تخلفات انتخاباتی در خوابگاه دانشجويی

بسم الله.

سه شنبه، 27 ارديبهشت 1384 - 14:40

سرانجام تبليغ غيرقانونی در دانشگاه شریف

شب گذشته، مسئول ستاد دانشجویی ـ شاخه تهران ـ یکی از کاندیداها،  توسط دانشجویان از خوابگاه شماره یک دانشگاه صنعتی شریف اخراج شد. 

به گزارش خبرنگار شریف نیوز، این فرد که برای تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود (هاشمی رفسنجانی) به این خوابگاه آمده بود، و به تذكرات پياپی دانشجويان مبنی بر غيرقانونی بودن تبليغ كانديداها در اين روزها توجهی نمی‌کرد، پس از مدتی با واکنش دانشجویان روبه‌رو گردید و دانشجويان اين فرد را از خوابگاه اخراج كردند.
اين مقام مسئول در نهايت به پليس ۱۱۰ تحويل داده شد.
اين روزها، اخبار متعددی از تبلیغات غیرقانونی ستادهای انتخاباتی کاندیداها به گوش می‌رسد.  

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد مسيح

بسم الله سلام لطفا نظر سنجی وبلاگ من را دوميش را ترجيحا روی وبلاگتان بگذاريد

صالح

دليل اين ضديت شما با آيت الله هاشمی رفسنجانی چه صيغه ای دارد؟ گفتار امام راجع به ايشان را فراموش کرده ايد و گذاشتن عکس لاريجانی آن بالا به معنای ارجهيت ايشان بر آيت الله هاشمی می باشد؟

صالح

وبلاگ هاشمی جمهور را هم خواندم . بسيار مزخرف و تفرقه افکن بود. موفق باشيد.

م سعیدی

آیا شهدایی که سایت را به نام آنها راه انداخته اید راضی به حکومت فاسد بوده اند؟ تا کی باید دست به سینه یک حکومت فاسد باشید؟ پاسدار یاد و نام شهدا باید حامی عدالت در جامعه باشد. به کاندیدا ها نگاهی بکنید یک تعداد متهم به قتل ودزدی و ارتشا در بین آنها هستند. بیایید واقعا پاسدار منافع مردم باشید.

غلامرضا همداني

باسلام . مثل بقيه به شما حرفی نمی زنم ولی خدا کند که خود شما از روی اطلاعات اين حرف ها را بزنيد . البته نه اطلاعاتی که ضد اطلاعات می گويد . اطلاعات موثق . اطلاعاتی که ارزش بازخورد داشته باشند . در ضمن حالا جواب اون سؤالی رو که در کامنتهای وبلاگم نوشته بوديد ، فهميديد ؟ يا علی

تک تیرانداز

سلام دلاور خسته نباشید ..... از بازديد شما از وبلاگ آرماگدون تشکر می کنم ...... در ضمن وبلاگ اين جبهه به روز شد ..... فعلا پانزدهم و سی ام هر ماه اين وبلاگ به روز می شود...... ياعلی مدد ...... تک تير انداز

پاسداران

بسم الله . برادر جان غلامرضا همدانی . صالح جان خودش امد و توضيحکی داد . گفت که می آيد اما شايد کامنتی نمی گذارد. در مورد اين خبر هم ، من همانطور که می بينی ، مهر ساعت و تاريخ خبر را نيز بهمراه منبع ان حفظ کرده ام . شريف نيوز نماينده ضد اطلاعات بيگانه نيست. نسبت به ارزش اطلاعات منتشره در شريف نيوز هم بسيار حساس هستم . انشاء الله که چيز بی دقتی را منتشر نمی کند. من هم در انتخاب اخبار در شريف نيوز حساسيت بخرج می دهم. بسيار التماس دعا.

پاسداران

بسم الله . آقای م. سعيدی . شهدای ما ، راه و منتشر انقلاب و انقلابی گری را بما آموختند و اين زمزمه را در گوش ما تکرار کردند که ::پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا آسيبی به مملکتتان نرسد:: اين رازی بود که پير و مراد آنها در گوش جان آنها نواخته بود و در جان ما نيز نواخته شد. اين حکومت حکومت صالحان است. پاسدار نيز مفهومی بسيط دارد. من يک دانشجوی بسيجی سال آخری هستم . اما خودم را پاسدار می دانم .پاسدار انقلاب و ارزشها و مبانی اش. پاسدار انقلاب اسلامی. مجری همان جمله امام راحل که فرمود نگذاريد اين انقلاب بدست نا اهلان و نامحرمان بيفتد. در نامزدهای احتمالی که به تعداد ۱۰۱۴ نفر در وزارت کشور ثبت نام کرده اند ، نمی دانم .شايد. اين را بايد به وزارت کشور بگوييد تا آنها را رد می کرد و کار به شورای نگهبان نمی رسيد. اما اگر منظور شما ، تمامی عناصر موجود در رديف اول کانديداتوری است ، راحت بشما بگويم ، نه کروبی ، نهمعين ، نه ولايتی ، نه رضايی ، نه هاشمی ، نه احمدی نژاد ، نه لاريجانی ، نه قاليباف و نه هرنامزد ديگری در اين دو فهرست که در رده ء يک انتخاب شدن قرار گرفته اند مشمول عنايات ! حضرتعالی نيستند. شما را به خير و ملت ما را بسل

پاسداران

بسم الله . شمايی که نام خود را صالح گذاشته ای ، خود می دانی که منظور از اين صالح ، صالح ما نيست. صالح ما ، در يک جمله ء يک خطی يک غلط ويرايشی و نگارشی ادبيات فارسی از خود بجا نمی گذارد ! صالح ما تمام خانه های کامنت را درست پر می کند و بنام او لطفا نظر نده . نام خود را انتخاب کن تا صحبت کنيم . گفتار امام در مورد هاشمی ؟ کدام ؟ شايد همان گفتار مقام معطم رهبری در مورد ايشان را می گويی ؟ وقتی می خواهی شبهه بياندازی لا اقل کمی حواست را جمع کن.

پاسداران

بسم الله. هرچند اين ادبيات به هيچ وجه ادبيات چاوز ما نيست و سبک حرف زدن نيز محل بحث است اما جهت تنوير ! افکار عمومی کجددا عرض می کنم خبر منبع دارد.