الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

رد صلاحیت شدی ؟!
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٧ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

حجت الاسلام منصور غفوری امام جماعت مسجد ولیعصر (عج) شهرک شهید محلاتی ، عضو هیئت نظارت بر انتخابات مجلس ششم در تهران بود. بر اساس اطلاعات وی ، تاجزاده رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور آقای خاتمی ، در دادگاه بخاطر تقلب در انتخابات مجلس ششم محاکمه و به انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.

ایشان در رابطه با اظهارات جواد اطاعت سردبیر روزنامه اعتماد ملی ( ارگان مطبوعاتی حزب آقای کروبی ) ، این مطلب را برای فارس نیوز ارسال کرده است که با هم می خوانیم :

اخیراً صدا وسیمای جمهوری اسلامی در حرکتی ارزشمند که یکی از تدابیر رهبر حکیم انقلاب در خطبه نماز جمعه معروف بود اقدام به برگزاری مناظراتی در برنامه بسوی فردا نموده است ، اگر چه در خصوص زمان ، مجری ، مهمانان و ... هر کدام جداگانه باید بحث نمود اما اجمالا می توان تشکر نمود و یاد آوری کرد که یکبار دیگر عیوب مناظرات زمان انتخابات در نگاه رهبر معظم انقلاب را مرور کرده و با حذف آنها و مراقبت از ابتلا به آن عیوب این کار خداپسندانه را ادامه دهید ، اما آنچه در مناظره آقایان ((زاکانی و اطاعت)) خیلی پیام داشت این بود که آقای اطاعت نتوانست از تاکتیک بخشی از اصلاح طلبان یعنی (( دروغ گویی)) فاصله بگیرد و به قول معروف در این مناظره دم خروس پیدا شد . 

قضیه این است که در پی اظهارات احساسی آقای اطاعت ، عدم اقبال مردمی را، به رد صلاحیت نامزدهای آنان در مجلس هشتم مرتبط نمود. وقتی که مجری مناظره از آقای اطاعت پرسید (( آیا شما هم رد صلاحیت شده بودید؟))ایشان فرمود، ((بله)).

خوب برای بینندگان عمومی برنامه اصلاً این ((دروغ گفتن)) مشخص نیست ، و برادر خوبم آقای دکتر زاکانی و مجری برنامه هم به هر دلیلی این ((دروغ گویی )) را فاش نساختند،اما آقای اطاعت و تمامی دوستان ایشان بدانند که دلسوزان نظام اسلامی که چند ماه است اتهام ((دروغ گویی)) به نظام را با خون دل و صبورانه تحمل کردند برای اثبات دروغ گویی شماها اسناد فراوانی دارند ولی چون شماها، بنای بر لج بازی دارید چاره ای جز صبر ندارند تا اینکه دست شما رو شود .

خدا را شکر که آقای اطاعت اولین سند دروغ گویی خود و بسیاری از همفکرانش را لو داد؛ آری ، ملت رشید ایران انتخابات 24 اسفند سال 86 را فراموش نکرده اند، رقابت اصولگرایان و ائتلاف اصلاح طلبان در کشور فراموش نشدنی است ، لیست ائتلاف اصلاح طلبان در تهران که در اندازه های مختلف توزیع شده بود و جمله بزرگ ((به یاران خاتمی رای می دهیم )) را نباید فراموش کرد. 

همان لیستی که نفر اول آن آقای سید محمد صدر با کد انتخاباتی 56 ب 232 بوده و نفر آخر آن آقای وحید محمودی با کد انتخاباتی 64 ج 346 بوده و نفر 25 آن لیست آقای جواد اطاعت با کد انتخاباتی 59 الف 457 می باشد . 

آقای اطاعت چرا راست حرف نمی زنی؟ چرا نمی گویی به ماها و من در تهران رای نداده اند چرا دروغ می گویی؟ چرا می گویی مرا رد صلاحیت کرده اند؟ آیا شما را مردم سالاری دینی از گردونه نمایندگی مجلس هشتم خارج نساخت؟ چرا با خود و مردم و جامعه و قانون رو راست نیستید؟ چرا خجالت نمی کشید؟ گلایه ما از شورای نگهبان است که چرا شما دروغ گویان را تایید صلاحیت نموده است؟ آقای اطاعت در همان مسجد شیراز که در مناظره نامبردید شرکت فرمایید و از آقای دستغیب در خصوص دروغ بستن به نظام و حکومت سئوال کن و بعد توبه و به دیگران هم بگو که مصداق ((ضلوا و اضلوا ))نباشید. 

منصور غفوری امام جماعت مسجد حضرت ولی عصر(عج)
شهرک شهید محلاتی

لازم به ذکر است جواد اطاعت در انتخابات مجلس هشتم برای انتخاب سی نفر نماینده، نفر ۴۵ تهران شد !

