تقديم به محمد و بابايش

بله ، و این ، جنگ است ، جنگ! جنگی تمام عیار و کامل . اما نه جنگی جدید ، بلکه عملیاتی در امتداد جنگ ما ، جنگی که نه از 30 شهریور شصت، بلکه از لحظه نزول قرآن بر سینهء پیامبر حق ، آغاز شده و ما نیز ، قطره ای در میان دیگر قطره های خون ، که تاریخ بیرحمانه و با صداقت ، نوشته است که خون بر شمشیر پیروز است

Razmandegan-006.jpgمن از کل آنچه که محمد در پستش نوشته بود ، تنها چشمم روی یک جمله مانده بود. ریه های پدرم... آنهنگام که متن مقاله محمد در رجانیوز را می خواندم هم ، چشمانم ، بجای آنکه متن مقاله را ببیند ، همچنان محو در آن جمله بود... 

محمد های زیادی در سراسر این سرزمین پراکنده اند. مهدی جامی این را نمی فهمد. نمی داند که گیرم که حالا شما 300 هزار شهید و چیزی در همین حدود جانباز به این مردم دادید ، اما نمی دانید که حداقل حلقه ای انسانی با بعدی 5 برابر اطراف این قطره های خون شکل گرفت که تا خدا خدایی می کند ، شما ها را می شناسد.  

و برای محمد می گویم که محمدم ، بداند ، این جنگی که او دیده و به سربازی و دیده بانی آن پیوسته است ، امتداد خونین همان جنگی است که پدرش در آن سرسختانه و عاشقانه جنگیده و چیزی که اینجا رخ داده این که به این جبهه ، پسر در کنار پدر پیوسته است. برای محمد بگویم که در حلقه و زنجیرهء ممتدی که شناسایی کرده است ، چیزی مهمتر نیز نهفته است و آن، اثبات امتداد راه انقلاب اسلامی است. زیرا نه دشمن عوض شده و نه دلیل دشمنی اش. اما دیروز اگر دشمن، گلوله های سربی و خردلی و سیانید سیانوژن را برای زدن پدرش انتخاب می کرد از این سر بود که پدرش را در sardasht_POSTER.gifمیدان فکر دیده بودند و می دانستند که دانشجویان مسلمان خط امام ، چه دماری از نوچه هایشان در دانشگاهها ، در گیرو دار مبارزات فکری و عقیدتی درآورده اند و من ، بگویم که مسیر را عیناً تکرار تاریخ می بینم و محمد هم بداند که این دشمن غدار ، بازهم می خواهد تا بار دیگر بخت خود را در عرصه ء فکر و اندیشه محک بزند و من به عینه می بینم که تاریخ تکرار می شود و بازهم ، سفره لودگی رادیو زمانه و رادیو زمانه ها جمع خواهد شد .  

بله ، و این ، جنگ است ، جنگ!

جنگی تمام عیار و کامل .  

اما نه جنگی جدید ، بلکه عملیاتی در امتداد جنگ ما ، جنگی که نه از 30 شهریور شصت، بلکه از لحظه نزول قرآن بر سینهء پیامبر حق ، آغاز شده و ما نیز ، قطره ای در میان دیگر قطره های خون ، که تاریخ بیرحمانه و با صداقت ، نوشته است که خون بر شمشیر پیروز است 

مهدی جامی این را نمی فهمد. نمی داند که گیرم که حالا شما 300 هزار شهید و چیزی در همین حدود جانباز به این مردم دادید ، اما نمی دانید که حداقل حلقه ای انسانی با بعدی 5 برابر اطراف این قطره های خون شکل گرفت که تا خدا خدایی می کند ، شما ها را می شناسد.

اینکه نام کسانی که به کارخانه های عروسک خیمه شب بازی آمریکا در منطقه ، مواد شیمیایی برای مجروح کردن باباهای محمدها صادر می کردند ، همان نامهایی است که امروز ، موشکهای فرهنگی می سازند و در تکمیل پازل سناریوی ناتوی فرهنگی ، یگانهای خونخوار و بی رحم خود را در مصافی نابرابر ، مقابل وبلاگهای انفرادی ما می چینند ، چیز عجیبی نیست. آن عجیب خواهد بود که کسی این جنگ را نبیند . 

ما ، این جنگ را می بینیم .  

Fajaueh-010.jpgما درک می کنیم ،  

بله ،  

درک می کنیم که چرا سمینار لابی آی پک ( همان لابی ای که شوهر هاله اسفندیاری هم یکی از مهره های آن است ) با موضوع ایران و لبنان ، به عرصه کشمکش و دعوا بر سر تلاش هر روزه برای گسترش ضریب نفود اینترنت ، یعنی اسب تروای جنگ فرهنگی ناتوی بی فرهنگ ، تبدیل می شود. زیرا جنگ امروز ، سلاح امروزی می خواهد و گلوله امروزی .  

درک می کنیم که چرا همان آدمها و گروهها و حزب ها و کشورها ، آرام آرام ، مانند گذشه و همانگونه علنی و بی پروا ، به میدان رزم فرهنگی آمده اند. زیرا پدرهای محمدها ، آنها را در میدان رزم نظامی ، به حقیقت ، به زانو درآوردند و چشمان فتنه را به اشاره پیر جماران، کور کردند.  

20070210_1406814607_018.jpgدرک می کنیم که چرا ، امروز حمله بر سرباز مقدم جبهه حق ، یعنی محمود احمدی نژاد متمرکز شده است. چرا که اوست که ضریب پیوستگی دولت( به معنای حاکمیت ) –ملت را چنان بالا برده که خواب دشمن پریشان شده . دشمنی که از دشمنی فرهنگی دو هدف بیش ندارد. یا مردم را در قبال بریده شدن شاخه ها و ساقه درختی که خود کاشتند و با خون جوانان خود آبیاری کردند، بی تفاوت کند و یا تیغ و تیشه را به دست خودشان بسپارد تا خود ، تیشه بر ریشه این نهال جوان بزنند ، اما امروز، این خاک است که بر سر دشمن شده است، ولو کره المنافقون و المشرکون .  

محمد ،

محمد ، بشنو ،

آنهنگامی که می نویسم ، این کلیپ موسیقی را می شنوم . تو هم بشنو .

پی نوشت :

مطلب محمد در وبلاگش : از آمستردام تا تل آویو ، همه دشمن ما هستند.

مطلب محمد در رجا نیوز : واکاوی اجزاء ‌ناتوی فرهنگی - گام اول : تولد رادیو زمانه

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

سلام بر محمد و بابايش!همين!

مهدی

خیلی خوب بود . استفاده کردم شهید سید مرتضی آوینی : امام «ره» به ما آموخت که «انتظار در مبارزه است» و این بزرگترین پیام او بود، و پس از او، اگر باز هم امیدی ما را زنده میدارد همین است که برای ظهور آخرین حجت حق مبارزه کنیم. امام «ره» ما را آموخت که « عرفان را با مبارزه جمع کنیم»و خود بهترین شاهد بود که بر این مدعا که عرفان عین مبارزه است، و از این پس دیگر چه داعیه ای می ما ند برای انان که عرفان را به مثابه امری کاملآ شخصی بهانه واماندگی خویش می گر فتند؟

مهدی

بسم الله البته دشمن فقط برای ما وگرنه خودشون نشستن پشت میز ۴ ساعت لاس می زنن ! اگه نگی تفهیم اتهام می کردیم .

سمات

اماما اگر چه عکس تو در قاب تنگ دیده شکست تو را به وسعت آیینه ها ادامه دهیم (یه سری به ما بزنید) یا علی

تا جمعه ي ظهور

فرازي از آخرين پيام نوروزي امام خميني(رحمة الله علیه): انقلاب مردم ایران، نقطه شروع انفلاب جهانی اسلام به رهبری حضرت حجت(ارواحنا فداه) است... سلام بر ملت بزرگ ایران که با فداکاری و ایثار و شهادت راه ظهورش را هموار می کنند.

مهدی

سلام مهدی هستم يه تازه کار من شما رو لينک کردم اميدوارم ما رو بپذيری

صانع

خسته نباشيد. مطالب جالبی داری اما خيلی شلوغه. آدم مغزش به هم ميريزه....... يا حق