الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

احمدی نژاد و هاله نورانی : چه کسی گناهکاراست
ساعت ۱:٥٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

آیا این همان فیلم پر مناقشه نیست‌؟

درست زمانی که داشتم اون فیلم ادعایی ضد انقلاب و ادعای زیرگرفتن عمدی ضدانقلاب توسط خودروی پلیس رو نقد می کردم و از حضرات ضد انقلاب - وضرت انقلاف ! - تقاضای نقد منطقی اون رو کردم – و چقدرم که منطقی نقد کردند بعد از بیش از یکصد کامنت ! – یکی شون اومد گفت – قریب به این مضمون ، تو کامنت ها متنش هست – که تو که خیلی زرنگی ، اگه خرس و پلنگی ، برو اون ماجرای هاله نور رو هم منکر شو فیلمش رو. من هم جواب دادم که چشم اونم به فرصت. الان هم میگم نقد و بررسی کردن ربطی به انکار کردن نداره و حتما این فیلم رو هم بررسی خواهم کرد.

بررسی و نقد این فیلم بر خلاف تصویر تمام حضرات ضد انقلاب و مخالفان خشک مفز احمدی نژاد و نظام ، کاری بسیار ساده و عادی است. فقط کمی "دین" می خواهد که خب برخی متاسفانه بهشان نرسیده و تمام شده ! :) حالا ، موعد بررسی این فیلم رسیده ...

ببینم ، تا حالا شده یک حالت معنوی برای شما پیش بیاد ؟ احساسی معنوی ، خوابی عجیب یا معنوی و امثال این امور غریب ؟

چکار می کنید ؟ یا بهتر بپرسم ، اصولا باید چکار کرد ؟

روشن است . باید به یک اسلام شناس مبرز و معتمد مراجعه کنیم و خصوصی ماجرا را با او در میان بگذاریم تا اگر امری منفی در میان است و در این حس خود اچار احوال شیطانی و منحرفیم ، متذکر شود و ارشاد شویم و اگر امری مثبت است ، آگاه شویم و از خود مراقبت کنیم .

حال ، این امر قطعی و بدیهی که شما باید در فضایی خصوصیو بدون جار و جنجال ، پیش این بزرگوار مورد اعتماد اسلام و انسان شناس بروید و ماجرا را به ایشان ارائه کنید.

وظیفه ی بعدی شما چیست ؟ این است که به دستورات آن عالم و متخصص دینی عمل کنید. اگر به انحراف افتاده اید و احوالی شیطانی بر شما عارض شده ، خود را مطابق تذکرات او اصلاح کنید و اگر تاییدتان کرد ، دکان بازنکرده و جایی آن را نقل نکنید و بقول خودمانی جــار نزنید .

خوب...

بعد از چندبار با دقت دیدن این فیلم چه چیزی می بینیم ؟

دوربینی روی دو پایه ، نصب شده و در حال فیلمبرداری از جلسه است . جلسه ای درحقیقت خصوصی با حضور حداکثر 12 نفر ( با احتساب کسی که چای آورد ! ) که سه چهارنفر از آنها ، خود احمدی نژاد ، خود حضرت آیت الله جوادی آملی  ( فقیه اسلام شناس و مفسر قرآن کریم ) دکتر الهام مسئول دفتر رئیس جمهور و فرمانده نیروی انتظامی استان قم هستند و افراد حاضر محافظان احمدی نژاد و سه چهارنفر از دفتر آیت الله جوادی هستند و در چنین سطحی ، امکان محدودترکردن آدمها از این حلقه مگر وجود دارد ؟

یک فرد مسلمان که از قضا اسمش محمود احمدی نژاد است ، ماجرایی را که برایش هم تعریف کرده اند و هم حس کرده برای این فقیه مورد اعتمادش تشریح می کند.

رفتار این مجتهد آگاه و قرآن شناس چیست ؟ هر حوزه ای حوزه تخصصی و آگاهی عمیق آیت الله جوادی آملی نباشد ، دیگر امور معنوی و مذهبی حوزه تخصصی و ملک طلق دانش اوست. احمدی نژاد ساحر هم اگر بود ، سحرش در مقابل علما که باطل است. جلوی قاضی و معلق بازی ؟ در پاسخ دکتر احمدی نژاد ، این وجود شریف ، دائما به تکرار ذکر الحمد لله ، سبحان الله و خداراشکر و اینگونه اذکار می پردازد. توجه کنید. آیا در این فیلم ، حضرت آیت الله جوادی آملی "کلمه ای" غیر از این الفاظ به زبان می آورند ؟

...

آیا احمدی نژاد ، در جایی ، این ماجرا را نقل کرد ؟ اشاره ای ، یادآوری ای ، تعریضی ، کنایه ای چیزی ؟
چه کسی اولین بار ، این ماجرا را بر سر زبانها انداخت جز سایت مجرم بازتاب ؟ چه کسی فیلم گرفتو چهخ کسی منتشر کرد ؟ احمدی نژاد ؟ چه کسی اصرار کرد و جز سکوت چیز دیگری جواب نگرفت ؟ ...

کروبی در جلسه مناظره به احمدی نژاد در این موضوع چه گفت ؟

آیا ادعا نکرد که آقای جوادی آملی در اظهارات آقای احمدی نژاد وی را توبیخ کرده و می گوید " آقای احمدی نژاد حیوان را هم گول نزنید " ؟ مگر فیلمی جز همین فیلم ، که دقیقا در اینترنت فقط همین فیلم یک دقیقه و پنجاه و یک ثانیه ای منتشر شده ، چیز دیگری هم بوده که کروبی دیده و ما ندیده ایم ؟ و مگر این فیلم ، جز با پایان سخنان احمدی نژاد پس از ذکرگویی دائم آیت الله جوادی آملی و سکوت هر دو نفر ، به پایان می رسد ؟


و آنوقت احمدی نژاد ، کاری جز "تکذیب این ادعا" باید بکند ؟

برای مردی مسلمان ، حالتی روحانی و معنوی که روی او تاثیر ویژه ای می گذارد رخ می دهد . او پیش مجتهدی معظم و عالمی آگاه و خبره می رود و ماجرا را به او عرضه می کند. آن روحانی جلیل القدر ، چیزی جز اذکار مثبت اسلامی به زبان نمی آورد و فضای کلی آن احساس را تایید می کند – و البته مسلمان جماعت، از این چیزها تعجبی ندارد ! – فیلم برداری ، صحنه این گفتگو را ضبط و آن را منتشر می کند و مرد مسلمان را به چه و چه متهم می کنند ! جالب آنکه هم به آن مجتهد و هم به آن فرد مسلمان دروغ می بندند و می گویند احمدی نژاد گفت دور سرم هاله ای از نور آمد ! و فرد مجتهد هم به او گفته دروغ نگو و حیله نکن و مرا گول نزن ! 

...

حالا بفرمایید ببینم ، تا خرخره زیر بار چند گناه هستید فقط در همین یک ثانیه از جنایاتتان ؟

تلاش در تحریک احساسات مردم با دروغگویی به آنها با طرح ادعای کشته شدن مردم و شکنجه ها و برده شدن رای آنها . پوچ و بی محتوا کردن فضای جامعه با به تمسخر کشیدن فضای جریان حکومتی با کاریکاتوریزه کردن آن و البته ، فرار از گونه تنبیه و مجازات بخاطر چنین جنایتهایی !

خجالت نکشیدند و جرمی به این بزرگی ، یعنی انکار انتخاباتی 85 درصدی را مرتکب شدند و حالا هم می خواهند تا از ماجرا عبور کنند ! مرگ واقعا برای شماها کمترین است ! آنوقت احمقی مثل اوبامای دازگوش هم پیدا می شود و یک ملت را به بمب اتم تهدید می کند و یاد اسلاف هفت تیر کش خودنشورش را زنده می کند !

واقعا که ای دو مشت خاک !


 
 
 
تبلیغ ویـژه