هنوز دشمن می خواهد خود را مخفی کند

بسم الله .

به این عکس ، خوب نگاه کنید. حرفهای بسیار مهمی این عکس با ما دارد.

8f18u2o.jpg

اولین نگاه و فکر ، ما را به این فکر می اندازد که دانشجویی، در حال اعتراض به تکرار الفاظی توهین آمیز علیه خود و هم صنف های خودش است. امضای دانشجویان دانشکده هنر زیر این برگه هم می خواهد بر آن تاکید کند. خوب روی این عکس فکر کنید. به مطلبی دیگر خواهم پرداخت  تا هم ذهن شما برای پی بردن به عمق پنهان این تصویر آماده شود و هم حرف من را بهتر متوجه شوید.  

خبر عجیبی را در کیهان خواندم . خبر این بود. روزنامه مردمسالاری به همراهی گروهکهای برانداز و محارب با جریان دوم خرداد و حضور این طیف ها در جریان دوم خرداد و هم طیف بودن آنها در دوران خاتمی اعتراف کرده است. متن خبر را بخوانید.  

روزنامه کیهان 29/9/86 نوشت :  

روزنامه مردمسالاري در شماره ديروز خود طي مطلبي كه در ستون ايستگاه، جمعي از مدعيان اصلاح طلبي كه با خاتمي همراهي مي نمودند را «برانداز» خواند و چنين نوشت: «در جريان اصلاحات دوم خرداد كساني به توهم اين كه خاتمي مي خواهد براندازي كند او را همراهي نمودند، اما ديدند كه چنين نبود و آن زمان هم نخواستند بپذيرند كه خاتمي چنين پنداري در سر ندارد. اما باز گفتند و گفتند تا بالاخره ثمره اش را در آخرين مراسم 16 آذر در دوران رياست جمهوري خاتمي ديدند!» 

مردمسالاري در ادامه تحليل خود بخشي ديگر از همراهان خاتمي را كه در «ابتدا برانداز نبودند اما بعداً برانداز شدند» چنين توصيف كرده است:«برخي ديگر از ترس اين كه شرايط سخت تري پيش نيايد اصلاحات را همراهي كردند. برخي از اين دوستان با حمله آمريكا به عراق و افغانستان ترسشان ريخت و به تضاد خويش پايان دادند و به كسوت براندازان درآمدند! البته اين دو جريان با يكديگر ارتباطاتي دارند اما اهميت اين ارتباطات در آن حدي نيست كه نتوان به تفكيك آنها اقدام نمود، چرا كه اتفاقاً نتايج حاصل از اين تفكيك دقيق تر خواهد بود. به نظر مي رسد جريان اصلاحات بار ديگر در جريان باز توليد و ثمردهي جديد اين دو جريان قرار گرفته است.» 

حالا چی فکر می کنید ؟  

این را بگذارید کنار اظهار علنی میزان دقیق حمایتهای مالی آمریکا از اپوزیسیون ایرانی ، (خصوصا آنکه توسط خود کاخ سفید هم اعلام شد) و بیائیم به این فکر کنیم که چند سال پیش ، حضرات هرچه به وجود عناصر برانداز در لایه های دوم خردادی اعتراض می شد ، آن را نتیجه توهم توطئه و دشمن تراسی و هیچ کس را دوست ندانستن جز خود اعلام می کردند ، و همچنین هروقت از حمایت علنی و رسمی و پرحجم مالی آمریکا از ایشان صحبت می شد و از جیره خواری آنها از جیب دشمن فریادی بر می آمد، باب تمسخر و انکار و اختفاء را می گشودند . یادمان بیاید هنگامی که حضرت آیت الله مصباح ، در نماز جمعه ، از توزیع حجم کلانی دلار بین اپوزیسیون ایرانی پرده برداشت ، ابراهیم نبوی باب تمسخر را گشوده و برذای تمسخر ، شکایت نامه ای خطاب به سازمان سیا در مطبوعه متبوعه خود چاپ کرده از دست شمس الواعظین برای نرساندن پولها شکایت کرد که بعله ، سهم ما رو نداده !  

حالا چی ؟  

...

