الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

فقط بخوانید و به سبزها بخندید !
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٩ بهمن ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

یکی از دوستان ایمیلی برای من فرستاد که ابتدا فکر کردم طنز است و جنبه جدی ندارد اما وقتی بهتر خواندم ، اول بشدت عصبانی شدم و بعد هم ؛ به فکر فرو رفتم و خندیدم.

یکی از دوستان طی ایمیلی ، از یک مسخره بازی جدید مهوع جریان سبز خبر داده . ایشان در ایمیلش برای من چنین نوشته :

...گفتم که چون صنایع دفاع مشغول هستی و یک بارم از عدم واکنش مثبت جریان باصطلاح رفرمیست به اختراعات و صنایع نوظهور ایرانی گله کرده بودی ، این عکس ها رو برات بفرستم تا ببینی...

حالا ماجرا چیست ؟

یکی از وبلاگهای خیلی پرسروصدای اپوزیسیون که من حدس می زنم مدیرش اهل استان آذربایجان شرقی باشه ، مطلبی رو تحت این عنوان منتشر می کنه : ناو عظم الجسه ایران ساخته مهندسان بومی سپاه به آب انداخته شد. آدرس این وبلاگ و این مطلبش که در واقع یه سایت ضد انقلابیه نه چیز بیشتری ، اینه : http://nedayeiranzamin.blogspot.com/2010/02/blog-post_45.html 

حالا ، پیش خودت اول میگی ماجرا چیه . می ری تو وبلاگ ، می بینی چند تا عکس توش گذاشته شده که قراره مطابق تیتر مطلب ، بیانگر برنامه به آب انداخته شدن یک ناو یا وسیله دریایی باشه . بنظر میاد زوم جناب نویسنده وبلاگ روی وسیله دریایی است که احمدی نژاد سوار آن شده و این را برنامه افتتاح و به آب انداختن این وسیله آبی نامیده .

(عکسهاهمه بسیار بزرگند.برای بهتردیدن حتماجداگانه دریافت ومشاهده کنید)

کمی به عکس ها دقت کنید : این عکس ها بر خلاف ادعای شازده ی سبز نویسنده وبلاگ مذکور هیچ ربطی به آب انداختن هیچ وسیله آبی نداره .

این عکس ، بازدید رئیس جمهور از مراحل ساخت پل شهید کلانتری در ارومیه رو نشون می ده که روی دریاچه ارومیه برای اتصال ساحل غربی و شرقی این دریاچه تاسیس شده و البته نزدیک به بیست سال طوک کشیده بوده که در دولت قبل احمدی نژاد یک باندش افتتاح میشه و دکتر در این عکس ها در حال بازدید از این پل از درون آب است. روشنه که ماجرا مربوطه به تخصص علمی احمدی نژاد و خواسته استراکچر پل رو از نزدیک مشاهده کنه.

آدم اول فکر می کنه حالا این بابای جلبکی قصد داشته حالا یه چیز طنزی بگه و رد بشه . اما با دیدن یه جمله و چند عکس که بعد از این تصاویر تو این وبلاگ درج شده آدم فککش از تعجب خشک میشه !

ولی نه !

جدی جدی این بابا واقعا یا اینطوری فکر کرده یا داره به مخاطب القاء می کنه که این وسیله ای که احمدی نژاد سوار شده یه ناو دریایی ساخت سپاهه !

زیر تصاویر سوار بودن احمدی نژاد به این وسیله دریایی - که روشنه احمدی نژاد و هیچ یک از همراهانش کوچکترین توجهی به اون چیزی که سوارشند ندارند و تمام حواسشون به منظره ی بیرون و پل شهید کلانتریه - با خط قرمز درشت دست به تمسخر شعار های ضد آمریکایی جمهوری اسلامی ایران زده و نوشته : "با این فناوری یک گام دیگر به شعارآمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند نزدیک تر شدیم" در ادامه هم این رو نوشته : "عکس هایی از یک کشتی تفریحی یک زوج در کشورهای اطراف ایران نیز در ادامه مطلب برای شما قرار می دهیم"

واقعا عجیبه !

این بابا ، جدی جدی داره در مورد اون وسیله دریایی داره صحبت می کنه ! باورش خیلی سخته . آدم پیش خودش میگه مگه ممکنه ؟ . ولی هرچی جلوتر می ری مطمئن میشی که اشتباهی در کار نیست. بله . زیر این جملات ، تصاویری از یک کشتی تفریحی گذاشته و این وسیله ی آبی رو با این کشتی ساحلی مقایسه کرده . نگاه کنید :

آدم چیزی رو که می بینه باورش نمیشه !

یعنی اینقدر حماقت؟!

تعجب بیشتر !

بله ! تعجب بیشتر . بیشتر هم ممکن است. چرا ؟ چون فقط بایک مرور ساده می شود دید چه حجمی از حضرات جلبک در شبکه های اجتماعی خودشان این مطلب را "عینا" بازنشر داده اند. بالاترینی ها ، فیس بوکی هاو  فرند فیدی ها از این زمره اند !

تصاویری که این دوست ما از فرند فید فرستاده گویای همه چیز است !

 

جز یک ذهن بشدت تحقیر شده و بیمار ، فکر نمی کنم ذهن دیگری دست به چنین جفا و حماقتی بزند ! حالا واقعا ملت ایران برای دستگیری چه کسانی باید به پلیس بین الملل نامه بنویسد ؟ چند تصویر از دستاوردهای واقعی دفاعی و علمی میگذارم تا چشم هرآنکس که نمی تواند ببیند کور شود:

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1031487
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1031483

اینم برا کسانی که دلشون برای دیدن شناورها و ناوهای ایران تنگ شده :)

اینم رئیس خودم سردار سرتیپ دکتر وحیدی در حال سخنرانی :) مخلصیم رئیس !

آها ، اینجا فک نکنم بتونین گیرم بیارین :)) خودمم بیچاره شدم خودمو تو عکس گیر آوردم :))

این می دونین موتور چیه ؟ این ، موتور ماهواره بر است.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1029429

و حالا ، می رسیم به مبحث شیرین  Field Control در حوزه مخابرات و رادیو :)

اینجا کسی زیاد اجازه نداشته چیزی رو بگه :) دلشون بسوزه هیچ اوضاع خوبی براشون تو این وضع نیتسش ! :)

 

این شیلتر مجهز اگه گفتین چیکارس ؟ :) نمیگم بسوزن :))

اینم راهنمایی :) بازم نمی تونین بگین ؟ :))

یا حق :)


 
 
 
تبلیغ ویـژه