کوتاه و فوری !

بسم الله .

بچه ها !

صفحه ء

دوباره فعال شده.
هرکس وبلاگ حزب اللهی می شناسد فوری برود برايش بفرستد.
محمد مسيح ! بجنب !

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اين را هم فراموش نکنيد همه تان قربتا الی الله در وبلاگهای خودتان بگذاريد:

 

/ 9 نظر / 13 بازدید
حسين( chavez )

سحرخيز شدی .......۹ صبح آخه ديدی کسی بشينه پای اينتر نت و وبلاگ (خودم بد ترم که ساعت الآن ۹:۴۵)

خبرگزاری حوزويان

با سلام و تشکر از ديدارتان. وبلاگتان بسيار خوب است و با نشاط. مسايل سياسی را به خوبی تحليل می کنيد. موفق باشيد.

امین

سلام. شيرينی که بايد بدی. از زيرش نمی تونی دربری. اما اين روزا نه. بذار يه وقت خوب می گيرم ازت.

shanai

پاسداران جان ! چند وقته من نبودم همه از جنابعالي شيرني مي خوان چه خبره ؟؟ آقا يكي شفاف سازي كنه !!(مُردم از فضولي ) به جون شما قند خون من يكي از همه پايين تره

مسابقه وبلاگ نویسی

مسابقه وبلاگ نویسی....با ثبت نام ومعرفی جشنواره ما را در برگزاری مسابقه یاری کنید

خبرگزاری حوزويان

با سلام و تشکر از بازدیدتان. نام زیبایتان مرا به یاد اباذر انداخت. به همین روی توجهتان را به این اندرزهای نبی اکرم به ابوذر جلب می کنم. در روایتی رسول الله ص می فرماید که خداى متعال بر ملائكه مباهات مى‏كندبه سه دسته از انسانها. قدر متيقن اين است كه اين سه‏دسته از كسانى هستند كه مقامشان از مقام ملائكه برترى دارد و خداى‏متعال مقام اين‏ها را براى ملائكه روشن مى‏كند. دسته اول هر كسى است كه در بيابانى تنها باشد و هيچ كس او را نبيند، وقت نماز فرا برسد، اذان‏و اقامه بگويد و نمازش را بخواند. خداى متعال به ملائكه‏مى‏فرمايد: ببيند بنده من در جايى كه هيچ كس او را نمى‏بيند و از حالش‏اطلاع ندارد در مقام بندگى من بر آمده، اول اذان نماز را گفته، بعد اقامه‏را گفته و بعد نماز واجبش را خوانده. خداى متعال به هفتاد هزار ملك‏امر مى‏فرمايد كه نازل بشوند و پشت سر او نماز بخوانند و تا روز بعدبراى او استغفار كنند «و يستغفرون له الى الغد من ذلك اليوم». دسته دوم هر كسى است كه نیمه شب از بسترگرم بلند بشود و راحتى بستر و لذات خودش را كنار بگذارد و مشغول‏عبادت و مناجات با خدا بشود.

خبرگزاری حوزويان

بعد از اين كه سحر خيزى كرد، نمازشبش را خواند، نافله‏اش را بجا آورد سر به سجده بگذارد، آن قدرسجده را طول بدهد كه ديگر در همان حال سجده خوابش ببرد. خداى‏متعال به چنين فردى هم بر ملائكه مباهات مى‏كند. مى‏فرمايد: نگاه كنيدبنده من در نيمه شب تاريك كسى او را نمى‏بيند بلند شد و بندگى كردعبادت بجا آورد و آنقدر عبادت كرد كه ديگر خسته شد و خوابش برد.روح او پهلوى من است و بدنش در حال سجده روى زمين افتاده. دسته سوم هر كسى است كه باگروهى در جبهه جنگى برای خدا شركت كرده، آن گروه شكست بخورند، فراربكنند، در مقابل دشمن تاب مقاومت نياورند و فرار بكنند، او تنهابماند. با اين كه مى‏بيند دوستانش فرار كرده‏اند بماند و مقاومت كند وبجنگد تا كشته شود. او هم مى‏توانست مانند ديگران فرار كند و جان به‏سلامت ببرد، ولى ترجيح داد كه در راه خدا به شهادت برسد. خداى‏متعال به وجود چنين كسى هم مباهات مى‏كند. خدا همه ما و شما را از افرادی قرار دهاد که مورد افتخار و مباهات رب جلیل قرار می گیرند.

حسین فلاحی نژاد

کامنت دوم مرا که پاک کردی نمی دانم آیا درست زدم وسط خال یا نه راستی کی بود برام یادگاری نوشته بود که "امامان جهبه جدید همان امامان جبهه کهنه اند" سید خودتی یا نه ؟

پاسداران

بسم الله . شنايی حان . ماجرا روشن است ديگه ! شفاف سازی زيادی هم چشو کوری می کنه اخوی ! :)) آهای امین ! امين ! :)) خبرگزاری حوزويان . برادر ايمانی من التماس دعا. اللهم ارزقنا. خط ارتباطی جور کن برادر. چناب فلاحی نژاد برادر جان من شما را بهجا هنوز نياروده ام و همچين يادداشتی هم در وبلاگ شما ننوشته ام و حتی آدرس وبلاگ شما را هم بلت نيستم ! بهرحال التماس دعا.