بازی تخریب انتخاباتی شروع شد

از مسئولان قضائی و امنیتی درخواست می کنم به جرائم یک پایگاه اینترنتی خاص؛ رسیدگی عاجل کنند. 

این پایگاه اینترنتی که خود را رسانه ی مرکز اطلاعات؛ آمار و نظرسنجی ایران (؟!) معرفی می کند، در خبری بی پشتوانه و توهین آمیز مدعی ارتباط دبیر شورای عالی امنیت ملی و حلقه ی انحرافی شده است

هیچ دلم نمی خواهد متن این خبر را بازنشر دهم. اما چون این پایگاه هنوز فیلتر نشده و خودم هم تصریحا دارم محتوای آن را رد می کنم، به مطلب لینک می دهم تا مسئولان راحت بتوانند آن را پیدا کنند . 

این پایگاه مجهول الهویه که برای حداقلی از باورپذیرشدن القائاتش ، کمترین خط و ارتباطی از خودش در صفحات پایگاه ارائه نکرده است، در مطلبی تحت عنوان پشت پرده سکوت احمدی نژاد در برابر رد صلاحیت مشایی و روزهای بی کاندیدا بدون درج هرگونه سند و دلیل و مدرکی ، مدعی شده است جلیلی کاندید حلقه ی انحرافی است. 

خوب.

از دو حال خارج نیست. یا حلقه ی کاملا گروهکی انحراف در تلاش برای مشوه کردن وجهه ی جلیلی از طریق انتساب به خود هستند ( دیگر چیزی برای باختن ندارند ) و یا این تلاش مربوط به جریانات حاضر در میدان رقابت است. این گزینه ها را با هم بررسی خواهیم کرد : 

الف : عقبه ی فنی 

سایت مذکور با مشخصات ذیل به ثبت رسیده است : 

domain: disap.ir
ascii: disap.ir
remarks: (Domain Holder) reza zamani
remarks: (Domain Holder Address) zanjan science and technology park, zanjan, zanjan, IR
holder-c: rz202-irnic
admin-c: rz202-irnic
tech-c: ra50-irnic
bill-c: ra50-irnic
nserver: ns3.vpsbaran.org
nserver: ns4.vpsbaran.org
last-updated: 2013-01-04
expire-date: 2013-12-09
source: IRNIC # Filtered
nic-hdl: rz202-irnic
person: reza zamani
e-mail: reza_zamani87@yahoo.com
address: zanjan science and technology park, zanjan, zanjan, IR
phone: 02412415215
source: IRNIC # Filtered
nic-hdl: ra50-irnic
org: Ravand Tazeh (ouriran)
e-mail: hostmaster@ouriran.com
source: IRNIC # Filtered
با کمک این اطلاعات ، به چند نکته ی قابل تامل می رسیم :
1- ثبت کنندگان تلاش دارند تا مرکز هدایت این پایگاه را بیرون از تهران معرفی کنند.
2- به احتمال زیاد برای اختفای بیشتر رد و عقبه ، از سرورهای مجازی خصوصی
استفاده شده است.
3- این سایت توسط آقای رضا زمانی ، برای شرکت روند تازه با عنوان قدیمی آور ایران ثبت شده است
در مورد شرکت روند تازه نکات جالبی باید گفت و آنهم اینکه این شرکت متعلق به آقای روزبه هاشمیها است که در تورنتوی کانادا مستقر هستند و خدمات فنی به بلاگفا را نیز ارائه می دهد. ایشان از نظر سیاسی رویکرد دوم خردادی دارد و به آقای علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا که ایشان هم دوم خردادی است ، سرویس می دهد. در مورد روابط بلاگفا و آقای روزبه هاشمی ها مدیر آور ایران بدنیست به مطلبی که در وبلاگ اخبار بلاگفا مندرج است رجوع کنیم .
 
