هتاک زیر ابرو بردار هزاردستان ، میخواهد دوباره به آنتن برگردد

بنا به شایعاتی که شنیدم ، احتمالا آن آقای کاملا سیاسی و دوم خردادو اهل فتنه ی سبز، که با عناصر جریان چلچراغ کاملا هماهنگ و از آنهاست ، همان کسی که هدایتگر مرکز درگیریهای نیروهای انقلابی با رادیو جوان بود ، همان آقایی که قبح آرایش مخصوص زن و زیرابرو برداشتن برای مردان را آنهم در رسانه ی ملی شکست ، همان آقایی که به نیابت از همه ی جریانات آلوده ی رسانه ای بدترین و زشت ترین حملات هرچند ناکام را به سردار فرمانده ی وقت پلیس تهران به بهانه ی طرح امنیت اجتماعی انجام داد ، آقای زیرابرو بردار بزرگ فرزادخان حسنی می خواهد شب عید دوباهر به آنتن تلویزیون جمهوری اسلامی ایران برگردد.

نیروهی انقلابی و حزب اللهی کاملا باید هوشیار باشند و در صورتیکه ذره ای این احتمال قوت گرفت ، به برخی از آقایان در سازمان صداوسیما ، علل تاخیرهای چندماهه در دریافت حکم مسئولیت را یادآوری کنند.

/ 6 نظر / 7 بازدید
خرابات گريه

ســــــلام و درود و رحمت و رضوان و برکات حضرت حق بر شمــــــــا . . . . . ما که رفتيـــــــم ! مادر پيری دارم و يک زن و سه بچه قد و نيم قد ... از دار دنيا چيزی ندارم جز يک پيــــــــــــــــــــــــــــــام : قيامت یقه تان را مي گيــــــــــــــرم اگـــــــــــــــــــــر "ولـــــــــــــــــــــــــــــــی فقيه" را تنها بگذاريد . . . . . . (وصيت نامه شهيد مجيد محمــــــودی) التماس دعا و يا علـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی مـدد . . .

بلاگ نیوز

خرین مطلب درج شده در وبلاگ تان را در یک شبکه اجتماعی به اشتراک میگذارید .که دربالارفتن رنک وبلاگ شما نقش اساسی دارد در فرستادن لینک به باکس ما هیچ محدودیت ندارید و لینکهای شما به محض آپدیت ،در باکس ثبت می شود ،و هر لینکی که جدیدتر باشد در صدر فهرست قرار می گیرد .این لینک ها هر روز ساعت 13ظهر باعنوان وبلاگ های اپدیت شده در 24 ساعت گذشته معرفی میشوند هم اکنون وبلاگ شما درلینک باکس بصورت ازمایشی ثبت شده است . ا اگر وبلاگی دارید ویا می خواهید وبلاگ دوستانتان را معرفی کنید این لینک باکس درخدمت شماست لطفا برای حمایت وماندگاری لینکباکس تبادل لینک کنید لینک های موجود دسته بندی نشده اند تاباپیشنهاد صاحبان وبلاگ ها درموضوعات مختلف دسته بندی شوند متشکرم

مهدی

متاسفانه امروز آخه فکر کنم آرایشگاه های زنانه جاشون رو با آرایشگاه های مردانه عوض کردن ! چند روز پیش رفته بودم چاپ خونه یک سری کار چاپ داشتم ! به حسب اتفاق یکی از رفقا بعد از چند دقیقه اومد همون چاپ خونه ای که من رفته بودم ! اون هم کار چاپ داشت ، فقط یک اتفاق جالب اینکه اون حلقه ی لاستیکی هدفونش از جاش در اومده بود و توی گوشش گیر کرده بود ! =)) اومد جلو گفت می تونی در بیاری این حلقه پلاستیکی رو ؟ گفتم باید بری دکتر با پنس برات در بیاره ! اینجوری دست کاری نکن که گوشت زخمی میشه و دردسر میشه برات ! یک دفعه یکی از این بچه خوشکلا که فکر نمی کنم 15 یا 16 سال بیشتر ، دست کرد جیبش همینطور که می گفت با موی آورد گفتم آره میشه برو بپرس این دوره ورا اگر آرایشگاه زنونه بود موچینشون رو بگیر بیار =)) یارو سرع موچینش رو گذاشت جیبش گفت نه فکر نکنم اینجا آرایشگاه زنونه باشه ! اگرم باشه نمیشه که برم موچین بگیرم ازشون =))

.

این پیشگویی بود یا هشدار یا تهدید؟ مشکل زیر ابروش نیست. مشکل تملق و ریا و تمسخر و ناحق گویی و بی ادبیست [قهر]

.

این پیشگویی بود یا هشدار یا تهدید؟ مشکل زیر ابروش نیست. مشکل تملق و ریا و تمسخر و ناحق گویی و بی ادبیست [قهر]

من

برو احمق ریاکار پاچه خوار و نون خور آخوندا. تا زمانی که امثال شماها هستند ایران همچنان در این بدبختی دستوپا میزنه. شما باعث فساد و فحشا در ایران میشید و پشت پرده هزارتا کثافت کاری دارید و خواهرو مادرتان از جنده های بزرگ مملکتن. زنده باد افراد بی ریا و رک گوی همچون فرزاد حسنی که بی واهمه به میدون میان و حرف حق رو میزنن. خاک تو سر پاچه خوارتون همچنان پاچه خواری جمهوری اسلامی رو بکنین بینم چه گهی میخورین.