الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک جنایتکار جندالله ( جند الشیطان ) دستگیر شد
ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٤ اسفند ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

عبدالمالک ریگی در حال ورود به کشور در کنترل نیروهای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران:

بدجوری دمغ می باشد :)) آدم دلش براش کباب میخواد :))
شده عین شهرام جزایری موقعی که گرفتنش از خارج  :))

د زشته اینقده دمغ و پنچـرشدنم که دیگه خیلی زایس :))
یه خورده قیاف بیا اینقده خودتو نباز خنگول ! :)) هنو که کاریت نکردن که :))
تو که خیلی تو اون فیلمهای سر بردین مردم خط و نشون می کشیدی ؟ چی شد کرک و پرت ریخته کرکس جون ؟ :))  چقده مظلوم شده :)) آخـــــی حیوونکی :)) شلوارشو خراب نکرده باشه خوبه

رئیس طایفه ریگی:عبدالمالک لکه ننگی برای ما بود

رئیس طایفه ریگی در سیستان و بلوچستان گفت: عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی لکه ننگی بر طایفه ریگی بود که خوشبختانه در چنگال قانون گرفتار شد و قلب خانواده های داغدیده از جنایات این جانی شاد شد.

"بشیر احمد ریگی" روز سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا بیان کرد: از لحظه شنیدن خبر دستگیری عبدالمالک در پوست خودم نمی گنجم زیرا یک جانی بی هویت که تعداد زیادی از انسان های بی گناه اعم از کودک، نوجوان، جوان و سالخورده را به خاک و خون کشیده بود، با اقتدار توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.

وی افزود: عبدالمالک لکه ننگی بر طایفه ریگی بود هر چند افرادی خارج از گود و تنگ نظرانی وجود داشتند که طایفه ریگی را با اقدام های این جانی زیر سووال می بردند ولی خدا را شاکریم که هیچگاه خورشید پشت ابر نمی ماند و واقعیت همیشه برملا می شود.

رئیس طایفه ریگی اظهار داشت: امیدوارم مسوولان امر، این جرثومه فساد را به سزای اعمال ننگینش برسانند. وی گفت: چند سال پیش با هماهنگی مسوولان دست اندرکار استان به اتفاق 22نفر از ریش سفیدان طایفه به محل استقرار عبدالمالک در پاکستان رفتیم و در نشستی با وی اعلام کردم راهی که در پیش گرفته ای بسیار اشتباه و خطاست و باید از این مسیر خلاف دست بکشی و به دامان کشور بازگردی. بشیر احمد ریگی افزود: با وجود پیشنهادها و راهنمایی های که به عبدالمالک ارائه کردیم اما وی مسایل پیش پا افتاده ای را مطرح می کرد.

او ادامه داد: یکی از همراهان ما که از ریش سفیدان طوایف پاکستانی بود نیز خطاب به عبدالمالک گفت تمام مایحتاج مردم مرزنشین مناطق مرزی پاکستان از ایران تامین می شود و حرکات و اقدام های شما باعث شده که ایران مرزهای خود را بناچار مستحکم کند و به همین سبب مردم با مشکلات زیادی رو به رو شده اند.

ریگی بیان کرد: این ریش سفیدان پاکستانی خطاب به عبدالمالک ادامه داد حرکات گروه شما موجب شده مردم محروم منطقه برای تامین مایحتاج زندگی خود در مضیقه قرار گیرند و چنانچه دست از این اقدام ها بردارید و تسلیم شوید بسیاری از مشکلات مردم رفع می شود.

رئیس طایفه ریگی اظهار داشت: عبدالمالک ریگی در پاسخ به اظهارات ریش سفیدان طوایف گفت "شما چقدر سست عنصر هستید، من تا چندی پیش برای تکه ای نان محتاج بودم ولی اکنون آمریکا آنقدر پول برایم ریخته که نمی توانم جمع کنم".

بشیر احمد ریگی افزود: سخنان عبدالمالک بخوبی نشان می داد که وی مزدور و سگ قلاده به دست دیگران است. وی تصریح کرد: از مسوولان دستگاههای دست اندرکار و امنیتی درخواست می کنم پیش از آنکه این جرثومه فساد را به سزای اعمال ننگنیش برسانند، باید کاملا او را وادار به بیان حقایق کنند تا برای مردم مشخص شود این جنایتکار از جانب چه اشخاص، گروهها، سازمان ها و کشورهایی حمایت می شده است.

رئیس طایفه ریگی گفت: این طایفه از گذشته های دور تا کنون خدمتگزار کشور و نظام بوده است، ما ایرانی هستیم و به هیچکس اجازه نمی دهیم به ایران و ایرانی اهانت و ظلم و ستم روا دارد.

وی در پایان از سربازان گمنام امام زمان (عج) برای دستگیری مقتدارانه این جنایتکار تقدیر کرد.

