استراگیجـی ضد انقلابی :))

عکس خیلی بزرگتر است و توسط اپوزیسیون به سبک خود من علامت گذاری و شماره گذاری و زیرنویس شده :)) ذخیره اش کنید تا بتوانید نوشته هایی را که ضد انقلاب زیر آن نوشته بخوبی بخوانید...

در مورد این عکس هم چند نکته وجود دارد :

بخش اول تاکید مجدد ضد انقلاب بر حیله ای است که در بند یک تشریح کردم . بازهم ماجرا را به اظهارات پلیس"درمورد خیابان خوش" پیوند می دهند. اظهارات پلیس هنوز روی سایت پلیس موجود است. پلیس در مورد این ماجرا (میدان ولی عصر عج ) فقط اعلام کرده چون ضد انقلاب عادت به جعل دارد ، ماجرا "در دست بررسی" است.

بخش دوم هم بررسی خود این عکس است. همانطور که می بینید - و مطابق آنچه که در زیرنویس ضد انقلاب هم وجود دارد - اصل و چهارچوبه پایه این عکس از منظر شمالی از ضلع جنوبی میدان ولیعصر گرفته شده است. روزنامه فروشی کناری و اوضاع مهندسی وسط میدان گویاست.

اما نکات جالب جدید چیست ؟

1- ویرایش کننده ی این عکس مدعی است این عکس لحظاتی قبل از فیلم گرفته شده . ایشان از کجا می داند ؟ :)) مگر اینکه ایشان خودرو را تعقیب کرده باشد. ببخشید ایشان کف خوان است که در پیشانی این خودرو چیزی را حس کرده که آن را تعقیب کند؟ مگر اینکه بیخیال این مسئله شویم و بگوییم ایشان شوخی کرده و از خود در آورده.

2- همانطور که در فیلم قابل مشاهده است ، در ضلع جنوبی میدان ولیعصر در زمان ورود این دو خودرو اصلا هیچ نیرویی حضور ندارد. حالا این نیروهایی که - لحظه ای قبل - آنجا بوده اند چه شدند ؟ :)

3- می بینید که در این عکس این خودرو رو به جنوب ایستاده . نیروهای پلیس نیز همینطور. اما حادثه ی مورد اشاره ی فیلم در شمال ( یعنی پشت سر این نیروها ) قرار است اتفاق بیفتد ! از این عکس اینگونه قرار است بفهمیم که اغتشاشگران در زاویه جنوبی این نیروها ( و میدان ولیعصر ) قرار دارند. پس چطور ناگهان در ظلع شمالی کیوسک پلیس آتش می گیرد ؟! :) تصادف مورد اشاره فیلم هم که در مقابل کیوسک پلیس - ضلع غربی میدان و شمال غربی این منظر - (تقریبا) انجام می شود

مسئله این است که روشن است تناسب زمانی بین این فیلم و این عکس وجود ندارد. فریادهای فوتوشاپی مربوطه را هم در کانت ها هم نوشتم . سئوالات پرحجمی به ازای هر دروغ اینها اطرافشان جمع می شود. ترتیب زمانی و منطق ماجرا را اینها باید توضیح بدهند و ربطش به ماجرای خیابان خوش را هم بگویند. حالا این هم نکاتی که در کامنت ها نوشتم :

بسم الله . فریـــــــــــــاد فوتوشاپ در این تصویر : 1- پلیس هایی که قرار است کنار این خودرو باشند نصف بدنشان انگار رفته درون خودرو 2- خودروی مذکور در این عکس هیچ پلاکی پلاک پلیس هم حتی ندارد . صد رحمت به خودروی درون فیلم که پلاک دارد . خوب دقت کنید.  3- خودروی مذکور در این عکس راننده ندارد. 4- مشخص شد این فریب را خیلی با فشار می خواهید ادامه بدهید. معلوم شد خوب جایی زدیم . 5- معلوم شد برای بار هزارم که شما تلاش می کنید بگویید گفتگوی پلیس در مورد این حادثه بوده در حالیکه الان همه کشور می دانند پلیس در مورد تصادف تقاطع خیابهای خوش و انقلاب حرف زد. خودتان هم که در این عکس می گویید تصویر مربوط به میدان ولیعصر است :)) 6- عجب. عکاس شما چه جالب بنا به ادعای خودش این خودرو را لحظه به لحظه تعقیب کرده و از ترتیب زمانی عکس ها هم خبر می دهد :)) این خبر را به صفحه اول وبلاگ می برم تا حیثیتی از شما به جای نگذارم.

این هم تصویر آن خودروی پلیس که دقیقا هم مدل همین خودروی موجود در این عکسهاست:

1- اسپرت نیست ( نداشتن قاب گلگیر رو می بینید ؟ )

2- گارد جلویی اختراعی :)) را ندارد .

3- شیشه های طرفین و جلوی آن دودی نیستند 0 می توانید از روی شیشه جلو در یکی از عکسا متوجه بشید.

4- عکاس آن هم ضد انقلاب است :))

5- عکس کاملا واضح و شفاف است :)) چون ماشین واقعا مال پلیس است :))

/ 21 نظر / 62 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

نکته دوم- این رو خصوصی میگذارم عمومی نکن ولی برو حلش کن... من برام جای سواله که در همون عکس که مامورین کنار خودرو ایستادند و اون هم ماشین واقعی پلیسه چرا از اون گاردهای اختراعی جلوش داره؟؟؟؟ یعنی این همون ماشینه؟ یا اون گارد اختراعی نیست؟؟؟ شاید هم عکس مامورا فتوشاپیه؟؟؟ لطفا هر وقت جوابش رو دادی به من اطلاع بده مرسی

سلام ایکاش بش جریان کل ماجرا رو داشته باشیم تا توضیحات قابل استفاده تر بشه.

اصلاح طلب فعال

جديد ترين مطالب وبلاگ ما: مخملباف محصول مشترك صيغه و عقده (مخملباف 2) در پاسخ به كسانيكه ميگويند 9 دي مردم براي سانديس آمدند بيست تامل درباره بيانيه 17 موسوي مقايسه شهيد باقري و خانم مجيد توكلي لطفا تشريف بياريد و مطالعه بفرماييد و به دوستان هم اطلاع رساني بفرماييد تا ما هم ازين غربت خبري بدر آييم. ان شاالله.

سلام بر تو ای آدم فروش

فکر کنم برنامه 90 رو این هفته دیده باشی،وگر نه از دوستات بپرس بپرس گزینه 3 چند درصد و چند میلیون آورد؟؟؟؟ این یه رفراندوم بود... و گزینه 3 واسه کسایی بود که این نظامو نمی خواستن...یعنی سبزا 75% به گزینه 3 رای دادن بیش از 1.5 میلیون تو 2 ساعت رای دادن که گویایه همه چیز هست...

حسین

ایول مطالب قبلیت رو خوندم ما به همچین تحلیلهایی نیاز داریم تا تحجر سبز فکر نکنه که ما یه مشت ادم بیسواد چشم و گوش بسته ایم و خودشون دانای کل! عکس اولی (اصل کاری) چرا لود نمیشه؟

آرش

من فقط میدونم برای چیزی که بهش مطمئن نیستی نباید اینقدر با اطمینان تلاش کنی، تو اونجا نبودی، من کنار کسی بودم که ماشین نیروی انتظامی از روش رد شد، من بودم که با مردن 1 متر فاصله داشتم، اسمش شانس، معجزه، بدشانسی اونی که مرد یا هر چیز دیگه ای میتونه باشه، ولی تو اونجا نبودی، فکر اون دنیات هم باش