الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

خوشتر آن است...
ساعت ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

خوشتر آن است که سر دلبران

گفته آید در حدیث دیگران...

شبکه " ان. بی.سی" آمریکا در گزارشی از حضور بی سابقه مردم ایران در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضمن اعتراف به باشکوه بودن این راهپیمایی به نقل از طرفداران ضدانقلاب و حامیان سبزها نوشت: ما باختیم و آنها پیروز شدند.

در این گزارش آمده است: سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصتی شد تا نظام ایران در برابر مخالفانش قدرت نمایی کند. شمار معترضان براساس اعلام سایتهای مخالف دولت صدها تن بود این در حالی است که در تظاهرات های قبلی شمار معترضان هزاران نفر اعلام شده بود.

خبرنگاران ان بی سی ادامه داد:  رسانه های خارجی از جمله شبکه  ان. بی.سی اجازه یافتند مراسم روز 22 بهمن در میان آزادی را پوشش بدهند؛ جایی که صدها هزار نفر از مردم ایران برای گرامی داشت سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گردهم آمده بودند.

خبرنگار ان بی سی نیز مانند دیگر خبرنگاران غربی در تهران، با وجود حضور میلیونی مردم، امروز به دنبال سبزها و معترضان می گشت و به این موضوع بیشتز از اصل مراسم اهمیت داد و گزارش کرد: حضور گسترده نیروهای امنیتی از جمله پلیس ضد شورش و نیروهای موتور سوار در تظاهرات روز پنج شنبه برای متفرق کردن معترضان ضد دولتی که قصد داشتند در سالگرد پیروزی انقلاب ایران تظاهرات کنند، مشهود بود.

یکی از معترضان نیز که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که وی تلاش کرد تا به تظاهرات معترضان بپیوندد اما با ناامیدی تظاهرات را ترک کرد. وی گفت: حدودا 300 نفر از معترضان را دیدم. فکر کنم حداکثر 500 نفر بودند. اما هزاران نفر از حامیان نظام در اطراف ما بودند. این بدان معناست که ما باختیم و آنها برنده شدند. آنها ما را شکست دادند. آنها می توانند افراد بیشتری را هم گردهم بیاورند. ما شکست خوردیم.

سایر رسانه های غربی که در تهران خبرنگار دارند نیز یا درباره عظمت راهپیمایی ملی 22بهمن88 سکوت کرده اند و یا تلاش کردند با بزرگنمایی سخنان رئیس جمهور در این مراسم، ذهن بینندگان خود را از موضوع پایان موج سبز و بازگشت هواداران آنها به میان ملت، منحرف کنند.

روزنامه واشنگتن پست آمریکا نیز به عنوان یکی از حامیان فتنه سبز نیز به شکست امروز این گروه در بر هم زدن راهپیمایی گسترده امروز حامیان دولت ایران اعتراف کرد.

بنا بر این گزارش، توماس اردبرینگ خبرنگار واشنگتن پست گزارش داد، حضور کم تعداد حامیان فتنه سبز در راهپیمایی سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نشانه دیگری از شکست این گروه در دستیابی به اهدافشان است.

وی افزود: با وجودی که مخالفان دولت حدود هشت ماه است که به مخالفت با دولت ایران ادامه می دهند به هیچ موفقیتی دست نیافته اند و روز به روز تضعیف می شوند.

وی افزود: روسای این فتنه یعنی میرحسین موسوی و مهدی کروبی که در انتخابات ماه ژوئن مقابل احمدی نژاد شکست خورده بودند از حامیان فتنه سبز خواسته بودند امروز در میان جمعیت حامیان دولت به خیابانها بیایند.

اردبرینگ با مایوسی تاکید کرد: امروز در واقع روز امتحان بزرگی برای آنها بود که انها باز هم با شکست مواجه شدند.

خبرنگار واشنگتن پست افزود: با گذشت هشت ماه از اعتراض و آشوب های اعضای فتنه سبز پیشرفتی در کار آنها دیده نشده و اکثر اعضای این گروه معتقدند هیچ شانسی برای نتیجه گرفتن از این خرابکاریهایشان برای تغییر حکومت ندارند.

اردبرینگ خبرنگار واشنگتن پست همچنین حضور مردم ایران در راهپیمایی امروز را بسیار گسترده و پر شکوه اعلام کرد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه