افشای جدول عملياتی آمريکا توسط آمريکا

بسم الله .

تا آخر عمر ، ضد انقلاب از مباحث مکرر  تو درتوی مربوط به شکم و زير شکم بيرون نخواهد آمد. از پای منقل پا نخواهد شد. دست از بطر شراب نخواهد کشيد. از نامحرم‌سراهايش سر بيرون نخواهد آورد. از خماری و مستی ترياک خارج نخواهد شد. کلمه ای جز فحش نخواهد شناخت و نخواهد گفت و جنب و جوشی حداکثر روی صندلی بيشتر نشان نخواهد داد و ما ايرانی ها او را جز در تلويزيونهای ماهواره ای پخش شده از چندين هزار کيلومتر آنطرف تر در ينگه دنيا نخواهيم ديد.

ضد انقلاب را چه به نوگرايی و نوسازی ؟ همان کنار منقل دهه چهل‌ات بمان و تکان نخور.

دقيقا بر مبنای مشی يک ناصبی فراری بی دليل مشروب خوار مستهجن پرداز سبک مغز بی ارزش دیپلمه شبه دانشجوی اخراجی ، در مورد موضوع خاتمی می نويسند. جالب است اينقدر هم اين حرکت منطبق با رفتار کسی که دارای صفات واقعی بالاست که حتی وقتی می خواهند به آقای خاتمی فحش بدهند فحشی را می دهند که او در صفحه اش گفت. يعنی حتی در فحش دادن ، از يک شرابخوار فاسد بيشتر ابتکار ندارند. خوب اين مغز کار نمی کند. چه می شود گفت؟

ضد انقلاب را چه به ابتکار ؟ بطر شراب قرن بيست ويکمی ات را زمين نگذار .

دو دوره که گفتند و خواب ديدند که کشور را مصادره کردند ، آخرش هم خودشان سند می سازند که آنکه فکر می کرديم ليدر ماست ، از شما نيست و از ما هم نيست ( پس از کی است ؟ ) يکبار می گويند خاتمی عنصر روحانيت است يکبار می گويند جاسوس موساد است - و اين جاسوس مثلا اينقدر احمق است که بيايد و در دنيای دیپلمالسی فريب ، جلوی ديگران با دشمن رده يک خود دست بدهد ! - دو دوره قبلش هم که فقط غر غر کردند و قل قل کردند (!) آخرش چی ؟ هيچی . هاشمی آمد و رفت. خاتمی هم آمد و رفت و آنچه برای ضد انقلاب ماند چی بود ؟ شما بگوييد ؟ فکر کنم فقط روسياهی . که آخرش به زغال می رسد.

ضد انقلاب را چه به پيشرفت وتعالی ؟ به تلويزيون ماهواره ای تک اتاقی ات بچسب !

 

رهبر انقلاب: آمريكایی‌ها جدول عملیاتی خود را افشا کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر پنجشنبه در دیدار اعضای مجمع عمومی اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ها كشور - دفتر تحكیم وحدت - ضمن تبیین هدف عمومی همه‌ی تشكل‌های دانشجویی، تاكید كردند: جنبش دانشجویی در پرتو بصیرت و احساس مسئولیت‌ و با نشاط و شادابی و نوآوری، پیشتازی حركت عمومی ملت را برای تحقق اهداف ملی بر عهده دارد.

آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سابقه و عملكرد درخشان انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌ها در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب افزودند: اگر چه تشكل‌های مومن و انقلابی دانشجویی به علت سلایق مختلف با نام‌های متفاوت فعالیت می‌كنند، اما این اسامی مهم نیستند، بلكه آن‌چه در این تشكل‌های دانشجویی اهمیت دارد انتخاب یك هدف كلی واحد و استفاده از شیوه‌های منطقی، علمی و كارآمد برای تحقق این هدف صحیح است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به معنویت به عنوان روح و جوهره‌ی اهداف مردم ایران، ایجاد جامعه‌ای آباد - آزاد و مستقل - برخوردار از آزادی اندیشه و بیان و دارای جایگاه شایسته‌ی جهانی را هدف ملی مردم ایران و نظام اسلامی برشمردند و افزودند: مجموعه‌های دانشجویی نیز همین هدف را دنبال می‌كنند و با توجه به خصوصیات حركت دانشجویی نظیر آگاهی - نشاط و شادابی- ابتكار و نوآوری و جرات خطر كردن، جنبش دانشجویی می‌تواند در روند تحقق این اهداف والا پیشتاز و پیشاهنگ حركت عمومی ملت باشد.

ایشان در همین زمینه یادآوری كردند: البته این هدف ملی باید در پرتو معنویت دنبال شود و گرنه به طور صحیح محقق نخواهد شد و نتایجی منفی به بار خواهد آورد.

آیت‌الله خامنه‌ای در تبیین بخش‌های اساسی هدف ملی مردم ایران و تشكل‌های دانشجویی، به عزم عمومی برای آباد كردن ایران اشاره كردند و افزودند: ما می‌خواهیم ضمن برخورداری از سرزمینی آباد و پیشرفته از سلطه‌ی بیگانگان و زورگویان جهانی نیز كاملا آزاد باشیم و بر اساس مصالح و منافع خودمان، مستقلا تصمیم‌ بگیریم و عمل كنیم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در تشریح بخش دیگری از هدف عمومی ملت و جنبش دانشجویی، آزادی اندیشه و بیان را لازمه‌ی رشد و پیشرفت خواندند و تاكید كردند، از دیدگاه اسلام نیاز جامعه به آزادی مانند نیاز انسان به هوا، ضروری و حیاتی است و ما جامعه‌ای می‌خواهیم كه در پرتو آزادی اندیشه و بیان، رشد و شكوفایی همگانی را تضمین كند كه این مساله باید در حركت دانشجویی مورد توجه قرار داشته باشد.

ایشان در همین زمینه با انتقاد از برخی عناصری كه آزادی را با اخلال‌گری اشتباه می‌گیرند، افزودند: نباید آزادی را با ترویج فساد و نقض قوانین رسمی و خیانت اشتباه گرفت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان اخیر مقامات آمریكایی در تشریح اهداف و روش‌های مورد نظر واشنگتن برای دشمنی با ملت ایران و نظام اسلامی افزودند: آمریكایی‌ها با این كار، ‌جدول عملیاتی خود را در ایران افشا كردند و اگر دستگاه‌های مسئول مشاهده كنند كه جمعیت یا گروهی در حال پر كردن خانه‌های جدول عملیاتی دشمن است، طبعا اجازه نخواهند داد دشمن از این طریق و تحت شعارهای ظاهر فریب، اهداف خود را در ایران تعقیب كند.

رهبر انقلاب رسیدن به جایگاه شایسته‌ی جهانی را بخش دیگری از هدف ملت و مجموعه‌های دانشجویی دانستند و خاطرنشان كردند: تحقق این هدف، به پیشرفت علمی كشور، وابستگی كامل دارد و همانگونه كه جوانان ما اخیرا در مسابقه‌ی مخترعان جوان جهان و قبلا در المپیادهای مختلف علمی نشان داده‌اند، دانشمندان این ملت می‌توانند با مضاعف كردن تلاش‌های خود، عقب‌ماندگی علمی موجود را جبران كنند.

ایشان در همین زمینه خاطرنشان كردند: با توجه به تسلط غربی‌ها در مقولات علمی، اكنون برای درك غالب نظریه‌های علمی باید به زبان انگلیسی تسلط داشت و ما امیدواریم ایران به چنان جایگاه علمی برسد كه برای درك نظریه‌های علمی، دانستن زبان فارسی ضروری باشد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی معنای حقیقی حركت دانشجویی و مفهوم واقعی حضور سیاست در دانشگاه‌ها را توجه كامل و مستمر تشكل‌های دانشجویی به اهداف یاد شده دانستند و با توجه به تحولات بی‌وقفه جهان افزودند: در قبال این تحولات نباید دچار افراط و تفریط شد و به حصاربندی جامعه و تسلیم و انفعال فكر كرد، بلكه باید در برابر تحولات جهانی آگاهانه تصمیم گرفت، انتخاب كرد و مسئولانه وارد عمل شد.

