"بی‌بی‌سی" هم ادعای مشارکت را تکذیب کرد

پس از آنکه حزب مشارکت با وجود اعتراف قریب به اتفاق رسانه‌های ضد نظام به شکست جنبش سبز در راه‌پیمایی 22بهمن، حضور سبزها در این روز را "چشمگیر" دانست، بی‌بی‌سی فارسی ادعای این حزب تندرو را رد کرد.

شبکه ایران نوشت:حزب مشارکت در بیانیه‌ای که روز گذشته منتشر کرده بود با ادعای اینکه حضور سبزها در راهپیمایی روز 22 بهمن چشمگیر بود آن را موجب قدردانی و ستایش نیز دانسته بود!

اما شبکه "بی‌بی‌سی فارسی" در گزارش خود این ادعا را رد کرد و نوشت: "بیانیه جبهه مشارکت در حالی صادر می‌شود که در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خیابان های اصلی محل برگزاری راهپیمایی عمدتا در تصرف هواداران دولت بود و مخالفان، امکان اعلام حضور گسترده در این خیابان ها را نیافتند."

حزب مشارکت که دبیر کل آن بیش از 8 ماه در زندان به سر می‌برد، یکی از تندرو ترین احزاب اصلاح طلب است که نقش مهمی را در اغتشاشات و آشوب‌های پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایفا کرده است.

این حزب همچنین چند روز قبل با صدور بیانیه‌ای از حامیان خود خواسته بود تا با نماد‌های سبز در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور یابند و شعارهایی در حمایت از رهبران اصلاحات سر دهند.

پایگاه اطلاع رسانی حزب مشارکت، طی ماه‌های اخیر شایعاتی را از جمله دفن شبانه کشته‌شدگان حوادث اخیر در قطعه 302 بهشت زهرا را مطرح کرده است.

این پایگاه اطلاع رسانی اغتشاش و هتک حرمت روز عاشورا را نیز ادعایی "دروغ" و "ساختگی" دانسته بود!

ناگفته نماند که سعید حجاریان و سعید شریعتی چندی پیش در دادگاه‌ کودتای مخملی رسماً استعفای خود را از این حزب اعلام و نسبت به فعالیت خود در آن ابراز پشیمانی کردند.

/ 7 نظر / 28 بازدید

ما بیشماریم! راه پیمایی مجازی در کوچه خیابان های اینترنت/از 22 بهمن به مدت یک هفته ما یک هفته اینترنت را تسخیر خواهیم کرد. منتظر حضورتان هستیم. www.bishomar.ir

سعید

اولا بگو چطوری سایت بالاترین را باز کردی؟ نکند شما هم خدای نا کرده از چیز هایی که علما غیرر قانونی و غیر اخلاقی !!! خوانده اند استفاده کردید؟ یا شاید رانت به حوزه اینترنت هم توسعه پیدا کرده ؟ اما بعد .... مگر امام خامنه ای نگفت زور آزمایی خیابانی نکنید؟ چه شده که خودش دوبار تا حالا لشکر کشی خیابانی کرده؟ آنهم با آن هزینه های گزاف؟ که میدانیم و میدانید و (ما هم میبینیم) که از شهر های متوسط و کوچک اتوبوس اتوبوس آدم ثبت نام کردند و بردند؟ از همین دهات ما آنقدر آدم بردند که شهر نیمه متروکه شد. چه شده ؟ چیزی تکان خورده ؟ که امام خامنه ای بر خلاف دعوت خودش لشکر به میدان آورده ؟ حرف مردم از همان اول صندوق رای بود. اما این بار بی تقلب و بی کلک و زیر نظر ناظران بی طرف. خودت هم میدانی..... ایران واقعا ایران ساکت گذشته نیست. راستی رشد اقتصادی تان هم مبارک. رکورد زمان جنگ را هم شکستید ! یک درصد.

رها

سلام دوست عزیز اگه موافق باشید تبادل لینک کنیم.اگه موافقید بهم خبر بدید. یاحق...

موحدین

http://www.ilna.ir/newsText.aspx?ID=108177 سلام برای این لینک یه جوابیه بنویسید - علیه اسلام وفقه تشیع حرف زده یاحق

عکاس مسلمان

بسم الله/ قدیما مؤمنین از احوال دیگر برادران و خواهران ایمانی خویش بیشتر جویا می‏شدند. اگر شماره تلفنشون هم عوض می‏شد؛ برای اینکه از صحت و سلامتی خودشون و تغییر شماره و همینطور احوالپرسی یه زنگی زونگی میزدند و برادرشون رو از نگرانی می‏رهانیدند ....

فرزان حدادی

سلام ..... با مطلبی در زمینه توهم تقلب به روزم. یا علی.

شاهین

يادمه تو دوران خدمت سربازيم يه شب قبل از 22 بهمن داييم ميگفت كارمندان ، دانش آموزان و نظامي ها و . . . رو مجبور ميكنن حتماً حضور داشته باشن من هم در جوابش مي گفتم من كه سربازم تا حالا كسي مجبورم نكرده ، جالبه صبح زنگ زدن گفتن سريع خودت بسيج معرفي كن براي راهپيمايي !