ارزيابی صحيح از قدرت ملی

بسم الله .

اگر کسی حاضر نباشد ، نتواند و قدرت اين را نداشته باشد که چتر آلوده خبری استکبار جهانی را بشکند و از مرزهای پروپاگاندای خبر و رسانهء استکبار بيرون برود نمی تواند به سادگی، در اين دنيای مالامال از اطلاعات مشکوک و بيمار ، مسير جرسان اصلی اطلاعات را پيدا کند. به سادگی ، در مورد فرد پيشنهادی برای وزارت علوم ، مطلب می نويسند و لينک می دهند. محتوای مطلب چيست ؟ جان عرض کند هيچی . فقط در مورد بند بيست و پنجم و بيست و  چهارم بيگورافی آقای زاهدی چيزی نوشته اند . حالا چرا بيست و خورده ای بند ناديده گرفته شده ، اين که معلوم است. باشد. خيلی دوست دارند ؟ ماهم بسادگی ، به همان منبعی که آنها استناد می کنند استناد می کنيم . سايت خدمت .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

وزير پيشنهادي براي وزارت علوم و تحقيقات كيست؟

 

محمد مهدی زاهدی سال 1333 در كرمان متولد شده است وي مدرك ليسانس رياضي خود را سال 1358 از دانشگاه اصفهان ، مدرك فوق ليسانس رياضي خود را سال 1365از دانشگاه تربيت مدرس و مدرك دكتراي رياضي خود را سال 1369 از دانشگاه شهيد باهنر كرمان دريافت كرد.

 

بنابراين گزارش فعاليت ها و سوابق مدیریتی و اجرایی وي عبارتند از :

 

1- رئیس آموزش و پرورش شهرستان شهر بابک از سال 1361 تا 1362

2-  عضو شورای تحصیلات تکمیلی و پژوهشی دانشکده ریاضی

 

3- معاون پژوهشی و قائم مقام دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1373 تا 1376

4- عضو اولین دوره شورای اسلامی شهر کرمان از سال 1378 تا 1382

5- عضو هیات منصفه مطبوعات استان کرمان از سال 1378 تا کنون

6- عضو و رئیس دومین دوره شورای اسلامی شهر کرمان از سال 1378 تاکنون

7- عضو هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان

8- عضو هیات مدیره ستاد دیه استان کرمان

9- عضو شورای کتابخانه های عمومی استان کرمان

 

شايان ذكر است فعاليت ها و سوابق علمی (آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی) وي عبارتند از :

 

1- عضو آموزش و پرورش بردسیر ، کرمان از سال 1358 تا 1361

2- عضو انجمن ریاضی ایران از سال 1362 تا کنون

3- مربی دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1365 تا 1369

4- استادیار دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1369 تا 1373

5- دانشیار دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1373 تا 1378

6- استاد دانشگاه شهید باهنر کرمان 1378

7- عضو انجمن بین المللی سیستم های فازی از سال 1370 تا کنون

8- عضو انجمن ریاضی کشور ژاپن از سال 1374 تا کنون

9- عضو آکادمی علوم نیویورک از سال 1376 تا کنون

10- استاد راهنمای هفت رساله دکترای ریاضی و 23 رساله کارشناسی ارشد ریاضی

11- عضو هیات تحریریه مجله سیستمهای فازی ایران

12- عضو هیات تحریریه چند مجله علمی ریاضی بین المللی

13- عضو کمیته علمی کنفرانس های متعدد داخل و خارج از کشور

14-  عضو و رئیس انجمن سیستمهای فازی ایران

15-  ارائه بیش از صد مقاله در کنفرانسهای علمی داخلی و خارجی

16- چاپ بیش از 85 مقاله در مجلات علمی بین المللی

17- سخنرانی علمی در کشورهای آلمان اتریش ارمنستان اسلواک اکراین ایتالیا چک چین ژاپن سوریه کانادا کره جنوبی مجارستان یونان ترکیه پاکستان روسیه هند و

18- داوری مقالات علمی در مجلات معتبر بین المللی و مجلات معتبر داخل کشور

19- انجام بیش از 26 طرح تحقیقاتی از جمله دو طرح ملی که دریکی از این طرحها نظریه جدیدی ارائه شده که هم اکنون دانشمندانی در کشورهای ژاپن کره و چین روی آن نظریه کار می کنند.

20- پژوهشگر نمونه دانشگاه سالهای  1374تا 1377

21- پژوهشگر نمونه استان سالهای 1375 تا 1378 

22- استاد نمونه دانشگاههای کشور سال 1375

23- انتخاب رساله دوره دکترا به عنوان رساله برگزیده دکترای ریاضی کشور در اولین جشنواره ریاضی دانشگاه تهران

24- انتخاب به عنوان مرد علمی سال 1997 تا 1998 توسط مرکز بین المللی کمبریج

25- چاپ بیوگرافی در کتاب بیوگرافی بین المللی کمبریج سال 1378

26- انتخاب و معرفی در لیست برترین ریاضی دانان جهان توسط انجمن ریاضی آمریکا در سالهای 1998 تا 2002

27- پژوهشگر نمونه دانشکده ریاضی سالهای 1380 و 1382

 

 

::يک چيز جالب ديگر :                                                       

بنده خدايی ، حتی اسم رجب علی مزروعی را بلد نيست و آن را رجبعلی مزدوری نوشته - که هرچه دقت کردم ديدم ربطی به کنار هم بودن کليدها ندارد ! - و آمده و برای من نوشته که :

نويسنده: قلی الله

دوشنبه، 24 مرداد 1384، ساعت 5:2

درود. وجدانا در پست قبلی آن کامنتی که به رجب علی مزدوری کردی (کامنت یا نظر را می دهند، نمیکنند!) خودت هم می فهمی چی نوشتی؟ مثل اراجیف هذیان گونه و مکرر بود. باز خدا پدر و مادر رجب رو بیامرزه که کلا سانسورش نکرد. یا اهورا مزدا

E-mail:  وارد نشده است

URL:  www.delavaran.com

 

خب.

ايشان اگر لا اقل خودش فهميده که در کامنت چی نوشته و جمله بندی های صحيح چگونه است لطفا دوباره کامنت بنويسد و پيشنهاد می کنم اول اسم آقای مزروعی را درست ياد بگيرد و ايشان را مزدوری ننامد . نکند دوست دارد ايشان اوشان را به چهارميخ بکشد؟ :)) البته از اهورامزدايی ها و هخا جماعت بيشتر از اين کسی انتظاری ندارد . ما هم همينطور.

قسمت قشنگ ماجرا وب ايشان است. بد نيست برويد ببنيد بدتر از آقای مزروعی اصلا روت ايندکس ندارد :)) قلی اللهی و يا اهورايی و اين بساز وبی ، چقدر به هم می آيند :))

:: برآورد قدرت :                                                              

 

البته من هنوز متوجه نشده ام فاکتورهايی که با کمک آنها می توان قدرت يک کشور را ارزيابی کرد از نظر جريانات اصلاح!طلب دقيقا چيست . چون دقيقا هر روز يک چيزی می گويند .

حوزه امنيت داخلی تا مدتی از نظر ايشان در تبليغات سياسی حائز اهميت نشان داده می شد . چتر امنيتی ج.ا.ا که کامل شد رفتند سر کميت وکيفيت نظامی استراتژيک . اين موضوع که تثبيت شد رفتند سر موضوع مقبوليت مردمی. اين هم که روشن است . ديگر معلوم نيست معيار ارزيابی و برآورد قدرت دفاع ملی از نظر آقايان چيست. حالا همه اينها به کنار ببينيد دوستمان آقا آرش چه می فرمايند:  

bullet-arrow-orange.gifنويسنده: آرش

سه شنبه، 25 مرداد 1384، ساعت 0:3

اينکه ادم براورد درستی از قدرت واقعی خودش نداشته باشه خيلی خطرناکه. کسی که خودش رو خيلی قوی تر از اون چيزی که واقعاْ هست ببينه دست به هر کار احمقانه و خطرناکی ممکنه بزنه و جون و سرمايه خودش و خيليايه ديگر رو به خطر بندازه. خدا به مردممون رحم کنه. معلوم نيست چقدر سرمايه مالی و جانی اين مملکت بايد به خاطر خود بزرگ بينی يک عده به فنا بره.

خوب مسلم است که صورت اين بحث ، درست است. اما نکته اينجا است که چرا طرف مقابل برای چند هزارمين بار مطابق ارزبابی های دقيق ! دوستان اقدام نمی کند ؟ - و اصولا چرا تا بجال يکبار ارزيابی های دوستان ملی مشارکتی درست از آب در نمی آيد ! -  تا بحال برای صدمين بار ايران تهديد به حمله نظامی شده . اما تا بجال يکبار هم رخ نداده . قبل از ماجرای اصفهان ، قرار بود به ايران حمله کنند. حالا که کار دارد به نطنز می کشد و از اصفهان هم عبور کرده ايم از خودشان رفتاری نشان می دهند که حتی در بهترين لحظات مذاکره با تيم قبلی مذاکره کننده ايرانی خبری از اين رفتار نبود. تيتر ها و ليدها و متن اخبار خارجی هم که جالب است : مثلا :

هفته نامه تايم با درج مطلبي از مواضع خصمانه بوش در جريان تحولات جديد پرونده هسته اي ايران و عدم استقبال از پيشنهادات اروپايي ها نوشت: با توجه به اينكه آمريكا تعداد زيادي از نيروهاي خود را در عراق و افغانستان مشغول كرده است و هم اكنون توانايي هاي انساني و لجستيكي ارتش خود را كاهش داده است، تهران مي تواند هرچه مي خواهد واشنگتن را بازي دهد.

تايم با اشاره به اظهارات بوش مبني بر آنكه در صورت لزوم به ايران حمله نظامي خواهد كرد، نوشت: همه مي دانند كه بوش اين تهديد را فقط از روي سياستي قديمي به نام «بلوف» مطرح كرد و تهران بهتر از همه مي داند كه اين يك بازي است و مي تواند هرچه مي خواهد از آمريكا و اروپا امتياز بگيرد.

اين هفته نامه با اشاره به اينكه متأسفانه بوش تهديدهاي تو خالي خود را كنار نمي گذارد، آورده است: گرهارد شرودر صدراعظم آلمان نخستين كسي بود كه به خوبي نشان داد اين تهديدها بي فايده است و اعلام كرد از حمله نظامي بر ضد ايران حمايت نمي كند.

 

تايم نوشت: حمله نظامي به ايران كاملاً غيرعاقلانه است.  هم اكنون با افزايش قيمت نفت ايراني ها در پول شنا مي كنند. در واقع مي توان گفت: جسارت و گستاخي تهران نيز به همين دليل است كه قيمت نفت بسيار بالا رفته است.

 

جرج بوش در مصاحبه با تلويزيون رژيم نژادپرست صهيونيستي گفته بود: ايالات متحده و اسرائيل در اين هدف مشترك هستند كه اطمينان حاصل شود ايران داراي سلاح اتمي نباشد.

 

«هاوارد دين» رئيس كميته ملي حزب دموكراتيك و نامزد سابق رياست جمهوري اين حزب «جرج بوش» را شخصيتي بي اعتبار خواند كه نمي تواند اين سخنان را بيان كند. وي افزود: مشكل اين است كه بوش اكنون 130 هزار نيروي نظامي را در عراق زمين گير كرده است. وي توانايي هيچ كاري عليه ايران را ندارد و همچنين فاقد حمايت بين المللي براي انجام هر اقدامي است كه دليل آن، اشتباه بزرگ وي در دفاع از آمريكاست. بوش نبايد حرفي را بيان كند كه قدرت عمل به آن را ندارد.

/ 29 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

با اين روش می خواهيد تا اخر ۴ سال پيش بياييد ؟ در سرچ وب پيج آکادمی علوم نیوریورک دنبال نام آدمها و فهرستها بگيرديم ؟ وقتب نام دکتر شاملو بنيادنگذار روانشناسی بالينی که ايشان هم عضو آکادمی علوم نيويورک است قاعدتا و منطقا در اين سايت نيست و هزاران اسم ديگر ، فقط به اين دليل که ::شما :: چيزثی پيدا نکردی پس چيزی نيست ؟!! تا اينجوری پيش برويد اوضاعتان همين می ماند که می ماند. بازی بازی کنيدو عمرتان را به هدر بدهيد همينجور.:)) توصيه يک بنده خدا را هم گوش نکردی. خيلی حرفهای مهمی توش بود.

