خصوصا کارشناس مسئول پرونده حسين درخشان بخواند!

بسم الله .

از آن مسئول و کارشناس محترم پرونده ای در وزارت اطلاعات که پی گیر و مسئول پرونده حسین درخشان است ؛ درخواست می کنم این مطلب را خوب بخواند.  

070906hoesin2.jpgبرادر گرامی و عزیز. بارها در مطالب مختلف ، خطر موجود بی هویتی همچون وی را گوشزد شده ام . امروز ، چیز عجیبی دیدم که حتم دیدم شما را باید از ادامه آن منصرف کنم .  

برادر گرامی!

شما فکر کرده اید خروجیهای حسین درخشان الان با سیاستهای شما هماهنگ است ؟ یعنی شما فکر کرده اید آن چیزهایی که حسین درخشان بشما نشان می دهد ، همانچیزهایی است که از او منتشر می شود ؟ امروز ، دیدم که دیگر می خواهد به جبهه بیاید و چفیه بیاندازد ! اما این چطور ممکن است ؟  

من تحلیلی روشن دارم و برایم مثل روز روشن است که حضرت عالی ، سیاست گذاری ات دقیقا همراه با سیاستگذاریهای عناصر با عقبه های مجهول مستقر در مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشارکتیهای اطلاعاتی باقیمانده در درون نظام اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران است. شما درحال بهره برداری از برخی از عناصر شاخص وبلاگ نویسی آلوده ، برای حمله کردن به او هستید تا با این کار ، او را منتسب به سیاستهای رسمی نظام معرفی کنند - و اتفاقا ، در این بین ، برخلاف تصور تمامی اپوزیسیون بی خبر  از همه جا و پیاده و گیج ، خنگ و خُنُک ایرانی ، اهدافی درون مرزی را تعقیب می کنید ! - ، اما لایه های پنهان مخفی امثال شماها را که بشکل پنهان امثال او را در کنترل دارید و اهداف و سیاستهای شخصی خود را تعقیب می کنید ، افشا نکند! و از سوی دیگر ، با کمک او ، سیاستها و جریان عملیات روانی خود را از زبان یک اپوزیسیون خارج نشبن بدرون کشور روان می کنید !  

آنچه که دیده می شود این است که حسین درخشان با زبانی بسیار متحول و بدیع ، درحال تکرار همان حرفهایی است که آفتاب نیوز ، ارگان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و سایت بازتاب می زند. یعنی او نیز ، آستانه خطر را بسیار نزدیک معرفی می کند ! و البته هر دوی این سایتها هم ، حرف لایه های سری ملی مشارکتی ها و سازمان مجاهدین انقلابی ها !  

شباهت رفتار حسین درخشان (و در حقیقت ، سیاستهای خودتان) با بیانیه اخیر مجاهدین انقلاب را مشاهده می کنید ؟  

برای من ، مثل روز روشن است که این سیاستی که او درحال پیگیری آن با هدایت شما است ، ذره ای با سیاستهای نظام تناسب ندارد. رهبر معظم انقلاب اسلامی ، باتاکیدی جدی ، از اینکه عده ای بیمار ، درصدند تا اوضاع را بحرانی نشان بدهند خبرداده اند و روشن کردند که این عناصر ، در بهترین وضعیت مخالف دولتند و در حالت عادی ، مخالف انقلاب اسلامی . یعنی بصراحت بگویم ، این سیاستی که حسین درخشان به نمایندگی از حضرت عالی دنبال می کند به هیچ وجه سیاست نظام اسلامی نبوده و سیاست شخص شما و دوستان – یعنی لایه های امنیتی جریان ملی مشارکتی مصون مانده از تحولات دولت نهم ، در گوشه و کنار سیستمهای حساس و امنیتی کشور – مبنی بر بحرانی نشان دادن اوضاع محیط بیرونی کشور است.  

حالا ، برای اینکه بشما نشان بدهم حسین درخشان بسیار پیچیده تر از آن است که حتی توسط شما کاملا مهار گردد بشما می گویم که همانطور که می بینید ، حسین درخشان گاها مطالبی را بیرون از چتر مانیتورینگ شما منتشر می کند و بعدا با فرار به جلو ، با درج لینک آن روی وبلاگش ، آن را بشما نشان می دهد و شما ، بخیال اینکه او را در تور اشراف خود دارید ، کماکان سیاست محفلی تان را با او تعقیب می کنید. اما بی خبر از آن که ...:) 

دست بردارید آقا !  

ماکیاولی عمل کردن ، فقط از نشانه های عناصر امنیتی جریان سکولار – لیبرال دوم خرداد است. نه بچه مذهبی های انقلابی ! شما هدفی جز زدن دولت احمدی نژاد ندارید. دست بردارید از این بازیهای رسوا ! شما در مجموعه ای مرکب از وبلاگ نویسان موافق و مخالف درخشان در میان اپوزیسیون ، سعی می کنید از یکسو ، او را متصل به اصل نظام اسلامی – و جریان ولایت فقیهی – منتسب کنید و با این کار ، سیاست در حال پی گیری و برد دهی توسط او را مورد قبول هسته مرکزی انقلاب اسلامی یعنی رهبری معرفی کنید و از سوی دیگر ، با بازیهای خود او ، او را کماکان لابلای سیستمهای جنگ روانی دشمن ، کماکان روی سن حفظ کنید.  

