خونی تازه در رگهای انقلاب

جان بولتون آمریکایی:
احمدی نژاد بسیار مطمئن ومصمم و آمریکا در حال ضعیف شدن است
سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد در مصاحبه با یک شبکه خبری با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد بسیار مطمئن و مصمم است، گفت: جهان شاهد ضعیف شدن آمریکا است.

"جان بولتون " در مصاحبه با شبکه خبری "فاکس‌نیوز " به سیاست "باراک اوباما " رئیس‌جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت که جریان بدون تردید سیاست دولت آمریکا نمایانگر ضعف است. وی در ادامه افزود که روند سیاست‌های آمریکا، عدم توانایی دولت آمریکا برای حمایت از کشور آمریکا و منافع این کشور را نشان می‌دهد و تمامی کشورهای جهان در حال مشاهده تضعیف شدن آمریکا هستند و این تئوری برای پیشرفت آمریکا، بسیار خطرناک است. سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد در ادامه سخنان خود به سیاست‌ خارجه اوباما اشاره کرد و گفت که بطور قطع سیاست تلاش آمریکا برای تعامل با ایران با شکست مواجه شده است.

جان‌ بولتون در خصوص رئیس‌جمهوری ایران گفت: چیزی که ما امروز می‌بینیم این است که "محمود احمدی‌نژاد " بسیار مطمئن و مصمم است و پیام خود درباره برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران را بسیار واضح و روشن بیان می‌کند.

بولتون در خصوص نادیده گرفتن توانمندی ایران به منظور غنی‌سازی اورانیوم تا سطح 80 درصد توسط آمریکا گفت: همانطور که شما می‌دانید، آنچه را ما درباره رخدادهای داخل ایران می‌دانیم بسیار محدود است اما آنچه را که ما از آن اطمینان داریم و آنچه را که مردم به طور دائم درباره آن بحث و گفت‌وگو می‌کنند این است که ایران به تسلیحات هسته‌ای بسیار نزدیک شدند. شما می‌دانید که ما بسیار زیاد درباره آنچه را که ایران می‌تواند انجام دهد و مدت زمانی که این امر طول می‌کشد، بسیار صحبت کرده‌ایم، گویی ما دقیقاً فکر می‌کنیم که از هرآنچه که می‌گذرد خبر داریم اما چیزهایی است که ما از آنها بی اطلاع هستیم.

***

به عکس های راهپیمایی رجوع کنید. اصلا نمی شود از بین آنها دست به انتخاب زد. به هر خبرگزاری داخلی بروید مملو از عکسهای زیبا و لذت بخش است.

/ 0 نظر / 9 بازدید