چقه جنگله خوسی

نمی دونم چطور ،‌ولی ،‌این آهنگ مربوط به سریال میرزا کوچک خان ، بر من تاثیر شگرف دارد. گیلکی نمی دانم . اما اینقدر می دانم این آهنگ زبان حال ملتی است که از ظلم دشمن ترسانند و سرلشکری مانند این روحانی جهادگر ، سید یونس پسر میرزا ، عبا را به کمر می زند و میدان را می شکند.

عجیب بر من تاثیر می گذارد. عجیب.

راستی نیما ،‌ جای تو در جبهه یاران سردار جنگل است یا در بی بی سی فارسی ؟

نیما برگرد.

دلم برایت تنگ شده.

او محمد است. فرمانده سپاه در یزد. نمی دانید اگر ،‌ بگویم که ...

پس از شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس و به جا گذاشتن چند فروند هلی‏کوپتر، برادرِ پاسدار، محمد منتظر قائم فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یزد، جهت بررسی اوضاع به ناحیه مورد نظر وارد شد تا اطلاعات موجود و فوق سری داخل صحنه را جمع‏آوری نماید.

از آن طرف، چون استکبار جهانی، نقشه‏های خود را نقش برآب می‏دید، تصمیم گرفت تا باقی‏مانده هلی‏کوپترها منهدم گردند تا اسناد سری نیز از بین روند.

بنابراین با هماهنگی بنی‏ صدر خائن و تنی چند از مزدوران و خودفروختگانی که در نیروی هوایی نفوذ کرده بودند، این منطقه بمباران شد و سردار محمد منتظر القائم به فیض شهادت نائل آمد.

از بین بردن اسناد ومدارک به جامانده که به طور قطع حاوی اسناد و مدارک مربوط به ادامه طرح و برنامه‏های آمریکایی‏ها پس از انجام مرحله اول عملیات بود و همچنین شامل اسامی عوامل مزدور داخلی و جاسوسانی می‏شد که می‏بایست طی این عملیات با آمریکایی‏ها همکاری کنند، خود واقعه‏ ای مهم و قابل بررسی است. 

/ 6 نظر / 6 بازدید
حسين

شهادتش مباركش ... [گل] امام خامنه اي :‌ «هنوز براي شهيد شدن فرصت هست،دل را بايد پاك كرد. » ياعلي(ع)

بچه مثبت

" درد دلی با همت...".متن جدید وبگاه جوان امروز. منتظرتان هستم.

mojtaba hojatoleslami

سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.

عاشق سپاه

هوالخبیر.ای شهیدان عشق مدیون شماست هرچه ماداریم ازخون شماست ای شقایقها وای آلاله ها دیدگانم دشت مفتون شماست. سلام.محتوی ورنگ قالب بلاگ تون انسان رو یاد جهان آراها و تمام ابرمردان کفر ستیز میندازه.به امید اهتزاز پرچم عدالت حضرت صاحب الزمان