با حسين درخشان !

بسم الله.

 

یک کلمه با حسین درخشان : <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

تمام این مظلوم نمایی ها یی که در پست جدیدت کرده ای می دانی برای چه است ؟

 

برای ترمیم وجهه ای که از تو افشا کردیم .

 

وجهه وزارت اطلاعاتی ات ! وجهه ای پنهانت !

 

همان وجهه ای که نه با حزب اللهی ها روراست است نه با ضد انقلاب !

 

رویکردی کاملا قدرت طلبانه !

 

رویکردی بنام رویکرد دوم خردادی سکولار که دروغ ، برایش راحت الحلقوم است !

 

رویکردی که الان بشدت نگران است که آیا احمدی نژاد او را تصفیه خواهد کرد و از مصادر امور امنیتی و سیاسی برون خواهد رفت یا نه  .

رویکردی که تلاش می کند تا در جمع  مخالفان ج.ا.ا باشی اما وصل باشی اما نان ضد انقلاب بازی وتوهینت به فاطمه زهرا را بخوری و آمارهایت رارد کنی.

 

یعنی چه ؟ یعنی خسر الدنیا  والاخره . یعنی از اینجا رانده و از آنجا مانده . یعنی حسین درخشان با اقوامی کاملا در درون نظام و وضعیت فعلی کاملا در خارج از نظام . محصل دبیرستان حجتیه و دانشجوی دانشگاههای دوم خرداد و شاغل در دستگاه عریض و طویل بی.بی.سی انگلیسی و مرتبط با ادمهای دستگاه امنیتی خاتمی . اگر راست می گویی پس چرا آدرسهایت را خورد خورد فیلتر می کنند ویکهو همه را فیلتر نمی کنند ؟ چرا این که من دارم می بینم فیلتر نیست ؟ چرا ادیتورمایسلف دات اینفو فیلتر نیست ؟

 

مسخره کردی خودت را ؟

تو مخاطب وبلاگ من را که بچه فرض کرده ای مثل اینکه حتی مخاطب وبلاگ خودت را هم بچه فرض می کنی !

 

بدبخت بی هويت ، يک فکری به حال خودن بکن ! به حال و روزت نگاه کن ! نگاه کن ! عجب عبرتی داری می شوی برای بقيه ! چه زندگی شخصی موفقی آدم می تواند داشته باشد وقتی سايت مستهجن تاسيس کند وبا زن های مستجهن بگردد ! چه زندگی اجتماعی موفقی می تواند داشته باشد در حاليکه هنوز خودش هم نمی داند آخر در انتخابات طرفدارهاشمی است يا معين و فقط اين را خوب بداند که همچی از احمدی نژاد خوشش نمی آيد ! چون احمدی نژاد رياکاری سرش نمی شود. چون نداند که وقتی در لايه های پنهانش ادعای حمايت از لاريجانی بجای معين را می کرد در حال تلاش برای شکستن بخشی از آرای معين و احمدی نژاد روی لاريجانی بود تا آمدن هاشمی ۱۰۰ درصد شود !

 

اين گندکاری ها را نزديکانت می دانند ! نمی دانند ؟

 

آخرش هم بعد از اينهمه سگ دو زدن برای - از يک طرف - مسعود بهنود و از طرف ديگر هم آن حاج آقای وزارت اطلاعاتی ات ، پشت در آمريکا می مانی موس موس کنان و حتی به تورنتو نمی توانستی برگردی ! تورنتويی که يک روز برايت بهشت بود و امروز شده تورنتوی سرد و زشت و بی هيجان!

 

می توانستی برگردی ؟ نه نمی توانستی ! دست خودت نبود ! بايد برمی گشتی !

می توانستی آمريکا بروی ؟ نه نمی توانتسی ! دست خودت نبود ! نبايد می رفتی !

 

يک لحظه از زندگی جديدت ، بدون دستور پيش می رود ؟

يواش يواش دارم به اين می رسم آن عناصر سابق وزارت اطلاعات که وصل به خاتمی و حجاريان بودند و ماجراهايی مثل کوی دانشگاه و نامه جعلی وزارت اطلاعات را ساختند و وزارت اطلاعات مقدس جمهوری اسلامی ايران را به روز امروزی در آوردند و حالا می ترسند که دکتر و حاج آقای اژه ای از اين مصدر بيرونشان کند ، چه کسانی هستند ! رد ايشان معلوم است. امثال همين بدبخت دستمالی شده ، حسين درخشان .

 

و يک کلمه ديگر هم در آخر :

اگر يک نفر بتواند يک سايت مستهجن را که تمام عفت يک نوجوان و جوان را می کشد و او را به يک هرزه تبديل می کند و روح و شور جوانی اش را می کشد و باعث می شود تا او هرروز از گناهش شرمگين باشد ، فيلتر کند ، من فکر می کنم در راه خدا جهاد می کند. دعای پدر و مادرها را بدرقه راه خودش می کند. ثواب آخرت را نصيب خودش می کند و در جهاد اکبر امروز دخيل است و همرزم شهدا . فرزندانش به او افتخار خواهند کرد و او را دعا می کنند - اگر شعور داشته باشند - که انشاء الله پدری اين چنين ، فرزندانی آنچنين خواهد داشت. نه آنکسی که تو می گويی ! آن حاج آقای وزارتی ات !

 

او اصلا اعتقادی به اين چيزها ندارد . او با تو هماهنگ است تا تو ناله ای بکنی و بازبودن سايتهايت را يک جوری - نمی دانم واقعا چه جوری - توجيه !

تا جواب اين سئوال معلوم نشود که ؛چه جوری است که تو را می گيرند اما سايتهايت را فيلتر نمی کنند ! ؛ يکی دو تا آدرست را فيلتر می کنند تا لا اقل اين HINT سقوط کرده ات جانی بگيرد ! او برنامه می ريزد و تو اجرا می کنی . اين هويت سوخته ات باز سازی شود ،‌کمی در ضد انقلاب جا بگيری و با لگد به بيرون پرتت نکنند!

 

می دانی چه چيزی در تهران منتظر توست ؟

زندان ؟ ! نه ! زندان جای تو نيست .

نه بدبخت ! گوشه خيابان !

چون کسی که تو را دستگير نمی کند . پس خاصيتی نه برای آن اطلاعاتی های خاتمی ِهاشمی چی ، داری نه برای ضد انقلاب که لا اقل يک جوری جنجالی چيزی کنند لا اقل ! که آهــــای بياييد اين آزاديخواه ِ الهءِ  بله را کشتند و خوردند و ... ! پس جايت گوشه خيابان است! يک کارتن خواب ! يا اينکه گوشه خانه پدر و مادر، با يک زندگی انگلی پيش بروی .

 

برو سراغ اسرائيل ! اين بار دستمالی آنها شو. تا اينجا که بد خوشخدمتی نکرده ای ! بدادت می رسند احتمالا ! لا اقل از تو می شود يک جاسوس دو جانبه ای چيزی ساخت ! هم آدم وزارت اطلاعات هم آدم موساد ! چه چيزی شود ! آشپز که دوتاست !

 

می دانی چرا ؟ فقط برای يک لقمه نان !

 

*** اين کسی که با آی دی حاج کاظم مذبوحانه تلاش در حزب اللهی جا زدن خودش است چرا اينقدر بی سواد است که نمی داند برای نام خداوند متعال ، (ره) نمی گذارند ؟

/ 15 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاران

بسم رب الحسين. والا بنده در جریان این پیام ها نیستم . پس حرفم را بزنم:((( کسی را میشناسم که يک نفر را با چاقو کشته بدين وسيله ازکليه کسانی که برای آزادی مجتبی تلاش ميکنند خواستارم که اين دوست ما راهم در ليست کسانی که بايد آزاد شوند قرار دهند ))))ياحق

یاران

آهان تازه یه چیزایی دستگیرم شد. بابا، مهندس این حسین درخشان ِ حیفِ اسم از این راه نون میخوره گاهی هم برا اینکه این نون رو تو یه چیزی بزنه برای ارباباش بیشتر مایه میذاره . آره دادا (یا حق)

پاسداران

بسم الله . من پيام فضلی نژادم ؟ :)) پس چرا وبلاگم قبل از جريان دستگيری اينا تاسيس شده ‌؟:)) ؟

پاسداران

بسم الله . به ادرس ايميل اين بابا اخبار سايتهای فيلتر شده نگاه کرديد ؟ خوب نگاه کنيد : nnne1r2@yahoo.co.uk چی می فهميد ؟