تقدیر 208 نماینده مجلس از دستگیری ریگی

دویست وهشت نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای خبر دستگیری عبدالمالک ریگی را به محضر رهبر معظم انقلاب تبریک گفتند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، متن کامل این بیانیه که در جلسه علنی امروز مجلس قرائت شد به این شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا

خبر مسرت بخش و غرورآفرین دستگیری عبدالمالک ریگی از سرسپردگان استکبار که نقش محوری در انجام جنایات متعدد و در ایجاد ناامنی در مناطق مرزهای شرقی کشور از سوی دستگاه های جاسوسی آمریکا، انگلیس و برخی کشورهای منطقه را به عهده داشت مایه مباهات و سرافرازی دستگاه امنیتی، نظامی و اطلاعاتی کشور در مقابله با تهاجم و توطئه دشمنان ایران اسلامی است.

شکی نیست که همکاری بسیار دقیق اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی در مواجهه با هرگونه تهدید علیه جمهوری اسلامی و خنثی سازی آن که در عملیات پیچیده دستگیری عبدالمالک ریگی به اثبات رسید قبل از هر چیز مایه دلگرمی و سرافرازی ملت قهرمان ایران و اعتلای همه مسلمانان جهان که به اقتدار ایران اسلامی چشم امید دوخته اند خواهد بود.

از طرف دیگر این اقدام به دشمنان انقلاب نیز بار دیگر می فهماند که جمهوری اسلامی ایران همانطور که در هشت سال دفاع مقدس با اقتدار از مرز و بوم سرزمینی و معنوی خود دفاع کرد امروز نیز با همه قدرت برابر توطئه مشترک استکبار تمام قد ایستاده است.

ما خادمان مردم در خانه ملت باردیگر این همایش اقتدار را به رهبری معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا و ملت قهرمان ایران تبریک می گوییم و سپاسگزاری خود را از همه نیروهای اطلاعاتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

تصاویر دلخراش از جنایات ریگی

این بی شرف منافق ، جلوی دوربین ریش می گذارد و دم از اسلام می زند اما مخفیانه تریب آمریکایی می زند و با آنها نرد عشق می بازد ! در عکس بالا مشغول مزخرف گویی در ظاهری اسلامی ! و جهادی ! است. جای دو سر اون هلال چقدر جالب در اومده ! :)) شخ شده براش :))  و حالا در عکس پایین که مربوط به حدود یکی دو روز اخیر وبقولی داغ و تازه است ،...

در حال چاق سلامتی با همکاران آمریکایی خود است. آمریکاییه اون پشت رو می بینید؟ این آقا وقتی این ارازل کپک سبز دستگیر می شدند کشور را تهدید به انتقام کرد ! :)) تازه قرار بود تو گروه سازمان منافقین و گروه این خنگ خان ، ادغام بشوند در چیزی بنام سازمان نیروهای مسلح مجاهدین یا چیزی شبیه این که دیگه ، مهلت پیدا نکرد و ماه عسل بهم خورد :))

چقدر کارهای این دو تا گروه شبیه همه . آدم فقط یاد رجوی می افته وقتی صحنه های جنایات ریگی رو مرور می کنه ! ...

قضیه این راننده تاکسی می دونین چیه ؟ آدمای ریگی ماشینش رو می دزدن بعد بهش میگن نمیخوایم بکشیمت . میخوایم از خونوادت پول بگیریم . همکاری کن میخایم ازت فیلم الکی بگیریم و خونوادتو تهدید کنیم . بیچاره تو فیلم دست و پا نمی زنه شلوغ نمی کنه می برنش بالای دار ، بعد که تا آخر فیلم ، چارپایه رو از زیر پاش می کشن می کشنش بعدشم تاکسیشو بمب می ذارن - حدود ٩٠ کیلو - بعد می ذارن کنار اتوبوس بچه های سپاه تو زاهدان منفجر می کنن. فیلم بردار و همراهش دستگیر شدن قبلن.

بدتر از سازمان بی شرف مستقر در اشرف یعنی سازمان منافقین ، اینها هم از این فتوحات بدر و حنین خودشون فیلم و عکس می گرفتن پخش می کردن. بر اساس این الگو من حس مس کنم فیلم جنایات امریکاییها در ابوغریب و اینها هم با هماهنگی خود حکومتشون برای ترسوندن مخاطب فیلم برداری و پخش شده

بیچاره اهل تسنن ایران که آمریکا زور می زنه این بی شرف رو به اونها بچسبونه ! نیگا کنین که یاهو چی نوشته :

گروه نظامی سنی؟!!

کاری نداریم حالا که عکس شیرینک خانوم رو بجای این خنگول اندخته . چون بنظر من بیشتر عبدالمالک از این جریانها خط می گیره . اما نوشته گروه نظامی. نه تروریستی. یعنی مثلا یه گروه نظامی مثل مثلا گروه باسک که هرکی هستن اما رو در رو می جنگن یا هر گروه دیگه . نه یک گروه که کارش بمب گذاری و ترور و جیم شدنه !! بیچاره اهل سنت ایران ! بازم این خل ملنگ رو چسبوندن به این بنده های خدا.

اینم کارت شناسایی ملی !‌این خنگول خان تو پاکستان :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه