الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

کار به کجاها که نکشیده !
ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٩ بهمن ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

در جبران کمبود حضورشان در راهپیمایی ٢٢ بهمن به چه کارهایی دست می زنند !

 

و حالا عکس اصلی :


اینم ساندیس تولید کارخانه فوتوشاپ سبز برای راهپیمایی !

از وقتی سیاست اسب تروای جنبشی که نام خود را سبز گذاشته در روز راهپیمایی بزرگ ملت ایران در 22بهمن شکست خورد گویا اتفاقات جالبی در پشت جبهه این فرقه در حال روی دادن است.
 
به گزارش البرز شکست سخت و سنگین راهپیمایی روز 9 دی باعث شد گروه خبرپراکنی این فرقه شایعه توزیع کیک و ساندیس در تجمعات مردمی را مطرح و ادعا کنند مردم بینوا برای دریافت جیره غذایی مختصری که توزیع می شود در خیابانها حاضر می شوند.محصول فوتوشاپی برای تلقین دروغ توزیع آبمیوه در راهپیمایی
 
این لطیفه پردازی حتی انقدر برای جبهه معاند با جمهوری اسلامی اهمییت یافت که شبکه سی.ان.ا.ن هم با زیر پا گذاشتن حیثیت حرفه ای آن را پوشش خبری داد. ولی زمانی که ملت متحد و همدل ایران حماسه بصیرت و آگاهی را در روز 22بهمن خلق کردند زبان این رسانه ها هم به لکنت افتاد.
 
از سوی دیگر استراتژی موسوم به "اسب تروا" که سایت جرس پیشنهاد دهنده آن بود با شکست کامل مواجه شد ، اتفاقی که کاملا" قابل پیش بینی بود با اینحال گروهی که نام سبز را برای خود مصادره کرده و گوشش بدهکار حرف دلسوزان هم نیست به جای عبرت آموزی از این رویداد سعی در توجیه ادعای خود دارد.
 
در یکی از شادی آور ترین این کارها یک هنرجوی رشته فتوشاپ اقدام به انتشار یک تصویر از پاکت آبمیوه توزیعی در روز 22بهمن کرده است. روی این پاکت نام شرکت تکدانه قید شده و عبارت "ویژه توزیع در راهپیمایی - غیرقابل فروش" بر آن خودنمایی می کند. این هنرمند تازه کار همچنین برای باورپذیرتر کردن وجود چنین محصولی با درج تصویر امام روی پاکت پیام "دهه فجر بر فجرآفرینان مبارک" را هم مونتاژ کرده است.
 
درباره اینکه برخی فعالان عرصه رایانه و هنرهای مرتبط با آن به این هنرجوی خوش ذوق چند بار احسنت گفتند می توان در مجال دیگری سخن گفت. اما نکاتی که دست هنرجوی تازه کار ما را رو می کند هم جالب است.
 
اولین نکته اینکه نشان شرکت تکدانه در کادری کاملا" ثابت (با شکل پایین) روی محصولاتش چاپ می شود و نه به صورت بیضی!
 
دومین نکته اینکه رنگ منتخب این شرکت هم با کمال تاسف برای هنرجوی فوتوشاپ کار قرمز است نه آبی! و بالای نام این محصول در سمت چپ سه قطره کوچک دیده می شود که در کار ساختگی از قلم افتاده است.
 
و نکته سوم اینکه اساسا" این شرکت محصولی با چنین ابعادی تولید نکرده و نمی کند! برای اطلاع از تنوع محصولات این شرکت هم می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید
 
شاید بهتر باشد هنرجویان عزیزی که به هرقصد و نیت دست به چنین کارهایی می زنند قبل از خلق آثار هنری درباره این موارد کمی تحقیق کنند.

 
 
 
تبلیغ ویـژه