الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

آقای دکتر حسینی در وزارت ارشاد" باربی" مجاز است؟
ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ فروردین ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

مطلبی بسیار طولانی آماده کرده بودم تا ارسال کنم . اما حقیقتا اینقدر ناراحت و نگران هستم و بصراحت بگویم که عصبانی هستم که واقعا امکان وارد کردن این حجم داده ی ذهنی آماده شده را ندارم . فکر می کنم گذاشتن این تصاویر کافی باشد...

 

Title: Barbie In the 12 Dancing Princesses PC DVD Game 

ERSA RATING : + 7  

Publisher : Pardis game - Website : www.Pardisgame.com 

Price : 50000 Rials

 دارای مجوز شماره 9337/88/155 به تاریخ 22/6/1388 صادره از "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی"  - شماره ثبت 299565

 

Support Phone number : 021-66916804 

Hologram : Ircg.ir  36B79 

خدا را شکر در این محصول نسخه موبایل هم ذخیره شده که ملت در سفر هم حالش را ببرند  !

 محصول فرهنگی ای که ورود اصل محصول آن به این کشور جرم است ، پایگاه اینترنتی اش فیلتر است و هدف تولید و انتشار آن توسط دنیای غرب هم کاملا پیچیده و عمیق و سیاستگذاری شده است ، در کشور جمهوری اسلامی ایران مجوز توزیع برای افراد بالای 7 سال دارد و با مجوز وزارت فخیمه فرهنگ و ارشاد اسلامی در فروشگاههای این کشور توزیع می شود.  

بر سر چه کسی فریاد بکشم ؟  

بازی باربی با مضمون آموزش رقص را آقایان بنیاد ملی بازیهای رایانه ای بررسی کرده اند و فهمیده اند برای افراد بالای 7 سال ایرانی مناسب است ! شاید هم اصلا توصیه اش کرده اند که حتما بگذاریم دخترها و پسرهایمان از کاراکتر اصلی چیز یاد بگیرند . کاری ندارد. کد  36B79  را به شماره 20000700 اسمس کنید . بعد هم نام بازی را برایش بشکل BARBIE اسمس کنید . مشخص می شود که ماجرا چیست.

واقعا بر سر چه کسی باید داد بزنم ؟  

بر سر چه کسی داد بزنم ؟ بر سر همان وزارت ارشادی که خروس جنگی را مجوز اکران داد ؟ بر سر همان وزارت ارشادی که آقای سجادپورش فقط بلد است بیاید و جلوی وحید یامین پور بنشیند وحرافی کند و منتقدان حزب اللهی که گاه برای دفاع از رهبر معظم انقلاب واحمدی نژاد کتک هم خورده اند را انگ سیاسی بزند وبرود و مجموعه ای از حرفهایی را که در دوران اکبر آقا هم شنیده بودیم تحویلمان بدهد ؟ یا بر سر صداوسیمایی که همین فیلم را برای ما پخش کرد ؟ یا همان صداوسیمایی که آن فیلم غربی "فلانی ستاره شرقی" را گذارد تا گفتگوی بین آن مرد و آن دختر تمام سیاستهای فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را انگ غیر مدرن بودن بزند ؟  

یکی بمن بگوید در این وانفسای فرهنگی که رئیس جمهور با طرح امنیت اجتماعی مخالفت می کند و البته فرهنگ را هم متری می سنجد چه باید بکنیم ؟ با دولتی که وزیر کشورش جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی است ولی بر خلاف دستور و نظر موکلش جلوی اجرای طرح امنیت اجتماعی را می گیرد ؟ رئیس جمهوری که صدای علنی و فریاد رهبرش را احتمالا نشنیده که در حضور تمامی ارکان نیروی انتظامی و مقابل دوربین صداوسیما فرمود : طرح امنیت اجتماعی با تمام قدرت تا رسیدن به اهدان آن باید ادامه پیدا کند ؟  

یکی بمن بگوید بر سر چه کسی داد بزنیم ؟ همان کسی که مسئول دفترش جای خالی علما در تربیت انسانها و دعوت به توحید را حس کرده و آمده با مدرک لیسانس الکترونیک همه را به توحید بخواند و بعد می رود با خواننده ها و بازیگرها جلسه می گیرد و بعد هم همه چیز را انکار می کند ؟  

یکی بگوید الان اگر سر احمدی نژاد و حسینی داد نزم ، چگونه این جگر زخمم را آرام کنم . تکلیف من چیست ؟ چگونه باید تکلیفم را ادا کنم ؟  

بابا ! آقای احمدی نژاد، دکتر جان ، حاج محمود! رهبر معظم انقلاب می فرمایند ما اگر اقتدار فرهنگی نداشته باشیم هیچ اقتداری نداریم . آنوقت شما برای همه چیز از دزدی و رانتخواری و فساد سیاسی و امنیتی تا ویراژ دادن و بدرانندگی کردن قائل به ضمانت اجرای قوی هستید اما به حوزه فرهنگ و اخلاق عمومی که می رسد گوسفند را به دهان گرگ می پسندید ؟ به اینجا که می رسد باید تحریر الوسیله را تعطیل کنیم ؟ آقای احمدی نژاد بی حجابی صدای مراجع را هم در آورده .شما اگر طرح امنیت اجتماعی را تعطیل می کنی لا اقل از خود دولت شروع کن کارمندهایش را نگذار مردهایشان گردنبند  و انگشتر طلا بیندازند و زنهایشان با صد قلم آرایش بیایند . این هم کار فرهنگی . می گویی کو کار فرهنگی ات ؟ تعداد کتابخانه هایی که ساخته ، تعداد خانه فرهنگ ها ، تعداد فیلم ها ، تعداد فلان تعداد بهمان را بتو می گوید.  

