الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ببخشید غلط کردیم گولمون زدن !
ساعت ۱:٤٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

تعدادی از حامیان موسوی که به واسطه تبلیغات رسانه‌های حامی جریان فتنه از حضور در امتحانات پایان ترم خودداری کرده بودند، با اعلام پشیمانی، خواستار مساعدت دانشگاه و برگزاری امتحان مجدد از آنان شدند. ظهر امروز واز ساعت 13:30 تعدادی از حامیان موسوی در دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی که در ایام امتحانات پایان ترم نیمسال اول تحصیلی به صورت عامدانه از حضور در برخی امتحانات خودداری کرده بودند، در مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان خواستار این هستند که مسئولان دانشگاه خواجه‌نصیر تمهیداتی را فراهم کنند تا از آنان امتحان مجدد اخذ شود.

درحال حاضر این تجمع ادامه دارد و سه نفر از این افراد به نمایندگی از تجمع‌کنندگان به داخل سالن مرکزی رفته‌اند تا با مشاور بطحائی رئیس دانشگاه خواجه نصیر صحبت کنند.

این در حالی است که حدود یک هفته از پایان امتحانات نیمسال اول تحصیلی می‌گذرد و رئیس دانشگاه خواجه نصیر درابتدای برگزاری امتحانات این دانشگاه اعلام کرده بود برای افرادی که در جلسات امتحان حاضر نشوند، نمره "صفر " لحاظ می‌شود.

پیش از آغاز ایام انتخابات، رسانه‌های وابسته به جریان فتنه طی اخباری دانشجویان را تشویق می‌کردند که در امتحانات حضور نیابند و از این طریق نوعی نافرمانی مدنی را به منصه ظهور بگذارند اما این نقشه آنان با حضور قاطبه دانشجویان در امتحانات با شکست روبرو شد.

بطحایی: امتحانات مجدد در دانشگاه خواجه نصیر برگزار نمی‌شود

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تأکید کرد: امتحانات این دانشگاه طبق تقویم آموزشی برگزار شده و امتحان مجدد اصلاً برگزار نمی‌شود.

محمدتقی بطحایی رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: هماهنگ با وزارت علوم عمل می‌کنیم و‌ امتحانات نیز مطابق تقویم آموزشی برگزار شده و اگر کسی مشکلی دارد، شورای دانشگاه باید در مورد آن تصمیم بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه امتحان مجدد اصلاً برگزار نمی‌شود، افزود: امتحانات طبق تقویم برگزار شده و عده‌ای که در امتحانات شرکت نکردند طبق قانون درباره آنها عمل خواهد شد.

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در عین حال تأکید کرد که برای کسانی که در امتحانات غیبت غیر‌موجه داشته‌اند، نمره "صفر " منظور می‌شود.


 
 
 
تبلیغ ویـژه