 
 
***
تقدیر از یک دوست و همکار
Roozbeh Hashemiha - روزبه هاشمی هاموفقیت و جایگاه فعلی سایت بلاگفا مدیون محبت و همیاری بسیاری و بیش از همه به خاطر اعتماد و  تحمل کاربران سایت است.
یکی از افرادی که از زمان آغاز فعالیت سایت بلاگفا همواره ما را در نگهداری و پشتیبانی از سایت همراهی کرده است مهندس روزبه هاشمی ها مدیرعامل شرکت ouriran هستند.
شرکت ouriran یکی از حامیان مهم سایت بلاگفا است و در حال حاضر نیز سرورهای سایت بلاگفا در سرور روم این شرکت در کشور کانادا قرار دارد.
اما روزبه بیش از یک حامی برای سایت بوده است، پشتیبانی فنی سرورهای بلاگفا، تغییرات سخت افزاری و تنظیمات مربوط به سیستم عامل یا نرم افزارهای سرور معمولا بر عهده روزبه هاشمی ها بوده است بخصوص که ایشان به دلیل آنکه مقیم کانادا هستند امکان دسترسی بهتری به سرورهای سایت دارند. در شرایطی که مشکلی فنی برای سایت بوجود می آمده ایشان پابه پای تیم مدیریت سایت در ایران فعال بوده اند و بی تردید بخش مهمی از مزیتهای سایت بلاگفا مدیون تلاش و تخصص ایشان است. 

مایلم از روزبه به خاطر زحماتشان در دو ساله گذشته تشکر کنم و ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان و همکارانشان در شرکت ouriran امیدوارم همچنان از حمایت و همکاری ایشان در سالهای بعدی فعالیت سایت بلاگفا نیز برخوردار باشیم.

علیرضا شیرازی
***

حالا توجه شما را به چند تصویر که از درون این سایت گرفته ام جلب می کنم.
بخشی در درون این سایت با عنوان نظرسنجی محبوبیت ایجاد شده که در آن، محبویت برخی عناصر سیاسی مثلا به نظرسنجی گذارده شده است. پاسخ ها بسیار محل تامل اند. آخرین لحظه ی بررسی این پاسخها ساعت هفت و نیم امروز است : 

1- سعید جلیلی : 33 درصد
2- منوچهر متکی : 33 درصد
3- محمد خاتمی : 67 درصد 
4- علی لاریجانی : 13 درصد 
5- محمد باقر قالیباف : 37 درصد
6- اسفندیار مشایی : 13 درصد
7- هاشمی رفسنجانی : 61 درصد
8- حداد عادل : 19 درصد
9- محسن رضایی : 23 درصد
10- محمود احمدی نژاد : 16 درصد
11- علی اکبر ولایتی : 29 درصد.
به ظاهر این افراد توسط مخاطبان سایت به نظرسنجی اضافه شده اند. 

جمع بندی :                     
1- جریان ضد انقلاب دقیقا رقیب خود را یافته است. اینجا دیگر نظرسنجی و ابزارهای دیگر عملیات روانی کوچکترین اهمیتی ندارد. اینکه چه کسی و به چه شکلی هدف تخریب قرار گرفته ، مشخص است.

2- اینکه جریان ضد انقلاب چقدر احساس ترس کرده نیز مشخص است. با این حساب، مشخص می شود که جریان ضد انقلاب ابزار دیگری برای به میدان آوردن در مقابل جلیلی ندارد و این روش خنده دار، تنها روشی است که به فکرش رسیده.
3- حالا اینجا "تابـــلو" می شود که چه کسانی اهل تخریب و جنایت رسانه ای و افراط گرایی و رفتار قبیله ای هستند و چرا نمی توانند چیزی جز شر و فتنه در آستین داشته باشند.
/ 12 نظر / 212 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

دوست عزیز منحرف، نیم نگاهی به پست های اردیبهشت و خرداد 84 خود بندازی بدک نیست. هنر نیست وقتی همه گفتند فلانی بد تو هم بگویی و هر وقت گفتن فلانی خوب، توهم تکرار کنی. http://pasdaran.persianblog.ir/post/207/

علیرضا

دوست عزیز منحرف، نیم نگاهی به پست های اردیبهشت و خرداد 84 خود بندازی بدک نیست. هنر نیست وقتی همه گفتند فلانی بد تو هم بگویی و هر وقت گفتن فلانی خوب، توهم تکرار کنی. http://pasdaran.persianblog.ir/post/207/