ایشان بصیرت و احساس مسئولیت را دو نیاز اساسی مجموعه‌های دانشجویی برشمرده و افزودند: برای شناخت هدف و منحرف نشدن از راه به بصیرت و هوشیاری و برای حركت خستگی‌ناپذیر و مداوم در راه تحقق هدف به احساس مسوولیت نیاز دارید و باید با درك جایگاه ایران به عنوان پیشاهنگ مبارزه و پایداری در مقابل استكبار شیطانی، همواره برنامه‌ها و حركات دشمنان را تحت مراقبت داشته باشید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان جوان را مظهر صفا و پاكی و نورانیت برشمردند و افزودند: اگرچه استفاده‌ی متعادل از نعمت‌های مادی الهی، امری طبیعی است اما مساله اصلی زندگی، درخشش روز افزون جوهره معنوی انسان و افزایش تقوا و قرب الهی است كه ذخیره‌ای واقعی و تضمین كننده‌ی زندگی پرافتخار انسان در حیات اخروی به شمار می‌رود.

در این دیدار قبل از سخنان رهبر انقلاب، خانم حاج علی اكبری به نمایندگی از شورای عمومی دفتر تحكیم وحدت در سخنانی، استكبارستیزی و استبداد ستیزی را ویژگی مستمر تشكلهای دانشجویی خواند و با اشاره به تلاش مستمر تشكل‌های دانشجویی برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام كرد: افزایش مشاركت مردم به ویژه دانشجویان در انتخابات ریاست جمهوری از مهم‌ترین برنامه‌های این تشكل دانشجویی است.

*-عکس ها از آرشيو . ديدار اخير انجمن اسلامی دانش آموزان سراسر کشور

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
و خبری هم از آقای کروبی .

كروبی: قضیه قانون مطبوعات از شاهکارهای من بود

مهدی کروبی در سفری که در ماه گذشته به استان خوزستان داشت، روز شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳ در مهمانسرای استانداری خوزستان با رسانه های محلی این استان گفتگو کرد.
به گزارش خبرنگار شریف نیوز، وی در این جلسه در پاسخ به پرسشی درباره عملکردش در ارتباط با طرح دوفوریتی اصلاح قانون مطبوعات در مجلس ششم گفت: آن را یکی از شاهکارهای خود می دانم.

کروبی در پاسخ به خبرنگاری که پرسید: «در مورد اصلاحیه قانون مطبوعات و نامه رهبری و آن اظهاراتی که داشتید، «بنشینید»، «ساکت باشید» و «اطاعت کنید» توضیح دهید.» ابراز داشت: «در مورد این موضوعی كه سوال كردید من معتقد هستم كه یكی از شاهكارهای بنده اتفاقا همین بوده است كه حالا توضیح می‏دهم آن را خدمت شما. كه شاهكار یعنی چه؟ و اگر آن كاری كه ما می‏گفتیم عملی می‏شد، سرنوشت قانون مطبوعات چنین نمی‏شد. اگر بنا بر توصیه و سلیقه بنده عمل شده بود چگونه هم قانون مطبوعات اصلاح می‏شد و هم آن اتفاقات نمی‏افتاد؟
خدمت شما عرض كنم كه ما وارد مجلس شدیم، وارد كه شدیم دیدیم كه عده‏ای از نمایندگان طرح دو فوریتی برای تغییر قانون مطبوعات ارائه داده‏اند و چیزهای در آن گنجانده بودند كه بنده اصلا قبول ندارم. به هر صورت برای این طرح دو فوریت هم نوشته شد، توجه كنید دو فوریت یعنی دو سوم افراد باید رای بدهند. دو فوریت یعنی دیگر طرح به كمیسیون نمی‏رود و 24 ساعته شورای نگهبان هم باید بنشیند و اصلاح كند و تصویب شود. طرح دو فوریتی در مواردی صورت می‏گیرد كه خسارت زیاد و جبران‏ناپذیر به كشور وارد می‏شود. این نكته اول. خوب حالا دو فوریت داده می‏شود و تمام می‏شود ولی در این مورد برخی مدام و مستمر مصاحبه می‏كنند و حساسیت‌ها را برمی انگیزانند كه گویی این دو فوریت شق القمر می‏كند. مدام هیاهو راه می‏اندازند و سیاسی كاری می‏كنند.
رهبری نظام پیام دوستانه، نه حكم حكومتی دادند. شما دوستان صریح حرفهای خودتان را زدید من هم صریح حرف می‏زنم. رهبری پیام دوستانه داد حتی در این باره به یك معنا یك خورده به من اهانت شد چرا؟ چون همیشه مرسوم است كه پیامی كه فرستاده می‏شود باید برای رییس فرستاده شود، مثلا پیامی كه برای قوه قضاییه است می‏دهند به رییس قوه قضاییه و پیامی هم كه برای مجلس است می‏دهند به رییس مجلس. اما برای اینكه رعایت احتیاط اخلاقی هم بشود رهبری پیامی شفاهی هم برای من و هم برای نایب رییس مجلس فرستادند. من نمی خواهم اسم كسی را ببرم برای نایب اول مجلس پیام دادند كه اگر قانون مطبوعات باید اصلاح گردد، اصلاح كنید. اما شما كه هنوز نه كمیسیون تشكیل داده‏اید نه هیچی، لایحه را هم به صورت دو فوریت آورده‏اید مجلس، این یك كار سیاسی است. حالا بعضی‏ها هم دارند با مصاحبه‏هایی جوسازی می‏كنند. شما كمیسیون خودتان را تشكیل بدهید، یك مقدار كه جلو رفتید قانون مطبوعات هم كه تازه شكل گرفته اگر خواستید اصلاح بكنید، بنده هم دخالتی نمی‏كنم. این پیامی بود كه رهبری فرستاد نه حكومتی و نه چیز دیگری، موعظه‏ای بود اخلاقی.

 بعد یك جلسه‏ای هم آن بزرگوار تشكیل داد و جمع شدند و بعضی از دوستان بزرگوار كه سابقه 15ساله فعالیت داشتند گفتند: آخر این چه طرحی بود كه شما ریختید؟ چرا از اول ما را اینطوری گرفتار می‏كنید؟ ما باید از این قضایا خبر داشته باشیم. بنده در آن جلسه سكوت كردم و چیزی نگفتم و برای آن جلسه هم نایب رییس، دوستان را دعوت كرده بود. اصلا جلسه را من تشكیل ندادم چون فكر كردم من به كار خودم باید برسم.

عده‏ای هم گفتند چنین و چنان و یك حرفهایی زدند كه من به هیچ وجه قبول ندارم. البته حالا آن حرفها را تكذیب می‏كنند. البته یك چیزهایی هم از آن اظهارات را خودشان ضبط كرده‏اند. باید ببینید كه این عزیزان چه حرفهای عجیب و غریبی می‏زدند كه باید ایستاد و چنین و چنان كرد. بنده گفتم ما تجربه مجلس سوم را داریم بعد هم رفتم همه تلاشم را كردم برای اینكه نامه نیاید؛ اما كار به یك مساله حادی كشیده شد كه بالاخره منجر شد به آن نامه جناب رهبری.

من نمی‏خواهم از كسی هزینه كنم. خودم آن‏قدر قدرتمند هستم كه نیازی به كسی ندارم. آقای خاتمی در این باره به من گفت: یك كاری كن كه اصلا این طرح انجام نپذیرد. وقتی خلاصه منجر شد به اینكه نامه آمد، با تصویب هیئت رییسه آن طرح را از دستور مجلس درآوردیم.

من اگر اهانت به بعضی‏ها نمی‏شد، بعضی داستانها را می‏گفتم كه آن موقع بعضی‏ها را بردند بیرون جلسه تا مجلس را ادامه بدهیم. و بعضی‏ها رفتند و نوشتند و گفتند كه ما بیرون رفتیم در حالی كه اصلا این گونه نبوده و آقای... رفته بود شهرستان ولی گفت آمدند او را بردند بیرون. اگر این قضیه به آن صورت كه رهبری نظام پیام داده بود، ما انجام می‏دادیم بعد از مدتی قانون مطبوعات را هم اصلاح می‏كردیم و من این را هم بگویم آن‏چه را كه من پیگری كردم و پای آن ایستادم عملی و اجرایی شد.

