جواب ندارد ، چرا در گفتگوها که حاضر می شوند ، ضرتشان قمصوور ، یا قم سور ( املای صحیحش را نمی دانم ) می شود ! :)

...

می دانید چرا اول از منشه امیر عذرخواهی کردم؟ اخه بنظرمیاد ایشون از بقیه خیـــلی بدتر  و بیشتر ناراحت است. مطالبی که ایشون بعد از برنامه کواکبیان گفته خیلی خیلی صریحه و با لحنی بسیار تند و  ناراحت و عصبی تهیه شده :) بدجوری ایشون آزار دیده . برای همین مصیبت عظما که به ایشون وارد شده لازم دیدم اول ایشون رو از عزا در بیارم ... حالا تا اینکه تا وقتی این کارها هست ، اصلا منشه امیر از عزا در بیاد یا نه ، بخودش مربوطه...

منشه امیر گفته کواکبیان نماینده جریان سبز نیست . گفته گناه پایان جریان سبز گردن امثال کواکبیانه . گفته کواکبیان نماینده خودشه . اعتراض کرده به تصریح کواکبیان به غلط بودن اغتشاشات ، صحت ولایت مطلقه فقیه ، غلط بودن عدم مرزبندی و ...

البته تا اونجا که من یادمه ، آقای حجتی کرمانی رو هم روزنامه صبح امروز سعید حجارینا کلی باد تو استینش کرد رفت تلویزیون جلوی عمامه مصباح که کم آورد ، سعید حجاریان نوشت ایشون نماینده ما نبوده . اصلا کی گفته ایشون بره اونجا ؟ :))

حالا امروز که آقای جواد اطاعت هم به این روز افتــاد ، یحتمل ایشون هم نماینده کسی نیست. جالبش اینجاست خود این حضرات هم ، همون موقعی که شروع می کنند به بحث ، همین رو تاکید شدید می کنند. چرا ؟ چون می دونند مجبورند به خیـــلی چیزها اعتراف کنند ، خیلی چیزها رو بپذیرند ، خیلی چیزها رو انکار کنند و قس علی هذا .

اما چه فایده...

مردم دارند می بینند...

هر کسی از اینها می آید ، نماینده اینها نیست. پس کی نماینده هست ؟ اصولا این جریان هیچ وقت هیچکسش هیچ کجا نماینده هیچ کس نیست هیچ وقت هم هیچ چیز را محکوم نمی کنند مسئولیت هیچ چیز را هم به عهده نمی گیرند از هیچ چیزی هم راضی نیستند :)) البته خب اینم اشکالی نداره و طبیعیه . اینها اون موقعی هم که هم دولت و هم مجلس دستشون بود شروع کرده بودند بهتراشیدن سر همدیگه :)) معلومه که با هم دیگه هم نمی تونن توافق کنند.

در حاشیه...

تعداد کامنت های وبلاگ من به ازای حدود هشتصد پست از ده هزار عدد گذشت... فکر می کنید چرا ؟ :)


 
 
 
تبلیغ ویـژه