پژوهشگاه بنياد مجازي

سعي ميكنم خيلي محترمانه جواب شمارو بدم آقاي ابوذرخان ... كه ادعاي شلمچه و ... هم ميكنيد حد خودت رو بدون با يه تماس تلفني راحت ميتونم هم وبلاگت رو ببندم و هم ايميل ياهوت رو هك شده ببيني و هم اون پسورد ميهن ميل رو برات اس ام اس كنم و ... عليه يه سري پايگاه هاي خبري جبهه نگير هيچ وقت چون يهو ميبيني وابسته به وزارت اطلاعات درمياد و ممكنه برات دردسر درست كنند و ... من به عنوان يك دوست بهم نصيحت ميكنم كه زياد مطالب وبسايت هاي داخلي رو نقد نكن و هيچ وقت هم توهين نكن حداقل اگر اين كار را ميكني بي نام و نشان اين كارو انجام بده كه حداقل مشخصاتت لو نره ابوذرخان ... به هرحال ازماگفتن بود ولي دوروبر اين ديساپ ديگه نبينمت اوكي موفق باشي باي

علیرضا

کامنت قوی زیر پست ضعیف نمی شه گذاشت. منظور من تنها این یه پست نبود و تمام جلیلی نویسی هات بود. نه کیهان و جو؟ کیهان جوگیر باشه؟ نعوذبلله :)) کیهان انقدر جوگیره که با یه خبر فیک حمله ی هوایی سوریه به اسراییل، تیتر 1 صبحش می کنه :)) نمی تونم دقیقن بگم کیهان جوگیر تره یا نویسنده ی پاسداران! -- واقعن ساده لوحیه اگر فکر می کنی احمدی نژاد 84، احمدی نژاد 92 نیست! و تغییر کرده. خیر عزیزمن، تنها رو شدن احمدی نژاد طی 8 سال اتفاق افتاد که اتفاقن به خواسته ی خود او و جریانش بود و هست.

مریم

بابا تو دیگه کی هستی !!!می بینم که همه اطلاعات خانوادگی افراد هم دست شماست... واقعا زحمت می کشید خسته نباشید. خوب یه چیزی بگو این آقای روزبه هاشمی ها رو هم خراب کنی... [تعجب]البته دست شما درد نکنه مثل این که هوای این یکیو داشتی!!!!!!!!!

ئه ئه ئه!!! عکس این فامیل مارو از کجا آوردی اینجا گذاشتی...دست شما درد نکنه بعض شما نباشه بچه خوبیه ..دلم براش تنگ شده بود....اونوقت شما با کانادا بودن این آقا چپه ای یا با حمایتش از سایت بلاگفا؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!![نیشخند][نیشخند]

مریم

قضیه رو حالا بهت نمی گم[چشمک] وقت وقتش که رسید بهت می گم که تو کفش بمونی[خنده]

دانای کل

دفتر مرکزی آور ایران شرکت روند تازه تهران - بلوار میرداماد - خیابان بهزاد حصاری - خیابان ۱۳ ام - پلاک ۲ تلفن تماس : 5-98.21.26401650+ نمابر: 26401656 پیامک:3000-39-2700 مدیر دفتر تهران علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا است

جیه آدرسو گذاشتی برین توش بمب بترکونین؟؟؟ بابا بی خیال!!!یا شماره تلفنو گذاشتی که دخترای ترشیدتون مزاحمش بشن!!![نیشخند][نیشخند]شاید بختشون بازبشه ...اما خبر این که زن داره!!!

رسول

بابا خفت بابا دانای کل ...کلی مارو ترسوندی . این اطلاعاتو چبسوندی اینجا که بگی خیلی خفنی؟؟؟ بابا گرخیدیم والله...حالا بگو ببینم اینارو از توی اون ماس ماسکی که جلوت گذاشتی برداشتی یا از اون ماس ماسک سردارتون؟؟[نیشخند][نیشخند][تعجب][متفکر][گریه][عینک][زبان][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک]