الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

آقاتهرانی برای نصیحت سید حسن رفته بود نه اظهار تأسف
ساعت ٩:٠٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

دروغگویی سایت جماران با طرح ادعای : اظهار تأسف حجت‌الاسلام آقاتهرانی درباره اعتراض مردم به سید حسن مصطفوی در روز 14 خرداد.

خبرنگاران پارلمانی حاضر در مجلس نظر آقاتهرانی را جویا شدند که وی ضمن انتقاد از دفتر سید حسن مصطفوی و سایت جماران در خصوص انتشار خبر این دیدار و نقض تعهد قبلی مبنی بر رسانه‌ای نشدن آن، هدف از دیدار خود را نصیحت مصطفوی اعلام کرد و از خبرنگاران خواست که به این موضوع دامن نزنند.

صبح روز سه‌شنبه گذشته ، سایت جماران که با مسئولیت محمدعلی انصاری اداره می‌شود،‌ نوشت عصر روز دوشنبه حجت الاسلام و المسلمین آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با حضور در منزل یادگار امام در قم، با حجت الاسلام و المسلیمن سیدحسن خمینی دیدار و گفت‌وگو کرد. این سایت در ادامه ادعا کرد که در این دیدار، نماینده مردم تهران در مجلس، مراتب تاسف خود را از اهانت‌های صورت گرفته به یادگار امام ابراز داشت و حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی نیز با تشکر از وی، بر ضرورت همدلی و وحدت بین نیروهای سیاسی کشور تاکید کرد.

در واکنش به این مطلب، خبرنگاران پارلمانی حاضر در مجلس نظر آقاتهرانی را جویا شدند که وی ضمن انتقاد از دفتر سید حسن مصطفوی و سایت جماران در خصوص انتشار خبر این دیدار و نقض تعهد قبلی مبنی بر رسانه‌ای نشدن آن، هدف از دیدار خود را نصیحت مصطفوی اعلام کرد و از خبرنگاران خواست که به این موضوع دامن نزنند.

همچنین حجت‌الاسلام حمید رسایی نیز در این زمینه به ایسنا گفت: «دیدار آقاتهرانی با سید حسن خمینی از سوی فراکسیون انقلاب اسلامی نبوده است.» عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: «بنده از آقای آقاتهرانی در رابطه با دیدارشان با سیدحسن خمینی سوال کردم که ایشان در پاسخ بیان کرد که از آنجا که قبلا آقای سیدحسن خمینی به منزل‌شان رفته و بازدید داشته است، در پاسخ به این دیدار، آقاتهرانی نیز به منزل سید حسن خمینی رفته است.»

وی ادامه داد:« هم‌چنین آقای آقاتهرانی بیان کردند که بنا نبود آمدن سیدحسن خمینی به منزل‌شان و یا رفتن‌شان به منزل ایشان خبری شود و در این رابطه توافقی نیز حاصل شده بود.»

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: «همچنین آقای آقاتهرانی تاکید کردند که در هنگام مراجعت به منزل حاج سیدحسن خمینی ایشان را نسبت به مواضع‌شان نصیحت کرده و گفته‌اند که مواضع خوبی اتخاذ نکرده است.»

رسایی در پایان گفت:« القای این موضوع که آقای آقاتهرانی برای دلجویی از رفتارهای مردم در 14 خرداد به منزل سیدحسن خمینی رفته و اعلام ناراحتی کرده است، خبر درستی نیست.»

تلاش به‌منظور مشروعیت سازی برای سید حسن مصطفوی در طی روزهای اخیر به شکل قابل توجهی افزایش یافته است. این در حالی است که روز 14 خرداد جمعیت میلیونی حاضر در مرقد مطهر امام(ره)، یک‌صدا به همسویی سید حسن مصطفوی از فتنه‌گران و سکوت وی در قبال اهانت به ساحت امام راحل اعتراض کردند و از او خواستند که به وصیت‌نامه پدر خود در پیروی از ولایت عمل کند.

پی نوشت :

١- کسی هنوز هست که از فقدان هر علامت احترامی کنار نام امام راحل(ره) در  لودینگ سایت جماران تعحب کند؟

٢- پایگاه اطلاع رسانی جماران که در مورد هتک حرمت اندیشه ولایت فقیه، حرکت علیه اصل انقلاب اسلامی و دین در طول سالیان اخیر سکوت کرده حتی در هتک حرمت تصویر امام راحل (ره) ساکت ماند و در مقابل نامه قبیح کدیور به سید حسن مصطفوی هم مانند گنگ ها وامانده است و توجیهی عجیب برای این کار خود می آورد که ما حزب و تشکیلات سیاسی نیستیم که به مسائل روز واکنش نشان بدهیم و کار ما جمع آوری آثار امام است ، توجیهش برای این پردازش تمام رنگی ! به جریانات سیاسی ! اخیر چیست ؟

انگار نه انگار که همین الان ، در همین صفحه وبی که همین تصویر روبرو قابل مشاهده است ، فقط کمی پایین تر سمت روبرو ، این یکی تصویر هم قابل مشاهده است ! این که دیگر جمع آوری اظهارات و مسائل خانواده امام است نه امام . مگر اینکه بگوییم چون مدعی هستیم ماجرا به امام مربوط است آورده اند. خوب پس دیگر آن استدلال پوچ می شود. چون ماجرا که سیاسی بود و البته مربوط به امام . پس این همه ماجرای دیگر مربوط به امام را چگونه با عنوان مربوط نبودن به ماموریت موسسه حذف می کنند ؟

حالا البته جای این پرسش باقیست که مگر فقط احزاب و نهادهای سیاسی نسبت به مسائل روز جامعه موضعگیری می کنند ؟ آیا شخصیت های سیاسی و افراد موثر در جامعه اینگونه نبایند باشند و مردم باید آنها را ساکت ببنید ؟ یا حقیقت این است که نه تنها اگر این دوستان موضعگیری کنند ، نوع موضعشان تعجب همه را بخاطر تباین آشکار با اندیشه امام بر می انگیزد ، بلکه این سکوت موثر ، خود یک موضعگیری روشن سیاسی است تا دست حضرات برای ادامه دادن خرج از جیب نام امام راحل (ره) باز بماند !

این را بگذارید کنار این که ، آیا این همه جسارت مستقیم به اندیشه حضرت امام (ره) ، مربوط به امام (ره) نبود که حالا ماجرای 14 خرداد مربوط به امام تلقی شود ؟

آقای انصاری. بابا. همه می دانند. بیخیال. این چیزها را آنجا می نویسی ، اوضاع برایتان بدتذرمی شود. و السلام .


 
 
 
تبلیغ ویـژه