Arash

ابوذر برای روشن شدن اسم دکتر زاده رو سرچ کن و ببين چيزی مياد يا نه: http://www.nyas.org/SearchResults.asp?search=Zadeh&searchbtn=Go&start=0&within=entire&stype=basic&perPage=20&summary=yes&Searchpure=&sort=rank&channels= ضمناْ من مصبب جنگ نبودم. اون موقع ۷ سالم بود. فقط ميدوم جنگ چيز بديه. حالا تو اگر فکر ميکنی خوبه اين توپ و اينم ميدون. راستی اسم شاملو هم در سايت هست. به دقت سرچ کن. وقتی يه جايی کسی رو به عنوان برترين انتخاب ميکنه حتماْ يه جا مينويستش ديگه. تو دلش که نميگه.

Arash

ضمناْ مساله سوابق ايشون نيست. مسئله دروغ گوييه. مساله اينه که کسی که دروغ ميگه صلاحيت وزير شدن نداره.

محمدرضا.س

در ضمن اين هم ليست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان http://ed.sjtu.edu.cn/rank/2005/ARWU2005.xls برو مطالعه بفرما بعد اينجا زرت بفرست برای ضرت انقلاف!!!

محمدرضا.س

http://ed.sjtu.edu.cn/rank/2005/ARWU2005_TopAsia.htm اين هم ليست ۱۰۰ دانشگاه برتر آسيا و اقيانوسيه. حتی از ترکيه و اسرائيل اينجا دانشگاه داريم. اما يک دانشگاه ايرانی هم اينجا نيست. برای اينکه امثال اين آقا در اين کشور وزير علوم بوده هستند و خواهند بود.

آرش

<<به اين می رسيم که شماها بايد جواب بدهيد ژس چرا در جريان دفاع مقدس ، قبول نداشتيد که دشمن در حال خيارت ردن به اين کشور است>> اتفاقاْ من ۱۰۰٪ قبول دارم و داشتم. مگه ميشه کسی قبول نداشته باشه!. دقيقاْ برا همين ميگم از جنگ بايد اجتناب کرد. شما ميگی تکنولوژی ما بخاطر جنگ پيشرفت کرده حتماْ قبول نداری که دشمن در حال خسارت زدن به ما بوده ديگه. لابد از نظر شما دشمن در حال پيشرفت دادن تکنولوژی ما بوده.

آرش

دروغ هايی هم که در مورد نهضت آزادی ميگی هم مثل اينه که من بگم خامنه ای رو بخاطر دختر بازی تو خيابون وليعصر گرفتن. ارزش پاسخ دادن نداره.

پاسداران

بسم الله . اسمی که سرچ کردی اصلا معنا ندارد. زاده يعنی چه . اما نتايج به اسمهايی مثل لطفی زاده رسيد. این نتایج محتوایش چه بود ؟ محتوایش معرفی عضویت همین کلمه بود ؟ یا اسم ایشان را زیر فهرست اسامی محققین شرکت کننده درتهیه بعضی داکیومنت های تحقیقاتی نشان داد ؟! خب اين يعنی چه ؟ در ضمن. اگر به سايت يادمان دکتر شاملو بروی می بينی که لفظ شاملو با اين عبارت درج شده : shamlo . لطفا سرچ رزاولت خودت منجر به پيدا کردن نام دکتر بعنوان عضو در اين اکادمی را بده . این همه نتايج سرچ رزاولت خود شما Viewing 1-6 of 6 results :: From Computing with Numbers to Computing with Words ANNALS ONLINE - ZADEH 929 (1): 221 ... Similar articles found in: ANNALS ONLINE PubMed PubMed Citation Search PubMed for articles by: ZADEH, L. A. ::: و اين يکی که نام ایشان را در یک جمله انشایی گیر آورده !! :::: individual objects or the systems represented by the whole collection. As was pointed out by Zadeh ::: و اين يکيکه نام ايشان را گفتم داده که عضو تيمی در يک کارگاه تحقيقاتی بودند:::Cajal and Consciousness ANNALS ONLINE - MARIJUءN 929 (

پاسداران

و در مرود نهضت آزادی ، با اين فحشی که به رهبری دادی مثلا نهضت آزادی مبرا شد ؟ بد نيست پس به آرشوی وبلاگ خود من سر بزنی. در مورد اين موضوع اتفاقا نوشته ام . عين مطلب مرحوم کيومرث صابری در کيهان را هم که در جواب اطلاعيه نهضت آزادی بود درج کردم .

پاسداران

بسم الله. در مورد جنگ هم موضوع بيش از حد روشن است.