. 

بر می گردیم به اون عکس.

خوب تر نگاه می کنیم .

حالا چی ؟ انکار چی ؟ انکار کی ؟ آیا اظهارات سخنگوی کاخ سفید را هم منکر می شوند ؟ آیا مطالب روزنامه مردمسالاری را هم منکر می شوند ؟ چه خبر است در درون این دوم خردادیها ؟ چرا تکلیفشان را برای همیشه با خودشان معلوم نمی کنند ؟ اینجوری می خواهند دوباره سکاندار شوند؟  

اما آن چیزی که من ، در عمق پنهان این عکس می بینم چیز دیگری است.

جریانی خودفروختهء روشنفکر نما ، جاسوس و مخل امنیت عمومی و گاها ناآگاه فریب خورده و عامل آشوبهای اجتماعی دست آویز بیگانه ، برای آنکه بتواند کماکان خود را زیر عنوان "دانشجو" مخفی کند ، ضمن آنکه این الفاظ را به دانشجو نسبت می دهد، خود را نیز دانشجو معرفی می کند. پنهان این عکس ، این است. نظر تو چیست ؟ 

/ 42 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی رضا

سلام اين عيد مبارك رو خدمتتون تبريك عرض مي كنم. يه خط خطيايي كرديم تشريف بياريد

خشايار

در جواب کامنت بلاگ عصيان : جناب منتظر القايم ايشالا که قايم زياد شما رو منتظر نذاره و فاميل شما همين شب جمعه ديگه عوض بشه به در رکاب قايم گرچه با وجود آقاي رادان ديگه نيازي به قايم احساس نميشه خوب حالا ميگن قايم با شمشير حضرت علي قايم تو سر کافران متبرج ميزنه سربازان امام زمان با هرچي دم دستشون باشه فيلم سينمايي کوله پشتي رو که حتما ديدين و از طرح امنيت اجتماعي به رهبري سردار رادان که سربازان امام زمان با پوتين تو پهلوي خانم بد حجاب ميزنه حتما همون بد حجابي سند جهنمي بودن و کافر بودنشو امضا کرده ديگه حالا اگه حامله بود و بچش ام مرد به جهنم واصل ميشه ؟! قربون اون آلبرکامو برم من که اينقدر حرفاي قشنگ بلد بوده بزنه بدون دادگاهي براي افراد تعيين جرم کردن وکتک زدن مردم تعيين مسير براي زندگي بشريه ؟!! 30 ساله دارين تو حلقوم اين مردم بزور آب توبه ميريزن اين دختر و پسر هايي که متبرج شدن دست پرورده همين ام القراي اسلام المسلمين هستن آآآآآ همونايي که 12 سال تو دبستان و دبيرستان تو حلقشون قران و کتاب ديني کردين ادامه دارد ...

خشايار

همجا از ترس رو اظهار نظر مردم فيلتر ميزارين اينجا هم ؟! قربون این ام القرا برم که اینقدر متبرج ستیزه

۹۰ رو ديدين؟؟؟؟؟/ دم صفايی گرم... اگر چالشهای دولت به تلوزیون کشیده شود...چه شوددددددددددددددد!!!!!!

پاسداران

بسم الله . از بس سرت تو فوفتاله نمی دونی که هست ! شماها تا به خود خدا در تلويزيون فحش رکيک دارده نشود ارضاء نمی شويد. راحت باش بگو . گيرم هم که باشد. مگه دولت از چالش در می ره ؟ دولت از نامردی در می ره . اگه تو همون برنامه علی آبادی بود فکر می کنی مسائل همين تيپی می موند ؟ مشکل همينه که صداوسيما سمت شما غش کرده و اسمش به نام جريات ولايت مداره . يا علی.

