پشت پرده ی استعفای ابطحی

پشت پرده ی استعفای ابطحی

خبرنگار شريف نيوز اطلاع یافت، تصميم ریيس جمهورى براى بركنارى ابطحى، از معاونت حقوقى و پارلمانى، پيش از استيضاح خرم و در نتيجه ديدار رياست جمهورى با يك مقام ارشد قضايى استان تهران و يك مقام عالى رتبه انتظامى اتخاذ شده است.
در پى انتشار خبر استعفاى محمدعلى ابطحى، معاون حقوقى پارلمانى ریيس جمهورى و قبول استعفا از سوى آقاى خاتمى، علت استعفاى ابطحى، به پرسشى در افكار عمومى تبديل شده است.
در حالى كه منابع رسمى نزديك به ریيس جمهور از ذكر هر گونه علت براى اين استعفا خوددارى مى‏كنند، يك مقام آگاه به خبرنگار «شريف نيوز» گفت: دو مقام عالى رتبه قضايى و انتظامى در ديدار خود با آقاى خاتمى، ضمن ارائه مستندات كافى كه از حضور محمدعلى ابطحى معاون سابق حقوقى و پارلمانى ریيس جمهورى در مجالس با فضاى فرهنگى نامناسب حكايت مى‏كرد، از برخورد قضايى قريب الوقوع با نامبرده خبر داده‏اند كه به دنبال آن و در همان جلسه رييس جمهور ضمن موافقت با بركنارى وى از معاونت حقوقى - پارلمانى، تصميم خود را مبنى بر فرستادن وى به سفارتخانه ايران در بيروت يا ابوظبى به مقامات ياد شده اعلام مى‏دارد.
گزارش خبرنگار «شريف نيوز» حاكى از آن است كه اين تصميم رييس جمهور با واكنش دو مقام قضايى و انتظامى رو به رو شده است و سرانجام رييس جمهورى با بركنارى وى ظرف يك ماه آينده موافقت مى‏كند.
محمدعلى ابطحى پس از دريافت فرمان كناره‏گيرى از سوى رياست جمهورى و به دنبال مشورتى كه با بهزاد نبوى داشته است، اعلام مى‏كند كه پس از تعيين نتيجه استيضاح خرم استعفا خواهم داد.

/ 7 نظر / 11 بازدید
unn

سلام . لطفا حالا که صلاح می بينيد کامنت ها را پاک کنيد لااقل نوشته های رف را کپی کنيد تا ما همانند سردرگمان و زلزله زدگان به مطالبتان ننگريم. ممنون

پاسداران

بسم الله . در مورد کامنت ها ، بنا برپاک کردن آنها نیست. کامنتهایی که ضرورت پاک کردن انها زیاد است پاک می شوند. متاسفانه تعداد آنها کم هم نیست. البته تمام شبهات ان شاء الله خصوصا در حوزه سیاسی جواب داده می شوند اما اصل کامنت اگر مشتمل بر توهین ، فحاشی ، دروغگویی و جنگ روانی و فکری باشد حذف می گردد.

پاسداران

بسم الله. آنچان که انتظار آن می رفت ، الحمد لله ، حضور حزب الله در عرصه فکر وانديشه وقلم به حضور سايبر نيز کشيده شده و الحمد لله دشمن کافر و منافق صفت عصبانی گشته کف بر دهان آورده سر بر ديوار و مشت بر در می کوبد و با نعره های از جگر خويش به زعم خويش قصد آن دارد که ما را از راهی که در پيش گرفته ايم باز دارد. هيهات ۱ که ما از حسين آموخته ايم و دانش آموز مکتب اوييم . قربان آن يلی که مشک را با دهان گرفت و تا مادر نديد مولا را برادر خطاب نکرد. يا ابالفضل العباس . کم آوردن در قاموس بسيجی وارد نشده و کلمه ای پوچ است. اميد خود را بگور ببيرد که بسيجی را آرام ببينيد . خواب بازشگت دشمن به اين وطن نيز خوابی پريشان و آشفته است که خدا شما را بيدار کند.

Dariushagha

آقا شما راستي راستي با اهوارا خالقي دست به يكي شديد كه اين دولت سرنگون كنيد؟؟

پاسداران

بسم الله . تا امثال شما هستيد ها کار اصلا به اهورا نمی کشه ! همين با شما حال می کنيم کافيه ! انصافا نيازی هم به کمدی اهورا نداريم ! نياز به کمدی داريوشاقا داشتيم که فراهم شد ! بچه جون : ها؟

doolool

قلمبه !!!! جون خوب شد استعفات دادند وگرنه کی می‌خواست چت کنه با دخترا يا پسرا(با آیدی دختر) يا کی می‌خواست بره کنار دريای.... ! آره خوب شد بابا !

پاسداران

بسم الله. مورچه چيه که حالا هفت تير ببنده ! اهورا و اذيت کردن ما ؟ ما عاشق کمدی اهورا هستيم هيچ جا نمی ريم همينجا هستيم.