الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

"بی‌بی‌سی" هم ادعای مشارکت را تکذیب کرد
ساعت ۱:۳٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

پس از آنکه حزب مشارکت با وجود اعتراف قریب به اتفاق رسانه‌های ضد نظام به شکست جنبش سبز در راه‌پیمایی 22بهمن، حضور سبزها در این روز را "چشمگیر" دانست، بی‌بی‌سی فارسی ادعای این حزب تندرو را رد کرد.

شبکه ایران نوشت:حزب مشارکت در بیانیه‌ای که روز گذشته منتشر کرده بود با ادعای اینکه حضور سبزها در راهپیمایی روز 22 بهمن چشمگیر بود آن را موجب قدردانی و ستایش نیز دانسته بود!

اما شبکه "بی‌بی‌سی فارسی" در گزارش خود این ادعا را رد کرد و نوشت: "بیانیه جبهه مشارکت در حالی صادر می‌شود که در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خیابان های اصلی محل برگزاری راهپیمایی عمدتا در تصرف هواداران دولت بود و مخالفان، امکان اعلام حضور گسترده در این خیابان ها را نیافتند."

حزب مشارکت که دبیر کل آن بیش از 8 ماه در زندان به سر می‌برد، یکی از تندرو ترین احزاب اصلاح طلب است که نقش مهمی را در اغتشاشات و آشوب‌های پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایفا کرده است.

این حزب همچنین چند روز قبل با صدور بیانیه‌ای از حامیان خود خواسته بود تا با نماد‌های سبز در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور یابند و شعارهایی در حمایت از رهبران اصلاحات سر دهند.

پایگاه اطلاع رسانی حزب مشارکت، طی ماه‌های اخیر شایعاتی را از جمله دفن شبانه کشته‌شدگان حوادث اخیر در قطعه 302 بهشت زهرا را مطرح کرده است.

این پایگاه اطلاع رسانی اغتشاش و هتک حرمت روز عاشورا را نیز ادعایی "دروغ" و "ساختگی" دانسته بود!

ناگفته نماند که سعید حجاریان و سعید شریعتی چندی پیش در دادگاه‌ کودتای مخملی رسماً استعفای خود را از این حزب اعلام و نسبت به فعالیت خود در آن ابراز پشیمانی کردند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه