س پاسخی به مطلب اخیر حسین درخشان

بسم الله .

حسین درخشان ، در وبلاگش طی مطلبی سعی کرده است تا با استخدام ادبیاتی متفاوت از فضای عمومی وبلاگش پاسخی به دیدگاه من نسبت به خودش داده باشد. برای اینکار بخشهایی از یک مکالمه ایمیلی را که بین خودم و خودش حادث شده -  بدون آنکه آن را بشکل کامل منتقل کند یا جوابهای خودش را که منظور من را روشن تر می کند بیاورد - روی وبلاگ آورده و جوابهایی فقط به چند پاراگراف از جملات من داده . ضرورت دارد که بگویم تاریخ این گفتگوی ایمیلی که توسط خودش شروع شده بود بیش از یکماه پیش است .

من از همه مطالب عبور می کنم و فقط یک مبحث را روشن تر می کنم . زیرا وقتم بسیار کم شده و ضرورت دارد که به اختصار بنویسم .

حسین خان درخشان . قبول داری که تغییر ادبیات انقلابی به ادبیات غیر انقلابی همان چیزی است که غرب می خواهد و آیا این همان چیزی نیست که شما در حقیقت بدنبال آن هستی؟‌ اگر می گویی نیستی ،‌ بگو تا نشانه هایش را نشانت بدهم. همه درد ما همین است که امثال تو میخواهید اسلام ناب آمریکایی را جانشین اسلام ناب محمدی که خمینی به ما آموخت بکنید و این ، یعنی براندازی آرام در قالب تهاجم استراتژیک فرهنگی .

ضمنا چون گفتید که هرگز به اهلبیت علیهم السلام - توهین نکرده اید شما را به آن بخش از آرشیو وبلاگت رجوع می دهم که در آن یک هنرپیشه فاسد زن غربی را با نام بانوی دو عالم خطاب کرده ای. البته جای دیگری نیز به ساحت ربوبی و حضرت حجت ابن الحسن العسگری هم جسارت کردی. توهینت به خدا و امام عصر (عج) کجا بود؟ ‌آنجا که از طرف خدا با قریحه ء ناب ! طنز ! نوشتی که ظهور حضرت حجت بدلیل مشکل فنی ! عقب افتاده ! .

تو هنوز روی صفحه اول وبلاگت لینک شکستن فیلترینگ را حفظ کرده ای و آلودگی های فرهنگی از کنار وبلاگت می ریزد و آنوقت می گویی اسلام ناب محمدی که خمینی مروج آن بود مورد پسند تو است؟‌ چگونه کسی می تواند گول این جملات را بخورد ؟

پی نوشت :

- در وبلاگ حسین درخشان دنبال ترویج مشروبات الکلی نگردید. این که زندگی اپوزیسیون خارج از کشور است. در وبلاگ حسین درخشان رد زیر سئوال برده شدن کل انقلاب اسلامی تا ابتدای روی کار آمدن دولت آقای رفسنجانی را بیابید. براحتی در پست قبلیش - رادیو گفتگو - می توانید این را ببینید. آن تیمی که با حسین درخشان کار می کند ُ‌یا گول وی را خورده ، یا مطابق آنچه که من حدس می زنم ،‌وی را برای نفوذ به لایه های حزب اللهی آماده می کند.

- بروید و مطلب اخیر گل آراء‌حمزه ، دوست و همراه حسین درخشان در خارج از کشور را بخوانید.بخشی از آن را نقل می کنم :

...۴- حسین غربزده است و در برابر غربی ها حقارت نشون میده. البته بلده که چه جور جلوی ایرانی ها خودشو ضد موبور و اینها جلوه بده اما شخصا هنوز فکر میکنه که باید غربی تر شد تا بهتر شد. اون لهجه افتضاح انگلیسی اش هم یک نمونه خوب از این غربزده بودنه که چطور سعی میکنه با لهجه انگلیسی انگلیسی رو حرف بزنه و ژست بگیره. انگار که اگه حرفهاشو با اون لهجه بزنه، شنوندگان بیشتری در بین انگلیسی جماعت پیدا میکنه۶- حسین در آخر کار طرفدار دمکراسی و اصلاحات و ضد ولایت فقیه در ایران هستش. شما توی بلاگ های حسین رو بگردین و ببینین کجای این بلاگ ها از سیستم حکومتی ایران دفاع تئوریک کرده... ۷- جار و جنجالهای حسین مقدار زیادیش برای جلب توجه و سعود پله های ترقی سیاسی در ایرانه. حسین با اینکه مواضع سیاسی بهتری نسبت به اکثر ایرانی ها داره، اما طمع راه انداختن دم و دستگاه داخل ایران و رئیس شدن و نماینده مجلس شدن رو هم شدیدا در سر داره...

* من فقط برای بعضی ها که روزی گول این آدم را خوردند و لینک آن چلغوز ملغوزش رو گذاشتند متاسفم . خدا را شکر که همه چیز روشن شد.

* حسین درخشان تا امروز صبح ( ۵ شنبه ) هیچ جوابی نه در ایمیل و نه در وبلاگ به این مطلب کوچک نداشته است . فقط طی یک ایمیل کوتاه نوشته است که :

؛ لحن جوابت خیلی  ناجوانمردانه بود. انگار که بخاطر اینکه کسی بهت ایراد نگیره که با حسین درخشان صمیمی شدی اومدی و چهارتا لگد اضافی هم زدی. ولی خب، اصل حرفت رو من میگیرم و به اون جواب میدم. نه به لحن تفرعن آمیزت .

بنده هم جواب داده ام :

بسم الله .
من متن ایمیل ها را می تونم منتشر کنم تا مشکل لحنت حل شه . از اولین ایمیل تا حالا. خویه ؟ من تغییری تو لحنم ندادم . از ابتدا تا حالا. وبلاگم سند.

مظلوم نمایی چرا ؟ متنی که نوشته بودی متنی که مال تو باشد نبود. این لحن ، لحن عمومی وبلاگت نیست. الزاما منظورم نویسنده اش نیست. منظورم جهت گیری آن است. . پست قبلیت و پست جدیدت علیه دکتر مظفر وزیر آموزش و پرورش خاتمی که بعد از او حلقه پرورشی را از آموزش و پرورش حذف کردند تو را معرفی می کند. نه آنچه که در مورد مباحث بین من و خودت نوشتی. .
 
ضمنا :
تفرعن یعنی خود پرستی. یعنی مانند فرعون بودن !
ترکیب لفظی تفرعن آمیز بی معنا می شود
خود لفظ اول هم بی جا بود. .
یا حق.

* برای شناخت بهتر حسین درخشان همین پست جدیدش علیه دکتر مظفر کافیست.

/ 12 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک برادر

واقعا خسته نباشی.عالی بود! همش نگران بودم که چنین انسانهای ذاتا خودفروشی دل یکی از ماهارو با اشک تمساح سست کنه.حقیقتا که ان الله خیرالماکرین.اخوی من تمام لینکهایی که این خودفروش به اسلام و رهبری و مقدسات بدوبیرا گفته گذاشتم کنار تا سر وقت مطرح کنم. این خودفروش حکایت گربه زاهد رو داره. به هر کثافتی اونطرف آب دست میزنه بعد میگه منهم از یاران خمینی کبیر هستم!!! سراسر وبلاگش ترویج منکره (از شرب خمر تا روابط نامشروع). این آدم فاسد فقط به دنبال شهرت و به نون و آب رسیدن از سفره ایران اسلامی است.به هوش باش حزب الله . یا علی

چالشهای محمدجواد

سلام ابوذر جان نماز و روزه ات قبول باشه عیدت هم مبارک خدا ایشالا ریشه ضد انقلاب و اسلام رو بکنه ما رو هم این روزا و شبا دعا کن یا حق

چالشهای محمدجواد

زاستی حاجی آدرس وبلاگ من خیلی وقته عوض شده ها این لینکی که تو وبلاگ شماست رو حذفش کردم یا حق

شمه

کثافت

محمد روحی

اینجا هم از حسین درخشان نوشته: http://qolang.blogspot.com/2008/09/blog-post.html حالا رییس جمهوری بخورد توی سرش، این بشر اصلا به عنوان یک آدم عادی مشکل و عقده‌ی شخصیتی دارد. همه‌اش دارد دروغ می‌گوید که خودش را اثبات کند. این آدم مریض است. مشکل روانی دارد. باید بستری و درمان شود. یک نفر این را ببرد پیش دکتر سهامی برای معالجه. من نگران او و زن و بچه‌اش هستم. از یک طرف دارد مملکت را به فاک می‌دهد و از طرف دیگر هم خودش را. توروخدا به خاطر آن قد و بالا و چشم و ابرویش هم که شده یکی این را ببرد پیش روان‌کاو (نقل از وبلاگ سردبیر خودم ۱۳ دسامبر ۲۰۰۵).

برزو

متاسفم برای تو همه دوستانت که خودتون رو بزرگتر یا برتر از بقیه آدمها و هموطن هاتون میدونید... شما اگر نگران انحراف جوان ها یا از دست رفتن انقلاب هستید بهتره بدونید همه’ کسانی که به نظرتون غرب زده یا فاسد هستن./اول انسانند /دوم تو همین ایران با نظام و قوانیناسلامی و سیستم آموزش پرورش و تاثیر رسانه های جمعی جمهوری اسلامی رشد کردناگر نتیجه حاصله شما رو ناراحت میکنه به آیینه احتیاج دارید تا ریاکاری و فساد و خیانت حکومت را بهتر ببینید. من هم با حسین و همه کسانی که حرفشون رو با شجاعت میزنند و از امسال تو نمی ترسند هم صدا هستم...اگر جوابیه اون رو نخوندی برو بخون. برای توبه هنوز وقت هست.

امید..ساحل نشین

آقای پاسداران سلام. . به خدا من گیج شدم..چکار کنم..دارم دیونه میشم..من گاهی میام و وبلاگ شما رو میخونم..یعنی اکثر پست های شما رو خوندم .. امروز هم به بدبختی از فیلترینگ گذشتم و وبلاگ این حسین درخشان رو هم خوندم..وبلاگ اون دادابیس رو هم خوندم..هنوز نمیتونم مشکلات اون حسین درخشان رو از نظر شما درک کنم به جز اون بددهنی و استفاده از الفاظ زشتش.. مگه ایشون توبه نکردن ؟؟ چرااینقدر طرفدار احمدی نژاده ؟؟ داره وانمود میکنه ؟؟ اصلا چرا با توجه به نوشته هاش وبلاگش فیلتره ؟؟..چون دوم خردادی هست ؟؟ نمیفهمم به خدا... . دهن روزه خودم رو بدجور آشفته کردم..مسخرم نکن اگر سر درنیاوردم.. به عنوان کسی که خیلی قبولت دارم و حرفات همیشه توی بحثهایی که میکنم برام سند بوده یه توضیح کوچولو اگر بهم بدی ممنون میشم.. . هرچندانتظاری نیست..سرت شما گنده ها همیشه شلوغه.. . موفق باشی آقای پاسداران..

ما

یه سوال برادر ابوذر تو اگه با حسین و گل آرا موافق نیستی چرا از حرفهای گل آرا سند آوردی. ثانیا چرا فقط بعضی قسمتهاشو آوردی و اون تیکه آخرشو که می گه من حسین رو تحسین می کنم سانسور کردی نصف این جونها به خاطر این ذهنیت انحصار گرا و فضای محدود ذهنی امثال تو است که از انقلاب و تفکر انقلابی و مقاومت در برابر قدرتهای استکباری آمریکا و اسراییل زده می شند و به آغوش اونها در می غلطند چون دینی که شما معرفی می کنید یک دین عبوس انحصار گرا مختص یک عده قلیل به قول معروف خودی ( که معمولا هم محدود می شه به ظاهر و لباس طرف و ..) است که هیچ نظر متفاوت و اختلاف عقاید در جزییات رو بر نمی تابه و 90 در صد جوونهای مملکت رو بی دین و غرب زده و سوسول می دونه. همین تفکر شماهاست که هر روز داره به تعداد این آدمهای غرب زده اضافه می کنه چون اونجا خیلی بهتر ازشون استقبال می شه. پس سعی کنید جونها رو جذب کنید نه دفع.

؟/

خودتم تازه تفرعن رو یاد گرفتی اینقدر ذوق زده شدی

صور اسرافیل

http://shieah.parsiblog.com/629975.htm وقتی حسین درخشان ادم میشود!!![تایید]