تعداد ! حجم . کیلو  . متر. جفت. دوجین ! ای خدا. 

آقای احمدی نژاد. دکتر. یادت هست درست یک هفته مانده به انتصابت به شهرداری تهران ، در نمازجمعه همدیگر را دیدیم و فکر کنم که تنها هم بودیم ؟ یادت هست به شما چند چیز را گفتم که همیشه یادتان باشد ؟ یادتان هست اول انکار کردید و گفتید که نه به بار است و نه به دار ، من گفتم دکتر جان . خبر دارم . بگذریم تا برسیم به اصل بحث ؟ نگفتم نماز جمعه یادت نرود ؟ نگفتم جامعه مبدات یادت نرود ؟ نگفتم سنگ از آسمان آمد نماز جمعه بیا ؟ نگفتم اگر برای مردم خوب کار کنیم روی انتخابات هفتم مجلس هم اثر می گذارد و شما گفتی ما برای رای کار نمی کنیم و من هم گفتم این درست است. اما اثر وضعی خوب کار کردن که هست ؟و گفتید درست است ؟  

ولی دکتر جان .  

من یک حرفی زدم که ناقص زدم . من می خواهم آن حرفم را اینجا تصحیح کنم .  

من گفتم : اگر برای مردم خوب کار کنید ، حتی آن دختر بدحجاب هم از کنار کار شما رد می شود و می گوید این احمدی نژاد به چه مرامی است که این جور برای مردم کار می کند ؟ و بعد به مرام شما ایمان می آورد و حتی او هم چادری می شود ؟

بله این حرف درست است. اما نه موقعی که وزارت ارشاد شما ، بازهم کتابهای پائولو کوئیلو را چاپ مجدد کند تا فلسفه عالم وجود را در عشق  جنسی بین زن و مرد خلاصه کند و البته از آن هم یک تعریف شفاف ارائه ندهد. کتابهایی را مجددا نشر کند که آرش حجازی قاتل ندا آقا سلطان درکشور بار اول ترجمعه و نشر کرد . نشر کاروان را می گویم .

نه موقعی وزارت ارشاد شما با فیلمهایی مثل کتاب قانون و خروجس جنگی و امثال این گونه ارازل و اوباش که توفیق رویت جمال کریه آنها را داشته ام ، هرچه جنایت فرهنگی است مرتکب شوند به اسم فیلم طنز سطحی  !  اما وقتی خوب نگاه کنی آنها را تانک بسیار پیشرفته فرهنگی مخربی را ببینی که روی عرق های پیشانی آقا روح الله برای تغییر فضای عمومی فرهنگی این جعمه رژه می روند ! آقا روح اللهی که فرمود اصلاح ممکلت از اصلاح فرهنگ شروع می شود. آقا روح اللهی که ریشه انقلاب اسلامی مردم ما را در خود فراموشی دینی مردمش واکاوی کرد.  

بابا حاج محمود. مردیم . چه کنیم ؟ بایستیم چهارسال دیگر برود و بر سر میثم نیلی  و مهدی صرامی و عیسی زارع پور فریاد بزنم وقت می گذرد ؟ این چه ارشادی است ؟ بمانیم در وزارت ارشادی که دکتر مینایی برای من باربی مبتذل ضد فرهنگ و خانواده و کانتر استریک ضد ایران و اسلام مجاز کند ؟

معلوم نیست وقتی آقای مینایی در سایت اینترنتی مجموعه اش نوشته :"...با توجه به این مسائل گروههای سنی در هشت معیار گفتار نامناسب، تبعیض، ترس، خشونت، قمار و شرط بندی، مسائل جنسی، مواد مخدر ، مشروبات الکلی و دخانیات، نقض ارزشها مورد بررسی قرار میگیرد." منظورش این بوده که الان مثلا باربی هیچ مشکلی با ارزشهای ایران ندارد ؟ پس حتما شورایعالی انقلاب فرهنگی هم غلط می کند باربی را ممنوع کرده ! نه آقای مینایی ؟ آقای مینایی . پروژه سارا ودارا در مقابل کدام کالای ویژه و استراتژیک فرهنگی دشمن - که اول اسمش باربی است ! - مصوب و اجرایی شده ؟

بابا آقا محمود.

من از آقا عزت الله اصلا توقع ندارم . حالا که عید نشسته پای تلویزیون ، اینگونه است. اگر نمی نشست ، چگونه می شد !

ای خدا. بر سر چه کسی فریاد بکشم ؟

رونوشت :

- استادان عزیزم دکتر رامین و دکتر الهام جهت استحضار. شما بگویید چه کنیم؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه