اصلا شما بگویید

بارها شده است که هنگامی که بحث براندازی نرم و روشها و مصادیق آن بمیان می آید و یکی از اقدامات عناصر برانداز مشغول به براندازی نرم ، براندازی خاموش ،‌ براندازی بدون خشونت و ... هستند به چالش کشیده می شوذ ، صدای داد و فغان عناصر ضد انقلاب یا دوم خردادی بلند می شود که آی این که براندازی نیست و ... /.

حالا ، من به این فکر افتاده ام که تعدادی از عناصر دوم خردادی و اپوزیسین را به یک بازی وبلاگی دعوت کنم و ایشان باید بگویند که اصلا از نظر ایشان براندازی نرم چیست.

چرا این حضرات دعوت می شوند ؟ علت ساده است. مفاهیمی همچون قدرت نرم که منجر به تهدید و مقابله ی نرم می شود ، مفاهیمی غربی هستند که توسط سیاستمداران و برخی اندیشمندان غربی به جهان سیاست معرفی شده اند. هرچند این مفاهیم بشکل عملی در عملکرد تهدیدگران همیشه قابل رصد بوده و بخصوص قرن اخیر را می توان قرن بکارگیری قدرت نرم برای بدست آوردن آسانتر اهداف هم نامید .و این عناصر سیاسی در حقیقت فقط مولفین و معرفی کنندگان این مفهوم در جهان سیاست هستند. افرادی همچون جوزف نای و سوزان ناسل

بر این اساس ، حضرات مدعی را به معرفی مفهوم قدرت نرم و رابطه آن با ایران در سیاست غرب فرامیخوانم. البته باید بخاطر داشته باشند که در طرح دیدگاههای خودشان باید بشدت با مستندات و شواهد متقن صحبت کنند.

من این افراد را دعوت می کنم :

1- خانم سمیه توحید لو

2- آقای آرش آبادپور

3- آقای مهدی محسنی

4- خانم معصومه ناصری

5- آقای سید عماد میرمیرانی ( جادی )

پی نوشت :

اس ام اس آمده که کارشناس بی.بی.سی فارسی که فارسی را کاملا انگلیسی پاس می دارد اعلام کرده روشن نگهداشتن سشوار برق زیادی تولید می کند ! :))

اس ام دوم رو فرستاده : مجری بی.بی.سی می گوید امروز مغزش هنگ کرده . دیوار جادویی (!!) شان هم همینطور :))

/ 19 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود

از زمان اشغال ایران بدست آخوندها تعدا معتادان چند برابر شده ؟ تعداد فاحشه ها چند برابر شده ؟ تعداد دختران فراری چند برابر شذه ؟. تا کی فرا فکنی بچه ؟

دمدمی

اینکه یک قدرت بخواهد از موجودیت خوداش دفاع کند طبیعی است و اینکه اگر آن قدرت موفق نشود نارضایتی مردم یا دستکم قسمتی از آنان را برطرف کند و آنان را به سمت براندازی سوق دهد هم طبیعی است. براندازی هم به قول شما شاخ و دم ندارد مجادله بر سر نام نیست بر سر این است که چرا باید چنین چیزی وجود داشته باشد.

محسن

میشه بفرمایید من کی فحش دادم؟[ابرو] خیلی راحت وصله ی دختربازی رو هم چسبوندی به ما! پسر خوب، اول طرفت رو بشناس بعد تهمت بزن. حالا خودمونیم،چقدر وقت گذاشتی اسم مولانا رو پیدا کردی؟! تازه اونم که جیره خوره محموده! سوات نه،سواد[نیشخند]! کدوم صفت لایق منه؟! اصلا لایق نام ابوذر نیستی! کاخ چی؟! همون که محمود نامه ی فدایت شوم براش میفرسته؟! عازم مکه هستم، برات دعا میکنم.

داوود

می بینم هیچکدوم هم جدیت نگرفتن

محمد

این دوستان بعضی شان نمی تونن شرکت کنن چون فیلتر شدن!! شما البته خوشحال باش...راستی حسین درخشان هم همچنان در زندان است...پس بیشتر خوشحال باش و به این چرتدیاتی که می نویسی ادامه بده

مهدی

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی دارید اگه دوست دارید درآمد خوبی داشته باشید.کافیه از طریق لینک زیر عضو شوید و آگهی تبلیغاتی را در وبلاگ خود قرار دهید به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان 800 ریال پورسانت واقعی دریافت کنید. به امتحانش می ارزه http://www.oxinads.com/?a=17680

علی

به جای این حرفها شما لطفا به سوال من جواب دهید ؛ فکر میکنم پاسخ شما به این سوال برای خودتان هم موضوع را بیشتر روشن میکند... اگر مردم کشور ؛ نظام اسلامی و ساختار حکومتی آن را نخواهند چگونه میتوانند به شیوه "قانونی" در جهت تغیییر حکومت تلاش کنند؟ شما چه شیوه قانونی و البته "اثربخش" را پیشنهاد میکنید؟

محسن

بله،مخالف دختربازی ام. اینو گفتم که بدونی هر کی با شما و افکارت مخالفه، کافر نیست! من همونقدر که با جنابعالی کل کل می کنم 2 برابرش با انجمنی ها درگیر میشم. موفق باشی !!!

محسن

نمی دونم، گفتم زیاد خوب نیست مسئله شخصی شه. درگیری که نه،اختلاف نظر. اینو خوب امدی.

محمدجواد

سلام دوباره من این مهدی محسنی رو خوب میشناسم یه وقتی دبیر کانون اسلامی دانشگاه آزاد اهواز بود بعدم که داداش معین شد استاندار این رو گذاشت مشاور استاندار در امور جوانان این اقا و امثال ایشون هدیه دوران اصلاحات به جامعه ما هستند کسی که توی وبلاگش یه سر تیتر با عنوان سکس داره و توی اون اراجیفی نیست که ننوشته باشه علاوه بر اون وبلاگ کذایی، ایشون بقدری پرونده اش در دوران مسئولیت در کانون اسلامی(بخوانید پیاده نظام دفتر تحکیم طیف علامه) سیاه هست که نیاز به یه پست مفصل داره ولی ارزشش رو نداره بنظرم آقا ابوذر شما وقت خودت رو با این ملعونین تلف نکن البته هم آورد طلبیت برای ضایع کردن اینها جای تشکر داره اینها بجز جفنگیات هیچ وقت جوابی برای گفتن نداشتن یا حق