تپش قلب اسلام در باریکه غزه

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون


جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه و قتل‌عام صدها مرد و زن و کودک مظلوم، بار دیگر چهره‌ی خونخوار گرگهای صهیونیست را از پشت پرده‌ی تزویرِ سالهای اخیر بیرون آورد و خطر حضور این کافر حربی را در قلب سرزمینهای اُمت اسلام، به غافلان و مسامحه‌کاران گوشزد کرد. مصیبت این حادثه‌ی هولناک برای هر مسلمان بلکه برای هر انسان با وِجدان و با شرف در هر نقطه‌ی جهان بسی گران و کوبنده است، ولی مصیبت بزرگتر سکوت تشویق‌آمیز برخی دولتهای عربی و مدّعی مسلمانی است. چه مصیبتی از این بالاتر که دولتهای مسلمان که باید در برابر رژیم غاصب و کافر و محارب، از مردم مظلوم غزه حمایت میکردند، رفتاری پیشه کنند که مقامات جنایتکار صهیونیست، گستاخانه آنها را هماهنگ و موافق با این فاجعه‌آفرینیِ بزرگ معرفی کنند؟


سران این کشورها چه جوابی در برابر رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله خواهند داشت؟ چه جوابی به ملتهای خود که یقیناً عزادار این فاجعه‌اند خواهند داد؟ به یقین امروز دل مردم مصر و اردن و سایر کشورهای اسلامی از این کشتار، پس از آن محاصره‌ی طولانی غذائی و داروئی لبالب از خون است.


دولت جنایتکار بوش در واپسین روزهای حکمرانی ننگین خود با همدستی در این جنایت بزرگ، رژیم آمریکا را بیش از پیش روسیاه کرد و پرونده‌ی جرائم خود را به عنوان جنایتکار جنگی قطورتر ساخت. دولتهای اروپائی با بی‌تفاوتی و شاید همراهی خود در این فاجعه‌ی بزرگ،‌ یکبار دیگر دروغ بودن ادعاهای طرفداری از حقوق بشر را ثابت کردند و شرکت خود در جبهه‌ی ضدیت با اسلام و مسلمین را نشان دادند. اکنون سئوال من از علماء و روحانیون جهان عرب و رؤسای ازهر مصر این است که آیا هنگام آن نرسیده است که برای اسلام و مسلمین احساس خطر کنید؟ آیا هنگام آن نرسیده است که به واجب نهی از منکر و کلمةُ حقٍ عندَ امامٍ جائر عمل کنید؟


آیا عرصه‌ی دیگری عریان‌تر از آنچه در غزه و فلسطین در جریان است در همدستی کُفار حربی با منافقان امّت برای سرکوب مسلمانان لازم است، تا شما احساس تکلیف کنید؟
سئوال من از رسانه‌ها و روشنفکران جهان اسلام و بویژه جهان عرب آن است که تا چه هنگام به مسئولیت رسانه‌ئی و روشنفکری خود بی‌تفاوت خواهید ماند؟ آیا سازمانهای حقوق بشرِ رسوای غرب و شورای باصطلاح امنیت سازمان ملل بیش از این هم ممکن است رسوا شوند؟


همه‌ی مجاهدان فلسطین و همه‌ی مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی‌دفاع غزه‌اند و هر کس در این دفاع‌ مشروع و مقدس کشته شود شهید است و امید آن خواهد داشت که در صف شهدای بدر و اُحد در محضر رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وآله‌ محشور شود.


سازمان کنفرانس اسلامی باید در این شرائط حساس به وظیفه‌ی تاریخی خود عمل کند و جبهه‌ی یکپارچه‌ئی به دور از ملاحظه‌کاری و انفعال، در برابر رژیم صهیونیستی تشکیل دهد. باید رژیم صهیونیستی به وسیله‌ی دولتهای مسلمان مجازات شود. سران آن رژیم غاصب باید به جرم این جنایت و نیز محاصره‌ی طولانی مدّت، شخصاً محاکمه و مجازات شوند.


ملّتهای مسلمان میتوانند با عزّم راسخ خود این مطالبات را تحقّق بخشند و وظیفه‌ی سیاستمداران و علما و روشنفکران در این بُرهه بسی سنگین‌تر از دیگران است.
اینجانب به مناسبت فاجعه‌ی غزه روز دوشنبه را عزای عمومی اعلام میکنم و مسئولان کشور را به ادای وظائف خود در این حادثه‌ی غم‌انگیز فرا میخوانم.

وَ سَیعلَمُ ‌الذین ظَلَموا اَیّ مُنقلبٍ یَنقلبون.

سیّدعلی‌ خامنه‌ای
۸/دی/۱۳۸۷  ۲۹/ذی‌الحجة‌الحرام/۱۴۲۹

/ 8 نظر / 9 بازدید
مجاهد

تجمع شهادت طلبان و متقاضیان اعزام به فلسطین در فرودگاه های کشور 2 شنبه 9 دی 1387 ساعت 19

هادی نصری

بنام حضرت عشق. دوست گرامی نظر من واضح است. شما و افرادی چون آقای نجمی (که در وبلاگشان کامنت گذاشتید که من از اجنبی پول می گیرم و...) بدون اطلاع از چیزی اتهام و بهتان می زنید. نه فقط به من بلکه به تمامی کسانی که در دسته ی شما نیستند (یا به قول برخی از هم کیشانتان جز مسلمین نیستند). امیدوارم بتوانید در یوم الدین در محضر حضرت حق پاسخگوی اتهام زنی خود باشید. دیدار به قیامت

م

سلام خوبی خسته نباشی

هادی ناصری

عزیزم به سایت آقای احمد نجمی که در انتهای این پیام لینکشو گذاشتم برو ببین کی با نام شما و آدرس سایت شما کامنت گذاشته: http://menbar.ir/1387/08/10/radiozamaneh/

ابوذر منتظرالقائم - وبلاگ پاسداران

بسم الله . یادم آمد. بله این کامنت را من نوشته ام و کاملا از محتوای آن دفاع می کنم . شما ردی بر آن دارید‌؟ رادوی زمانه از بودجه دشمن ارتزاق می کند. نمی کند ؟ پول را چه می کنند ؟ به عناصر رادیو زمانه نمی دهند‌؟ یا اینکه به خیریه کهریزک می فرستند؟‌!

امیر حسین آقاپور

من و تو در صف یزیدیم و برای حسین سینه میزنیم، مطلبی در همین مورد نوشتم با عنوان "ما اهل کوفه هستیم، علی تنها میماند" مخصوصا برای شما که پیام آقا رو اینجا گذاشتید. "ما فقط خوب گوش میکنیم" همین.

سید مهدی

حاجی سلام . خوشحال میشیم اگه تبادل لینک کنیمااااا . من یه دفعه دیگه هم گفته بودم . دفعه بعد اینجوری نمی گمااااا .... دفعه بعد التماس می کنم ...[چشمک]

عبرت

با سلام وبلاگ شما در عبرت لینک شد در صورت تمایل شما نیز در وبلاگ خود به عبت لینک دهید. ebrat.blogsky.com