با ماکیاولیزم پوسیده و ناکارآمدی که پیش گرفته اید ، به هیچ جا نمی رسید. حسین درخشان برای شما – یعنی اقلیت اطلاعاتیون مشارکتی باقیمانده از تسونامی احمدی نژاد در ساختار سیستم امنیتی ج.ا.ا- چیزی جز یک رضا گلپور گیج و گنگ دیگر، برای عقده گشایی علیه سایر نیروهای مکتبی و دروغ پراکنی و جریانسازی علیه آنها نیست . برای شما ، حسین درخشان یک دستمال کاغذی برای ضربه زدن به احمدی نژاد بیشتر نیست. هرچد شما هم نمی توانید او را در کنترل کامل خود داشته باشبد .جز اینکه او تبدیل به یک عنصر کاملا دو طرفه شود هرچند شما هم ، طرفی جز همان طرف اول نیستید! 

بدانید.

این مسیر ، عاقبتی ندارد.

والسلام .

/ 21 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدجواد

سلام اخوی اون یکی کامنت رو حذف کردی٬ کردی یا حق

حميدرضا بزرگ منش

سلام وبلاگ خوب و مفيدی دارين و از خدمتگذاری شما در عرصه حماسه دفاع مقدس ممنونم به رسم رفاقت لينک شمارا در وبلاگم قرار دادم اميد وارم شما هم به اين رسم وبلاگی لبيک بگوييد

ارمینه

گفتی حرف دل ما رو ابوذر جان خدا خیرت بده علی علی

پاسداران

بسم الله . مثل اينکه دبير انجمن کمونیستی پنلاگ را خيلی مطلب من چزونده بود ! :)) چون اين کامنت را تقريبا ۸ -۷ بار فرستاده بود ! خسن آقای ابولی را می گويم ! :))

پاسداران

بسم الله . جواد من کدوم کامنت تو را پاک کردم ؟ کدوم کامنت ديگه را يهجور ديگه تعبير کردم ؟ بابا ... !

bahman

چرا به طراح سوال ایراد میگیرید؟ مگر در خود کتاب طباطبایی یا دیگر کتابهای اسلامی به اینطور مسائل اشاره نشده؟ همانطور که در وبلاگ carpediem نوشته شده دین ما چیزی جز سیره پیامبر و امامان نیست. پس چرا باید از مطرح شدن جزئیات این کتابها ترسید؟ در مورد آن مطلبی که از قول رهبری گفتید که نباید در کوچه و خیابان از دولت انتقاد کرد، ایشان این بیانات را در کدام سخنرانی گفته‌اند؟ لینک آن را دارید؟

مصطفی

سلام بهترين تعريفی بود که می شد از اين نخودی! ارائه داد.وقتی يادداشت رو می خوندم ياد تعريف و تمجيد های ابطحی از درخشان افتادم که با چه حرارتی از او در يک روزنوشت تعريف می کرد البته با چاشنی های ديگه! مسلما اون یه مهره برای اونهاست با دلایلی که شما فرمودید به هرحال فقط مونده بود اين پسره که سابقه عنادش با بسيجی ها خيلی قبل ترها رو شده چفيه بندازه و بره جبهه امثال اينها يکی رو می خواند که چفيه بندازه بره با هاشون به خاطر اين همه هرزنويسی ها جهاد کنه اونوقت... بی خیال ياعلی برادر

پاسداران

بسم . در بی محتوا بودن اظهارات بهمن خان چيز زيادی لازم به ذکر نيست. امادرخصوص منابع اظهارات مکرر رهبری در اين زمينه به رجا نيوز و سايت رهبری و آرشيو وبلاگ بنده مراجعه کنيد.

سلام

شما نظرت در مورد نشريه موج هم مثل همين سئوالات ضمن خدمت فرهنگيان بود يا اينکه چون بايد نون را به نرخ روز خورد اون موقع فرياد وا اسلاما سر داديد و الان مهر سکوت بر لب

پاسداران

بسم الله . معلوم شد اميرکبير ( البته از نوع پلی تکنيکی اش ! ) هستی. در زمان نشريه موج ،‌خاطر عالی را آزرده می دارد به يادآوری اين نکته که نويسنده مقاله موهن مذکور ، اولا مورد حمايت دولت وقت و جريانات مختلف سياسی همسوی ایشان تحت لوای آزادی بیان ، عدم ضرورت برخورد با طیف فرهیخته !!! و ... قرار گرفته ، بازداشت و برخورد با وی و نشريه اش برخورد و مخالفت با آزادی بيان تلقی گشت. دوما از سوی دانشجويان متعهد دانشگاه ، موضوع در حد دانشگاه ارزيابی شد اما دانشگاه در همان حيطه محدود هم به انجام وظيفه شرعی ، اخلاقی و قانونی خود نپرداخت. همچنین اگر خاطر ناشریفت آزرده می شود حتما بگویم که در نشريه موج اصل اولويت ظهور به تمسخر علنی گرفته شده بود. این موضوع و موضوعات مشابه دیگر مباحثی بود که در نشریات سیاسی همسو با ذائقه نگارنده و دولت وقت ، بارها و بارها رخ داده بود. از نفی عصمت پیامبر اعظم (ص) تا نفی هدف الهی برای قیام امام حسین ، ترویج ضرورت تظاهرات علیه خدا توسط مردم و ... ! - برای آشنایی بیشتر با این مسائل شما را برخلاف علاقه تان رجوع می دهم به کتاب آزادی یا توطئه ، بررسی کارنامه ۱۶ ماهه مطبوعات اصلاح طلب در ۸ سال گذشته -