قاه قاه...نماينده هاش که هيچی ميترسيدن بيان...خودش که ديگه معلومه..مسبب اصليشم که احمدی نژاد بود دستور دخالت علی آبادیو داد. منتها تلوزيون اينقدر زور نداره که اينو بگه خوشم مياد اين همه هم که ادعات ميشه آخرش ميرسی به اينجا ...اگه علی ابادی بود که خدااااااااا ميشد اونوقت بيشتر آبروی دولت ميرفت پس بهتر بود عمله هاشو بفرسته اونام ميدونستن تو برنامه بيان بيشتر ضايع ميشن پشت تلفن هم هر چقدر زور زدن بدتر شد...قاه قاه قاه !!! آره داداش مطمئن باش اگه تو تمام مسائل سياسی و اجتماعی يه برنامه نود مثل اونشب بود معلوم ميشد جاهای ديگه مملکتم چه خبره که کسی ازش خبر نداره و همیشه به اسم مصلحت و این چیزا روش سرپوش گذاشته میشه...آدم خوب می­فهمه چرا در این کشور باید حدود 100 نشریه بسته­شن تا امکان فتح شوراها، مجلس و ریاست جمهوری فراهم شود! کاش فقط یک ربع در هفته، برنامه­های سیاسی تلویزیون آزاد بود...به امید اون روز !

پاسداران

بسم الله . از کی بترسن از امثال شماها که اينقدر جيگر دارين که اسمتون که هيچ تمام مشخصاتتون رو می نويسين ؟ :)) من که منم ُ راديو هم رفته ام و از عقايدم در همه موضوعات در حوزه اينترنت مثل ساماندهی دفاع کردم و با وجود اينکه از سه شرکت کننده دو نفر دیگر با چیزی مثل ساماندهی موافق نبودند بحث روشن شد الحمد لله . تمام هویتم هم از روی وبلاگم مشخصه و محل کارم تو صنایع دفاع رو هم گفته ام . از شماها بترسیم ؟ همین شماهایی که فقط تو اینترنت شیر پاکتی پاستوریزه اید و اونجایی که خیلی ادعای ضرت انقلافی تون هم میشه فقط جرات دارید برید به شیشه بانک یا عابربانکش حمله کنید وبعدشم همچی که رنگ چفیه بسیجی رو می بینید رنگ شلوارتون عوض میشه و دفرار ! بعدشم . راحت و محکم بهت بگم اگه حيله گری های برخی در ذات دوم خردادی ،‌نباشه ، هيچ مشکلی ژيش نمياد. برخی ها تو صداوسيما از بی طالاعی بسمت شماها چژ می زنند. درم ورد چالش های بنيادين هم ، شما دنبال بحث های تخمه شکنی و سينمايی و بزن بزن هستی. والا می ديدی که تو تلويزيون سنگين ترين بحث ها حتی در مورد زير بنای حوزه دين و سياست هم بحث ميشه . ميگم که . فوتفالی حال می کنی. همينه که سياست ما هم م

ميبينم که استعداد شگرفی در قصه گفتن و اينا داری يادم باشه سفارشتو به کيهان بکنم تا تو صفحه کودکان قصه بنويسي فقط من موندم تو کف اين ::سنگين ترين بحث ها حتی در مورد زير بنای حوزه دين و سياست:: !! به جون تو با این حرفت آزادی بیان و دموکراسیو کردی تو حلقم ! گفتی بسيجيو شلوار و اينا ياد وقتی افتادم که ميرفتم باغ وحش این کینگ کنگ هارو از پشت میله ها میبینم یه خرده میترسم ولی دیگه رنگ شلوارم عوض نمیشه!! البته فکر نکنی يوقت منظور بدی داشتما همینجوری گفتی یادم افتاد!! فقط يادت باشه جای اين ژانگولر بازیا همون جاس که گفتم اونم تازه تو قفساش... فرزاد حسنیو دیدی سلاممو بهش برسون یاد اون برنامه یه قسمتی مثلث بخیر که تو نظرسنجیه اس ام اسیش ۵۰ ٪ مخالف طرح امنیت!!!!!!!اجتماعی دراومدن بعدش بخاطر جلوگیی از آبرو ریزی بیشتر معلوم نشد چی شد.ترجیح میدم در باقی قضایا خودمو خسته نکنم چون کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بید

چی شد جوجو؟ ميبينم که دچار بحران شخصيت شدی چاپش نکني هم مهم نيس...خودت بخونی کافيه..آفرين پسر خوب