الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

رويکرد جديد فرهنگی در حوزه هنری سازمان تبليغات اسلامی پس از محمدعلی زم
ساعت ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢ آذر ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

 حوزه هنري تا به حال، 22 شركت خود را تعطيل كرده است و به تدريج پيگيري‌ها با توجه به اولويت‌ها و در نظر گرفتن قراردادها و تعهدات در قبال آنها، حوزه هنري تمام تلاش خود را مصروف پرداختن به مقوله فرهنگ و هنر ديني خواهد كرد.

 

در پي درج خبري با عنوان «30 ميليارد چك برگشتي، پيامد فعاليت اقتصادي حوزه هنري سازمان تبليغات در بازار آزاد شكر»، حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي، با ارسال جوابيه‌اي به «بازتاب»، بدون تكذيب اين خبر، توضيحاتي ارائه داد.

حوزه هنري در اين جوابيه اعلام كرده است، در صورتي كه سال آينده، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور، بودجه‌هاي دولتي اين نهاد را افزايش دهد، همه شركتهاي اقتصادي خود را تعطيل خواهد كرد.
جوابيه حوزه هنري، به اين شرح است:


مديرعامل محترم سايت بازتاب
با سلام
با عنايت به خبر «30 ميليارد چك برگشتي، پيامد فعاليت اقتصادي حوزه هنري سازمان تبليغات در بازار آزاد شكر»، روز چهارشنبه، 27 آبان ماه جاري به اطلاع مي‌رساند، انعكاس غيرمنصفانه اخبار مربوط به حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي در سايت خبري ـ تحليلي «بازتاب»، كم‌كم به سنت بد و واهي تبديل مي‌شود و هر روز كه مي‌گذرد، اصرار بر اين نوع خبرپردازي مبتني بر جعل، كذب و بي‌اطلاعي صرف، رنگ جديدي به خود مي‌گيرد، بي‌آنكه به عواقب جبران‌ناپذير مهم‌ترين سازمان متولي هنر ديني، انديشيده شود. خواهشمند است طبق قانون، نسبت به درج اين جوابيه، اقدام لازم مبذول گردد.


همان‌گونه كه در جوابيه‌هاي قبلي كه براي آن سايت محترم ارسال شد، آمده است: حوزه هنري در راستاي منويات مقام معظم رهبري، دست به انحلال شركتهاي تحت پوشش خود زده است كه در اين راستا، تا به حال، 22 شركت خود را تعطيل كرده است و به تدريج پيگيري‌ها با توجه به اولويت‌ها و در نظر گرفتن قراردادها و تعهدات در قبال آنها، حوزه هنري تمام تلاش خود را مصروف پرداختن به مقوله فرهنگ و هنر ديني خواهد كرد.
اميد داريم در سال 84، با توافق و مساعدت مسئولان سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور، بودجه‌هاي دولتي (ملي و انساني) حوزه افزايش يابد تا نسبت به تعطيلي كليه شركتهاي اقتصادي حوزه، اقدام لازم را به عمل آوريم.

و من الله التوفيق
اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل حوزه هنري


 
 
 
تبلیغ ویـژه