پاسداران

بسم الله . متن پيغامهاشونو داشته باشيد اما نمی گذارم از وبلاگم برای تبليغ خودشون استفاده کنند : oostababa_2005@yahoo.com : پيام خان! دو روتر و موزی تر از خودت هنوز خلق نشده.تو فکر خودت باش بد بخت که از روزنامه نگاری رسيدی به بازجويی و شکنجه دانشجويان و جوانان.آخر هم از ترس بازجو های اطلاعات .... . پيام فضلی نژاد سابق و ابوذر(!!) امروز اين ظاهر سازی مسخره ات را هر کی ببينه می فهمه داری فيلم بازی می کنی. تو از همون بچگی عقده حقارت داشتی ظاهرا بازجو های اطلاعات خوب به این نکته پی بردن و دارن خوب ازت استفاده می کنند دلم برات می سوزه...... ::::غلط های املایی کامنت هاشون را هم گرفتم . انگار خیلی عصبانی بوده اند ! :)) nnne1r2@yahoo.co.uk چیز تابلو تر اینکه از عصبانیت ، هر دو ایمیل خودشو لو داده ! :)) آقا این پیام فضلی نژاد کیه اینقدر اینها رو منفجر کرده ؟‌ :)) من خودم تنهایی ختمتتون هستم دیگه این پیام خان رو وارد برجک زنون ما نکنید ! :))

باهوش

نابغه ! حسین درخشان از زنش طلاق گرفته جییییییییگر ! و تویی خنگ این همه به هم می بافی و حاضر نیستی یکم اون مغز رو از آکبندی در بیاری ! همتون خنگ تشریف دارید :))

?

جناب ياران! کی رو می شناسی که کسی رو با چاقو کشته و ميخوان اعدامش کنن؟ بگو ما از اون هم حمايت می کنيم. ما اصولا با مجازات اعدام مخالفيم. راستی ببينم کسی رو نمی شناسی که توی مترو کرج با اسلحه زد و يه جوونی رو که رفته بود برا مادرش قرص بخره، کشت؟ بعدش هم هزار تا تهمت به اون مرحوم چسبوندن؟ اگه می شناسی بگو؟ اون هم سزاوار ترحم است!

پاسداران

بسم الله يک چيزی به اين ياران بگوييد خودش نداند. خودش می داند. اما شما نمی دانيد که آمريکا ، قطب آمال و آرزوهای شما ، نه تنها کنوانسيون حمايت از حقوق کودک را امضاء نرده ، بلکه ان .پی . تی را هم امضاء نکرده ، بلکه بالاترين آمار اعدام را در سرتاسر کره خاکی دارد. و اما در مورد مزخرفی که گفتی ، فردی که کشته شده بود ، در يک صحنه مشکوک به درگيری کشته شده بود و فردی که ضارب بود ، توسط دادستانی با کيفرخواست قتل عمد به دادگاه رفت و پرونده اش براساس قانون بکارگيری سلاح پرونده رسيدگی شد. شما از بچه دزد ها هم حمایت می کنید .یادمان نرفته . ماجرای شوانه قادری بچه دزد قاتل متجاوز به عنف را که وقتی نیروی انتظامی در درگیری اش با او و همدستانش او را با کمال افتخار با دو گلوله به درک واصل کرد و من هم چند پست مفصل در موردش نوشتم مهاباد را چند روز به آتش و خون و درگیری کشيديد و صدای امام جمعه اهل تسنن شهر را هم درآورديد. انی که گفتی و اعتراف کردی ، گوشه ای از حقيقت بود. شما از چيزهای ديگر هم حمايت می کنی. مثلا از آن جنايتکارهايی که سال ۶۰ سه پاسدار ۱۹ و ۲۱ و ۲۰ ساله را در خانه تيمی مخفی شان شکنجه دادند و وقتی خانه تيمی شان و شکن

Amir

ابوذر جان در جنگ با صدام يک میليون ايرانی بيگناه کشته شدند نه صيصد هزار نفر

پاسداران

بسم الله . آمارت از فضا می آيد؟! راستی صدام بدون اجازه آمريکا اين کارها را کرد يا دقيقا با اشاره ، حمايت ، کمک و همراهی همين غرب بی شرف ؟ دست غرب ، تا مفرغ به خون سيصد هزار ايرانی رزمنده و غير رزمنده آلوده نيست ؟ اين منهای حدود دويست هزار جانباز جنگی ايران است که آنها در شميايی کردن آنها بشکل مستقيم با فروش مواد شيميايی دخيل بوده اند ؟