ماجراهای پاسداران و نریمان غریب

یکی از دوستان چند روز پیش با وبلاگ یک جوانی من رو آشنا کرد که مطلبی فوق با نمک در مورد من و دو تا از دوستان درج کرده بود. توهمات چنان غلیظ بود که چاره ای جز خنده ی زیاد و تعجب زیادتر نداشتم :)) کامنتی گذاشتم و از نمک موجود در وبلاگش تشکر کردم:) .

این ، وبلاگ آقای نریمان غریب است که کمی برایم جالب شد. البته فیلتر است، اما از بس که مطالب عجیب و غریب توش بود ، مشتری شدم :). از طریق اینترنت بدون فیلتر کاملا قانونی که در اختیارم هست به وبلاگش نرفتم که بتواند ذهنیاتش را باز درگیر کند . رفتم از همین ابزارهای استکباری که خودشان استفاده می کنند برای مشاهده ی وبلاگش استفاده کردم . وبلاگ بدی نیست. اگر از جنبه های خودنمایی و تلاش برای سوپرمن و زورو دیده شدن بگذریم، بالاخره فکر می کند در حال دنبال کردن منافع ملی و مردم است. اصلش خیلی خوب است. حالا تلاش خواهم کرد با ایشان چند سری چت و تبادل کامنت داشته باشیم. البته جیمیل که از سمت من تحریم و تعطیل. خواست بیاید یاهو قدمش رو چشم . والا، با میهن میل تبادل ایمیل می کنیم و کامنتکی برای هم خواهیم گذاشت.

/ 3 نظر / 15 بازدید
اشکان

www.fardanews.com/fa/news/251584 هنوزم معتقدی دولت احمدی‌نژاد قابل دفاع است؟! اگر این اتفاق در دولت خاتمی افتاده بود چه می‌شد و حالا چه می‌شود؟!

reza

سکوت رسانه در برابر مردم مظلوم بحرین تا کجا ادامه خواهد داشت کلیپی از شبکه نصر به زبان انگلیسی بهمراه زیرنویس فارسی How Many of Us Have to Die before the World Pays Attention? http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=8113

حامد احمدی

سلام آقا ابوذر. زحمت ترجمه ی این صفحه ی طولانی از وبلاگ شما گردن بنده بود. انصافا پدرم درآمد. مرد مومن، چقدر عامیانه نوشته بودی آخه؟!!!