کجا بودی عزيزززم ؟ :))

851227.jazayeri01-mehrabad-r.jpgبسم الله .  

§          این هم از داداش شهرام !  

آخی... :))

البته مثل اینکه موقع دستگیری یه کم یحتمل تعارف داشته و ماموران –احتمالا دولت خارجی دستگیر کننده- هم یه کم اصرار کرده اند و تعارفات هم به درازا کشیده و چک و چونه و پاچش داش شهرام آثار این تعارفات را رو خودش داره ! موقعی که حرف می زد شده بود عین این ننه مرده ها . یقینا فکککرشم نمی کرده بیان کجااا ؟ خارج اونم تو یه ده کوره ، گوششو بگیرن بیارنش خونه ! همچی شاخش شیکسسه بود دل آدم براش کباب میخواست.

حالا بره خودشو برای 122 میلیون دلار جریمه و 60-70 میلیون دلار استرداد عین مال بسرقت رفته و ده دواز ده سال زندان و ده دوازده سال انفصال و رسیدگی به پرونده جیم شدگی اش و جعل اسناد منجر به فرارش و –ماشششالا ! ، آدم کم میاره از تعدد عناوین مجرمانه ! - ... آماده کنه !

اما من به ماجرا از زاویه دیگری هم نگاه می کنم .  

در ماجرای شهرام جزایری ، دولت کمترین نقش را در برخورد با وی از نظر قانونی بر عهده داشت ، اما دستگاه اطلاعاتی به محض فرار او ، بشکل اتوماتیک فعال شده و پس از اینکه خاطیان و قاصران با سرافکندگی و شرمندگی از وزارت اطلاعات درخواست کردند تا به پرونده وارد شود ، در فاصله زمانی کوتاهی برای اینگونه اقدامات ، فراری را شناسایی و تحویل می دهد. 

این شهرام کجا ، اون شهرام کجا ! :))این درحالیست که کشورهای خارجی ، حتی از حضور او در خاک کشور خودشان اطلاع نداشتند ، اما این ، امکانات و تحولات سیستم امنیتی جمهوری اسلامی ایران است که به او اجازه می دهد ، نه تنها از جزئیات تحرکات تمامی عناصر تحت تعقیب ، اطلاع داشته باشد ، بلکه در صورت لزوم برای گرفتن گوش نامبردگان و عودت به منزل ! ، زحمت زیادی هم متحمل نشود !  

با ورود به سال 86 ، آرام آرام به نیمه دوم طول خدمت دکتر احمدی نژاد در مسئولیت ریاست جمهوری نزدیک می شویم و فکر می کنم ، این یکی از نشانه های آشکارشدن میوه های درخت خدمتگذاری صادقانه و پیگیرانه است. وقتی کاری را به تمامه به حوزه مسئولیتی دولت واگذار کنند و نه تنها از دخالت و ورود در آن به هر نحو خودداری کرده ، بلکه سرافکنده از سستی واهمال و قصور خویش ، از دولت بخواهند تا وارد ماجرا شود ، نتایجی شبیه آنچه که در دستگیری شهرام دیدیم رخ می دهد. همچنین ، این دستگیری ، نشان از آن دارد که احمدی نژاد در بهسازی درونی سیستم های مختلف کشور  نیز ، گامهای موثر و موفی را برداشته که شیرینی و میوه این تلاشها و اقدامات ، آرام آرام در نیمه دوم فعالیتهای دولت آشکار خواهد شد.

خبر دستگیری شهرام ، بهترین خبری بود که می شد به ملت ایران داد. ملتی که اگر الان شهرام را در خیابان ول کنی دیگر نمی توانی پیدایش کنی ! تیکه بزرگش گوششه !

/ 25 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

بسم الله الرحمن الرحیم آقای پاسدار عزیز ! این آیه رو که حتما شنیدید یا دیدید که *جادلهم بالتی هی احسن * پس مودبانه بحث کنید . من در هیچ کدام از نوشته هایم به شما توهین نکردم. چرا من باید بر علیه آدم های مذهبی و یا برای مقابله با جریان های اسلامی از الفاظ مذهبی سوء استفاده کنم ؟ مگر مذهب اسیر دستان عده ای مدعی است که کس دیگری نتواند به آن استناد کند . نه برادر عزیز مذهب شیعه و دین اسلام همان مذهب حقی است که به من آموخته هر جایی و از هر زبان هر کسی حرف باطلی شنیدم فریاد بزنم و سوال کنم . من پاسداران و پدران و برادران و دایی ها و عموهای پاسدار و شهیدم را به رعایت ادب و نزاکت می شناختم و می شناسم .نمی دانم منظور شما از منابع ... چیست ولی منابع من صدا و سیما و سایت رجا نیوز و عصر ایران است . واحد پول کشور هم در زبان عامه مردم تومان است نه دلار . آن کسی که قصد فهمیدن دارد می فهمد .

مهدی

در فقه اسلامی همه مالی که با سرمایه حرام و باطل فراهم شده باشد حرام است و باطل .چه سرمایه اولیه ای که از راه حرام به دست آمده ۱۰۰ تومان باشد چه ۶۵ میلیون دلار . آقای جزایری هم که به اعتراف خود سرمایه ای جز همین پول وام نداشته است پس هر چه به دست آورده مشمول همین قانون است . برای منبع مقدار ۵۰۰ میلیارد هم به ارشیو روزنامه کیهان و صدا و سیما مراجعه کنید . شما که چشم بسته حرف نمی زنید خوب چطور شد که همین دوستان نتوانستند جلوی فرار این آقا را بگیرند . نکند چراغ جادو داشته ؟ باز همین دوستان پاسخ بدهند که چگونه و از چه طریقی و به کجا فرار کرده بود ؟ من اصلا نمی توانم لطیفه بگویم ولی به نظر من کسی که این همه اطلاعات با ارزش می تواند داشته باشد (کوچکترین نمونه اش این است که از سایت هایی که در آنها ایران توانایی تولید موشک دارد با اطلاع باشد . یا از توانایی سیستم ضد هوایی ما با خبر باشد یا طراحی استراتژیک نظامی کشور را بداند) در هر کجای دنیا که دزدیده شود . بزرگترین ضربه به سیستم امنیتی ماست . کشته شدن سربازان جزء (نه حتی اسارت) نیروهای اشغالگر آمریکایی و اسرائیلی با ربودن افسران ارشد به هیج وجه قابل مقایسه

مهدی

نوش دارو بعد مرگ سهراب هیچ اثری ندارد . همان زمان که بوش اعلام کرد که قصد ربودن مقامات نظامی و امنیتی کشورمان را دارد باید حواس ها جمع می شد . من منکرم تلاش ها واجا نیستم ولی پذیرش اشتباه ، راه درمان را به ما نشان خواهد داد . در مورد دوست! شفیق! رئیس جمهور هم باید بگویم که اولا ایشان حق نداشته و ندارد که از مفسدان حمایت کند چه اصول گرا باشند چه اصلاح طلب و چه هر چیز دیگر ثانیا حمایت از مفسد عین خود فساد است . ثالثا مگر امر به معروف و نهی از منکر واجب نیست نکند دوستی ها همه چیز را بر می گرداند. حسن نیت در مبارزه با فساد هم جالب است ! این سخن هم شنیدنی است : به من بگو که دوستانت کیستند تا بگویم تو کیستی ! من یک دانشجوی ساده هستم و هیچ دوستی هم در مجلس ندارم . و اتفاقا خیلی هم دوست داشتم که این مجلس که ۱۰۰ نفری با آن آقا دیدن می کنند زودتر دوره اش تمام می شد . من ادعای مهدی بودن ندارم و تمام آرزویم و نهایت خواسته من از خدا این است که مرا مهدی بمیراند و مهدی(عج) گونه بمیراند . چه کنم نامی که مرا بدان می خوانند مهدی است .

پاسداران

بسم الله . 1- پاسدار کیه ؟ معلوم شد به این وبلاگ تازه واردی 2- برای من توهین به چهارچوب نظام ، نگران کننده تر و جدی از توهین به خودم است. اگر کسی به نظام در حوزه رسانه حمله کند من هم تمام منافع رسانه ای او را هدر می دانم و با آن حمله می کنم . 3- یه خیلی چیزهایی نوشته بودی ، ربطی به بحث نداشت ، بگذریم . اما اتفاقا در دام عجیبی افتادی. پرونده شهرام بر اساس یک تخلف با مبنای دلاری تشکیل شده . نه چیز دیگری. عددش را هم که قبلا گفتم . بخش مهم تنبیهات هم به همان دلار اعمال خواهد شد. 4- از کی تابحال ، مدعی ثابت شدن ادعای خود را به عهده پرسشگر می گذارد ؟ شما لطفا خودت به کیهان و هرچه مستندات دیگر است رجوع کن و وقتی سند ادعاهای 500 میلیارد تومانی ات را پیدا کردی بیار. 5- من کی ادعای دوستای با زندانبانان و نگهبانان آقا شهرام کردم ؟ چه وقت از انها حمایت کرده و عملکردشان را ستودم ؟ این طرح ادعای رفاقت من و ایشان از کجا در آمد ؟ اگر منظورتان عسگری است که کی گفته ایشان فرار کرده ؟ این هم یک ادعای ثابت نشده دیگه. 6- من ، ربوده شدن یک شهروند ایرانی در خارج از کشورمان را با کشته شدن و ربوده شدن سربازان و عناصر نظا

مهدی

بسم الله جالبه ! سوال کردن توهین به چارچوب نظام شده است ؟ شما این قدر عصبانی می شوید که به درستی نمی توانید متن را متوجه شوید . ( شاید هم نمی خواهید ) کسی ادعای فرار آقای عسگری را نکرده است . نیروهای نظامی ما در داخل کشور اشغالگر نیستند که کشته شوند هر وقت کشوری را گرفتیم و نیروهای ما کشته نشدند با افتخار دم بزنید .

پاسداران

بسم الله . آيا شما ... هستيد ؟ در داخل سه نقطه اگر فحش بگذاری ، با سئوال هم توهين می شود. چرا دست و پا می زنی ؟ متن سئوال وجوابت همينجا هست. مابقی ماحثت هم جواب تکراری لازم ندارد. ( ضمنا ! آدم عصبانی همه را عصبانی می بیند ! ) :)

مجتبی

ببین عزیز دلم تو که جواب یه سوال رو با کپک زدن عقل و این ها می دی ازت انتظاری نیست... ولی خوب حالا فقط محض سوال... نوشتی ریگی پاش رو تو ایران بذاره میخوریمش... ببخشین پس اون ها که تو زاهدان پارسال اون همه ادم کشتن دستشون رو از پاکستان دراز کرده بودن به اون جا رسیده بود... پاشون که تو ایران نبود، بود؟

مجتبی

بعد هم تو جمله خودت تناقضه ها.. بالاخره شهرام رو از یه کشوری که از اون جا اوردنش که هنوز هم معلوم نیست کجاست ... حالا یه این کشوره کشور بدی مثل افغانستان و پاکستانه که با ما بده مثل ریگی که خوب پس همون مشکل هست... یا این که کشوریه که مثل ادم با ما داره همکاری می کنه و شهرام رو به ما می ده که دیگه پس همچین فعالیت عجیب غریبی نیست دیگه...

بودن

سلام مثل روز روشن بود که شهرام جزایری رو فراری دادن.والا یه متهم پرونده به این مهمی چطوری میتونه به این راحتی با اون همه مواظبت فرار کنه؟! این نمایش مسخره رو واسه این ترتیب دادن که هم خواستن که یه موضوعی رو درست کنن که توجه ها به یه مسئله دیگه معطوف بشه و هم قدرت! وزارت اطلاعات و رژیم رو به رخ مردم و کشورای دیگه بکشن.بابا از همون اولش هم معلوم بود که کار خودشونه.منتظر یه نمایش دیگه هستیم تا کمی بخندیم.

بودن

راستی یه چیز رو یادم رفت بگم وقتی اسم وزارت یا شخصی رو در حکومت میبریم،اگه واژه محترم رو به کار نبریم انگار که از ارزشش کم کردیم! مثل همین شهرام جزایری که بعد از اون همه کتکی که خورده بود باید وقتی اسم وزارت اطلاعات رو میبرد باید میگفت:وزارت محترم اطلاعات والا کتک بیشتری رو باید تحمل میکرد و آماده شدن برای برداشت بعدی جلوی دوربین!