الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

آقا مسعود شما از چه چیزی عصبانی هستی ؟
ساعت ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٠ فروردین ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

پس از برنامه امشب شبکه پنج با حضور حاج آقای رسایی و استاد فهیم و برادر مسعود و آقای دو اس ام اس برای آقا مسعود دهنمکی ارسال کردم .

محتوا و متنش بماند بین من و خودش.

ولی وقتی مسعود دهنمکی قدر دو منتقد با انصاف و خوش نیت و مودب و بزرگوار چون آقای رسایی و استاد فهیم را نمی داند و چنان در جلسه ای با حضور این دوستان سروصدا می کند و دست وبال تکان می دهد و حرصش از چیزهای سایتها و وبلاگهای شاید ضد انقلاب ودوم خردادی را سر وبلاگها ووبسایتهای انقلابی مانند وبلاگ من که با دغدغه ی انقلاب اسلامی تمام سریالهای نوروزی و نه فقط برنامه ی او را نقد کرده اند خالی می کند و همه را با هم جمع زده و کلن کل نقدهای وارده - منهای برخی ! - را متعلق به رسانه های دوم خردادی و یا وابسته به آنها معرفی می کند ، دیگر نمی دانم چه بگویم .

نکند آقا مسعود فکر می کند چون چند سال سابقه دفاع مقدس دارد و در شناسنامه اش مهر تاریخ تولد زودتر از ما زده اند و چندسال شلمچه را گردانده و بعد هم جبهه ، حالا دیگر کسی جز ایشان مجوز نگرانی برای حوزه فرهنگ عمومی از منظر انقلاب اسلامی را ندارد که اینگونه به اقای رسایی - که دلسوزانه آن سکانس خاص را سکانسی مثبت اما غیرهنرمدانه می داند-  تصریح می کند که تشخیص هنرمندانه بودن را به ایشان - که جدیدا هنرمند شده - بسپارد و خودش هم به منبرش ! برسد. لاجرم من هم باید به سر کار صنعتی خودم برگردم و موشکم ! را تولید کنم و بیخیال حوزه فرهنگ و انقلاب اسلامی و خرده فرهنگهای حساس آن شوم !

مسعود دهنمکی است دیگر.
همین است که هست.


 
 
 
تبلیغ ویـژه