جواد اطاعت عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی که در جریان انتخابات ریاست جمهوری دهم با عدم التزام تشکیلاتی، علی‌رغم معرفی کروبی به‌عنوان کاندیدای رسمی حزب، جزء حامیان موسوی بود، پنج‌شنبه شب در برنامه "رو به فردا" موارد متعدد و پراکنده‌ای را در جریان مناظره با علیرضا زاکانی بیان کرد که در موارد زیادی خلاف واقعیت بود.

اگرچه برخی از این موارد مانند تصمیم دولت خاتمی برای افزایش یک‌باره قیمت بنزین به حدود 400 تومان براساس ماده 3 برنامه چهارم توسعه در همان مناطره و در حالی که اطاعت سعی داشت، بگوید این تصمیم ده‌ساله بوده، نه یک‌ساله، افشا شد اما برخی دیگر از موارد نیز بدون پاسخ ماند.

اطاعت در حالی حضور خود در میان متحصنین مجلس ششم را تکذیب کرد که نام وی در اخبار مربوط به این تحصن در سال 82 وجود دارد.

http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8611020757

همچنین وی در حالی طی این برنامه به متهم کردن جمهوری اسلامی به عدم برگزاری انتخابات آزاد و رد صلاحیت‌های گسترده متهم کرد که ترجیح داد توضیح ندهد چرا علی‌رغم تأیید صلاحیت وی در انتخابات مجلس هشتم و قرار گرفتن نام او در هر دو لیست حزب مشارکت و اعتمادملی، آن‌هم در شرایطی که اسامی مشترک این دولیست کمتر از 10 نفر بود، وی نتوانست جایگاهی بهتر از چهل‌وپنجمی با ١٨۵۵۵٣ رأی، در میان کاندیداهای تهران کسب کند و حتی به نزدیکی‌های لیست 30 نفره نمایندگان تهران هم راه نیافت.

اما سخنان جواد اطاعت در برنامه زنده رو به فردا واکنش هایی را هم در استان فارس به همراه داشت.

استاندار سابق فارس نیز نسبت به اظهارات اطاعت در برنامه دیشب رو به فردای سیما اعتراض کرد.

رضازاده با اشاره به سخنان اطاعت در خصوص راه آهن شیراز- اصفهان گفت: این طرح عظیم در دولت نهم به پایان رسید وبی انصافی است که به علت نگاه سیاسی حجم فعالیت های بزرگ را به زیرسوال ببرند.

وی افزود: طرح راه آهن شیراز اصفهان بیش از 500‏ کیلومتر طول دارد و در طول این طرح بیش از 1700‏ پل به طول ‏26‏ کیلومتر احداث شده است، پل ایزدخواست به طول ‏485‏ متر جزمنحصر به فردترین پل های ایران است که در این طرح اجرا شده است.

رضازاده گفت: در این طرح، ‏21‏ تونل به طول 13،5‏ کیلومتر همچنین 60‏ میلیون مترمکعب عملیات خاکریزی و خاک‌برداری در این طرح انجام شده است.

استاندار سابق فارس خاطر نشان کرد: نباید به این راحتی این زحمات زیاد نیروهای متعهد و متخصص را طی این چند سال زیر سوال ببریم.

رضازاده با اشاره به اینکه از سال های قبل از ‏75‏ بحث راه آهن شیراز اصفهان به عنوان یک آرزو در دل مردم استان فارس مطرح بوده و سال ‏75‏ زمان آقای هاشمی رفسنجانی کلنگ این طرح زده شد، گفت: تا پایان سال ‏83‏ که شروع فعالیت دولت نهم بوده است، کل اعتبار تخصیص یافته این طرح ‏18‏ میلیارد تومان بود.

رضازاده گفت: در طی چند سال دولت نهم تا آخر سال ‏87‏ بیش از ‏650 میلیارد تومان در این طرح هزینه شده است و پیشرفت فیزیکی این طرح تا قبل از آغاز دولت نهم 6،6 درصد بود.

نماینده دولت نهم در فارس افزود: آنان که می گویند در قسمتی از این طرح بدون اجرای پل، خاکریزی کردند، بیایند یک نقطه را نشان دهند. چنین مطلبی کذب محض است و در هیچ نقطه ای به‌جای پل، خاکریزی نشده است.

رضازاده افزود: عکسی از یک تراورز ترک خورده را نشان داده اند و گفته اند این طرح شکست خورده است، در حالی که در هر نیم متر مسیر ریل گذاری یک تراورز کار شده است که با احتساب طول 500 کیلومتری راه آهن حداقل یک میلیون تراورز کارشده و این بی انصافی است که این فعالیت ها نادیده گرفته شود.

استاندار فارس در دولت نهم همچنین با اشاره به اظهارات اطاعت در خصوص شهرستان های زرین دشت و داراب گفت: یکی از سیاست هایی که دولت نهم داشت، بنگاه های زودبازده بود، فقط در شهرستان داراب در طول این مدت با توجه به ‏4‏ هزار تقاضا به 2400‏ طرح ‏28‏ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی اضافه کرد تاکنون 900‏ طرح از این طرح‌ها در داراب به بهره برداری رسیده که تسهیلات واگذاری حدود 15،7 میلیارد تومان است.

رضازاده گفت: در زرین دشت هم حدود ‏13‏ میلیارد تومان به بنگاه های زودبازده پرداخت شده است که این فعالیت ها حکایت از تلاش بی وقفه دولت نهم دارد.

وی افزود: سد رودبال تا سال ‏83‏ فقط ‏15‏ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، درحالی که هم اکنون با 80 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال آب‌گیری می شود.

استاندار سابق فارس گفت: بیمارستان زرین دشت که پس از گذشت ‏18‏ سال از شروع ساختش به یک اثر تاریخی تبدیل شده بود، در دولت نهم با تخصیص اعتبار مناسب امسال به بهره برداری می رسد.

نماینده مردم داراب و زرین دشت درمجلس شورای اسلامی با رد اظهارات جواد اطاعت مبنی بر اینکه در دولت نهم و دهم هیچ کاری نشده است، به تشریح اقدامات دولت پرداخت و گفت در ‏2‏ تا ‏3‏ سال گذشته، طرح‌‌های عمرانی فراوانی در داراب و زرین دشت اجرا و یا به اتمام رسیده است.

افشاری اتمام ساختمان سد رودبال و تصویب طرح آب‌رسانی به داراب و زرین دشت در کمیسیون ماده ‏32‏ قانون برنامه چهارم، احداث جاده شیراز، فسا، داراب، بندرعباس، جاده داراب شیراز، تبدیل بیمارستان ‏94‏ تختخوابی داراب به ‏204‏ تختی با پیشرفت 50 درصدی و اتمام ساخت بیمارستان زرین دشت را از جمله این طرح ها عنوان کرد.

وی در خصوص سخنان اطاعت که در طرح پتروشیمی داراب هیچ کاری نشده است، افزود: مجتمع های پتروشیمی داراب فسا و جهرم یک پکیج بسته است و از خط اتیلن پارسیان که حدود ‏500 کیلومتر فاصله دارد، باید تغذیه شود. بنابراین با توجه به مسافت زیاد و عظمت آن، این طرح به سرعت به اتمام نمی رسد و دولت در بودجه سال ‏89‏ نیز ‏20 میلیارد تومان برای اجرای این طرح در نظر گرفته است.

همچنین سرپرست راه آهن فارس نیز خبر خروج قطار از ریل را که اطاعت مدعی آن شد، تکذیب کرد و گفت: این خبرها سیاسی بود که در همان زمان نیز تکذیب شد.

تاکی تصریح کرد: قطار شیراز- اصفهان سیزدهم خرداد امسال با سفر خانواده شهدا به حرم مطهر امام خمینی آغاز شد و تا آبان امسال هر دو هفته یک‌بار صورت می گرفت که از آذر برنامه حرکت قطار به صورت هفتگی شد و در چند روز اخیر نیز به دلیل کمبود مسافر، این قطار به طور موقت تعطیل شده است و دوباره از ‏8‏ بهمن این برنامه برقرار خواهد شد.

فرماندار شهرستان زرین دشت هم رد صلاحیت جواد اطاعت را در انتخابات مجلس تکذیب کرد و گفت وی در دور قبل نامزد نمایندگی از حوزه تهران بود که رأی هم نیاورد.

خوشبخت با اشاره به برخی از سخنان پنج‌شنبه شب اطاعت گفت: آقای اطاعت که این همه دم از دموکراسی می‌زند، لازم است یادآور شوم که بعد از زلزله سال 82 در این شهرستان که من رئیس شورای شهر زرین دشت بودم و برای تهیه مایحتاج مردم به فرمانداری رفتم که آقای اطاعت هم حضور داشت و اظهار کرد که دموکراسی چرت است و چون شما با دولت نیستید، ما هیچ کمکی نمی‌کنیم.

فرماندار زرین دشت با اشاره به بهره‌برداری سد خسویه در دولت نهم گفت: آقای اطاعت و دوستانش در دولت اصلاحات قول دادند که این سد بعد از 14 ماه به بهره‌برداری می‌رسد که این اتفاق نیفتاد.

خوشبخت همچنین با بیان اینکه بیمارستان این شهرستان بعد از گذشت 20 سال از زمان آغاز فعالیت اجراییش با 17 درصد پیشرفت فیزیکی رها شد، افزود: اما در سال 84 و با روی کار آمدن دولت نهم عملیات اجرایی آن از سر گرفته شده است و به زودی افتتاح می‌شود.

فرماندار زرین دشت با اشاره به مستنداتی گفت: در زمان اصلاحات به جاده زرین دشت ـ لار فقط 10 میلیون تومان اختصاص می‌یافت، در حالیکه در دولت نهم تاکنون بیش از 5 میلیارد تومان به آن اختصاص یافته و این طرح در حال ساخت است.

خوشبخت خطاب به اطاعت افزود: شما که به تاخیر دو ساله ساخت پتروشیمی داراب معترضید در خصوص کارخانه کنستانتره که 14 سال قبل با حضور شما و کروبی کلنگ‌زنی شد و 200 هکتار به تصرف درآمد و تا به حال رها شده است، چه می‌گویید.

فرماندار زرین دشت گفت: آقای اطاعت به زرین دشت بیایند و در حضور مردم اظهار نظر کنند تا واکنش مردم را از نزدیک مشاهده کنند. وی در پایان ضمن تشکر از صدا و سیما از برپایی این مناظره‌ها گفت: از دیشب تاکنون صدها تلفن و پیامک زده شده و نسبت به سخنان اطاعت اعتراض کرده‌اند.

جمعی از نمازگزاران جمعه شهرستان زرین دشت نیز بعد از اقامه نماز به اظهارات اطاعت اعتراض کردند.یکی از اهالی روستای خلیل آباد این شهرستان گفت: تعجب می کنم آقای اطاعت که خود معروف به این لقب کذاب است، دیگران را دروغگو معرفی می کند. وی از صدا وسیما خواست از افراد واقع‌بین حتی مخالف در چنین برنامه هایی دعوت شود.

همچنین یکی دیگر از مصاحبه شوندگان ضمن تشکر از برگزاری مناظره ها گفت نمی توان خدمات دولت نهم را در این منطقه نادیده گرفت و مناظره ها هم جنبه مثبت دارد و هم منفی. یکی از اهالی روستای خسویه هم گفت: تعجب می کنم که می گوید در این منطقه کاری نشده است، او خودش را نماینده مردم می دانست اما مردم او را به‌عنوان نماینده قبول نداشتند.

نماینده سابق مردم داراب و زرین دشت در مجلس نیز در واکنش به اظهارات اطاعت گفت بیش از 80 درصد مطالب وی کذب محض است.

حجت الاسلام رستاد نماینده دور پنجم و هفتم مجلس گفت: بنده که سال ‏75‏ نماینده مردم حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت بودم، کارخانه سیمان در ان زمان پیگیری و تصویب شد و در سال 80، با حضور جهانگیری وزیر وقت صنایع و معادن افتتاح شد، در حالی که اطاعت در نیمه دوم سال ‏80 به مجلس راه یافت و افتتاح کاخانه سیمان هیچ ربطی به او نداشت.

وی افزود: در خصوص بیمارستان داراب هم که در سال ‏81‏ پزشکیان وزیر وقت بهداشت آن را افتتاح کرد، در دور پنجم مجلس پیگیری کردم و در آن زمان، 700 میلیون تومان اعتبار برای آن تخصیص یافته بود.

نماینده دوره پنجم و هفتم مردم داراب و زرین دشت در مجلس با اشاره به سد رودبال داراب گفت: این سد در سال ‏75‏ کدگذاری و دربودجه سالانه دارای ردیف شد. مطالعات آن یک‌سال و نیم به‌طول انجامید و در زمان نمایندگی من 20‏ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، در صورتی که در ‏3‏ سال نمایندگی اطاعت، فقط ‏5‏ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

حجت الاسلام رستاد افزود: در دور هفتم که مجددا نماینده مردم داراب و زرین دشت شدم، در زمان دولت آقای احمدی نژاد تا سال ‏87‏ پیشرفت سد رودبال به 60‏ درصد رسید و تا پایان امسال آب‌گیری می شود.

وی با اعتراض به اینکه چرا چنین افرادی که کاملاً با نظام مخالف هستند، به برنامه های صدا و سیما دعوت می شوند، افزود: چرا افراد متعادل دعوت نمی شوند؟

نماینده سابق مردم داراب و زرین دشت در مجلس گفت: آقای اطاعت در داراب به جواد کذاب معروف می باشد و صحبت‌های دیشب وی در خصوص داراب و زری ن دشت کذب محض است.

جواد اطاعت در دوره ششم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس بود.

این خبرها هم خیلی جالبه :

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=43009

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=42959

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=42946

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=42986


 
 
 
تبلیغ ویـژه