/ 25 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

لام. ماشا ا... اين همه کامنت فحش. بابا ای ول. بعد اين پويان می گه دست به حذف فيزيکی نزنيد. باشه می همه فحش بدن به تو تو هيچ غلطی نمی کنی؟؟؟؟؟ اين هم از انديشيدن ما حالا نوبت شماست يه خورده ..... نوکر پدرتم حالا ما شديم فحاش؟؟؟؟

علیرضا

ره آورد غرب چيه عليرضا جان؟ بگو کجای اسلام کردار بد و اين حرفها داره؟ حتما اون جايی که گفته فحاشی نکنيد يا اون جايی که گفته مشروب نخوريد نه؟ در ضمن جون تو ما هم بلديم جوری حرف بزنيم که ملت بگن آری آری چه قدر او با سوادانه می انديشد و کوته فکر نيست آه ای آسمان و زمين ....

علیرضا

در مورد پای منقل نشتن صحبت نمی کنم چون حرفت ارزش صحبت ندارد. در مورد زندانو اين بندو بساط ها هم که اگه بزرگ ترين زندان .... و ايران داره پس حتما شما و رفقات از زندان آنلاين می شيد نه؟ آخی کشور های حوزه ی خليج فارس هم با نوشتن قعطنامه کمر ايران رو شکستن نه؟ (به ياد قعطنامه ی ۱۹۱۹ افتادم که در زمان رهبر های شما امضا شده بود) . ارباب های شما هم که مگر گذاشتن اقتصاد اين مملکت رشد کند. با امضای قعطنامه های مختلف برای تحريم ايران؟ در ضمن انصاف هم خوب چیزیه تا ۲۵ سال پیش چند نفر لیسانس داشتن. آیا سطح دانش و آگاهی و سواد ملت در این حد بود؟؟؟

علیرضا

در وجود آزادی مملکت همين بس که تو و رفقات اين جوری داريد به هر کسی فحش ميديد و توهين می کنيد. آيا آزادی از اين بالاتر ای درويش؟ آيا اين زهی خيال باطل است ای دوست؟ می اندیشی که مردمان اين قدر نفهمند؟:))

علیرضا

دی ای جان با اين اداها تو ضد انقلاب بشو نيستی عزيز. تو اين کاره نيستی. بو رو سر يه کار ديگه آفرين

علیرضا

هر چی بيشتر کامنت اين عليرضا رو می خونم بيشتر خندم می گيره. آخه پسر خوب گفتار بد ره اسلام ات يا ضد اسلام و ضد انقلاب. يه نگاه به کامنت ها بندازی معلومه

saeed

ان حزب الله هم الغالبون

محمد سرشار

سلام. يادداشتی نوشته ام درباره واکنش وزير ارشاد به مقاله ام در روزنامه جوان و اينکه محترمانه خواستند بقيه اش چاپ نشود!

M

متن سند تفاهم میان شارون و بوش فاش شد

محمد سرشار

شهيد آوينى براى معرفى مرحوم مددپور براى فعاليت در حوزه هنرى، نامه اى به آقاي [محمد علي] زم نوشته بود تا خانه اى را در اختيار ايشان قرار دهند و در دفتر، مسووليتى بگيرد. شهيد آوينى نوشته بود: «فرديدى ديگر به حوزه مى آيد.»/سال 70 رابطه شهيد آوينى با آقاى زم رابطه خوبى بود. همان موقع من در جلسات مجله سوره شركت مى كردم- مرحوم مددپور در اين جلسات شركت نمى كرد- بعضاً در بعضى جلسات آقاى زم مى آمد. در همان جاها حس مى كردم كه آقاى زم نسبت به برخورد تند ما با غرب و جريان روشنفكرى [غرب زده] گله دارد. در همان جا من اين گلايه ها را حس مى كردم و در چهره شهيد آوينى تكدر و يك نوع اضطراب را حس مى كردم./ قسمتهایی از گفتگو با شهريار زرشناس درباره زنده ياد دكتر مددپور